Rank Math SEO 1.0.228 - en to fa_IR translation catalogue (2911 entries)

en:  %1$s plugin will be disabled automatically moving forward to avoid conflicts. <strong>It is thus recommended to import the data you need now.</strong>
fa_IR:  برای جلوگیری از درگیری، افزونه %1$s به طور خودکار غیرفعال خواهد شد. <strong>بنابراین توصیه می شود داده‌های مورد نیاز خود را اکنون درون‌ریزی کنید.</strong>

en:  Remove parent slugs
fa_IR:  حذف نامک‌های والد

en:  To
fa_IR: به

en:  We are sorry for the inconvenience.
fa_IR: ما برای ناراحتی متاسفیم.

en: $id variable required
fa_IR: شناسه متغیر (id$) ضروری است

en: $title variable required
fa_IR: عنوان متغیر (title variable$) ضروری است

en: %1$d collation changed to %2$s. | %1$d collations changed to %2$s.
fa_IR[0]: %1$d مجموعه به %2$s تغییر داده شد.
fa_IR[1]: %1$d مجموعه به %2$s تغییر داده شد.

en: %1$s A filter to remove the Rank Math data from the database is present. Deactivating & Deleting this plugin will remove everything related to the Rank Math plugin. %2$s
fa_IR: %1$s یک فیلتر برای حذف داده‌های رنک مث از پایگاه‌داده وجود دارد. با غیرفعال و حذف کردن این افزونه، همه آنچه که مربوط به افزونه رنک مث است، حذف می‌شوند. %2$s

en: %1$s and %2$s
fa_IR: %1$s و %2$s

en: %1$s at %2$s
fa_IR: %1$s در %2$s

en: %1$s credits left this month. Credits will renew on %2$s or you can upgrade to get more credits %3$s.
fa_IR: %1$s اعتبار این ماه باقی مانده است. اعتبارها در %2$s تمدید می‌شوند یا می‌توانید برای دریافت اعتبار %3$s بیشتر ارتقا دهید.

en: %1$s is a&hellip;
fa_IR: موضوع سایت %1$s چیست&hellip;

en: %1$s, %2$s and %3$s
fa_IR: %1$s، %2$s و %3$s

en: %1$s: Old %2$s -> New %3$s | Changelog: %4$s
fa_IR: %1$s: قدیمی %2$s -> جدید %3$s | تغییرات: %4$s

en: %d Rank Math transient cleared. | %d Rank Math transients cleared.
fa_IR[0]: %d دادۀ گذرای رنک مث حذف شدند.
fa_IR[1]: %d دادۀ گذرای رنک مث حذف شد.

en: %d day | %d days
fa_IR[0]: %d روز
fa_IR[1]: %d روز

en: %d hour | %d hours
fa_IR[0]: %d ساعت
fa_IR[1]: %d ساعت

en: %d log(s) deleted.
fa_IR: گزارش %d حذف شد.

en: %d minute | %d minutes
fa_IR[0]: %d دقیقه
fa_IR[1]: %d دقیقه

en: %d redirection(s) successfully deleted.
fa_IR: %d ریدایرکت با موفقیت حذف شد.

en: %s (opens in a new tab)
fa_IR: %s (در یک برگه جدید باز می شود)

en: %s Advanced Robots Meta
fa_IR: متا ربات‌های پیشرفته %s

en: %s Archive Description
fa_IR: توضیحات بایگانی %s

en: %s Archive Descriptions
fa_IR: توضیحات بایگانی %s

en: %s Archive Title
fa_IR: %s عنوان بایگانی

en: %s Archive Titles
fa_IR: عنوان‌ بایگانی %s

en: %s Archives Advanced Robots Meta
fa_IR: آرشیو متا ربات‌های پیشرفته %s

en: %s Archives Robots Meta
fa_IR: %s متا ربات‌های بایگانی

en: %s Auto updates will not work, please update the plugin manually.
fa_IR: %s بروزرسانی‌های خودکار کار نمی‌کنند، لطفاً افزونه را به صورت دستی به‌روزرسانی کنید.

en: %s Description
fa_IR: توضیحات %s

en: %s It is not recommended to use the beta version on live production sites.
fa_IR: %s استفاده از نسخه بتا در سایت‌های فعال (در حال کار) توصیه نمی‌شود.

en: %s Previous versions may not be secure or stable. Proceed with caution and always create a backup.
fa_IR: %s نسخه‌های قبلی ممکن است ایمن یا پایدار نباشند. با احتیاط ادامه دهید و همیشه یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: %s Robots Meta
fa_IR: متا ربات‌های %s

en: %s Title
fa_IR: عنوان %s

en: %s ago
fa_IR: %s قبل

en: %s archives
fa_IR: %s بایگانی‌ها

en: %s day | %s days
fa_IR[0]: %s روز
fa_IR[1]: %s روز

en: %s hour | %s hours
fa_IR[0]: %s ساعت
fa_IR[1]: %s ساعت

en: %s minute | %s minutes
fa_IR[0]: %s دقیقه
fa_IR[1]: %s دقیقه

en: %s month | %s months
fa_IR[0]: %s ماه
fa_IR[1]: %s ماه

en: %s page submitted to IndexNow. | %s pages submitted to IndexNow.
fa_IR[0]: %s صفحه به IndexNow ارسال شد.
fa_IR[1]: %s صفحه به IndexNow ارسال شد.

en: %s second | %s seconds
fa_IR[0]: %s ثانیه
fa_IR[1]: %s ثانیه

en: %s to access all the Content AI tools
fa_IR: %s برای دسترسی به تمام ابزارهای Content AI

en: %s week | %s weeks
fa_IR[0]: %s هفته
fa_IR[1]: %s هفته

en: %s year | %s years
fa_IR[0]: %s سال
fa_IR[1]: %s سال

en: &#8595; Rank Math
fa_IR: &#8595; رنک مث

en: &#8595; Rank Math Content AI
fa_IR: &#8595; هوش مصنوعی محتوا رنک مث

en: &raquo; Redirect this page
fa_IR: &raquo; این صفحه را ریدایرکت کنید

en: (No Description)
fa_IR: (بدون توضیحات)

en: (No Title)
fa_IR: (بدون عنوان)

en: (no title)
fa_IR: (بدون عنوان)

en: (none)
fa_IR: (هیچکدام)

en: (opens in a new window)
fa_IR: (در پنجره جدید باز شود)

en: (scroll to see more)
fa_IR: (برای دیدن ادامه مطلب ورق بزنید)

en: +%d More...
fa_IR: + %d بیشتر ...

en: .htaccess file is not writable.
fa_IR: پرونده .htaccess قابل نوشتن نیست.

en: .htaccess file not found.
fa_IR: پرونده htaccess یافت نشد.

en: .htaccess file updated successfully.
fa_IR: پرونده htaccess با موفقیت بروز شد.

en: 1 Word Output = 1 Credit
fa_IR: 1 کلمه خروجی = 1 اعتبار

en: 1-Click Article Generation
fa_IR: 1- روی Generation مقاله کلیک کنید

en: 1-Click Bulk SEO Meta
fa_IR: 1- روی Bulk SEO Meta کلیک کنید

en: 1-Click Competitor Content Research
fa_IR: 1-بر روی Competitor Content Research کلیک کنید

en: 1-Click Competitor Research
fa_IR: ۱-روی Competitor Research کلیک کنید

en: 1-Click SEO Content
fa_IR: 1-روی SEO Content کلیک کنید

en: 1-Click SEO Meta
fa_IR: 1- روی SEO Meta کلیک کنید

en: 1-Click WooCommerce Product Descriptions
fa_IR: 1- روی توضیحات محصول WooCommerce کلیک کنید

en: 10-50 Positions
fa_IR: 10-50 موقعیت

en: 11-50 Positions
fa_IR: جایگاه‌های 11-50

en: 125+ Expert-Written Prompts
fa_IR: 125+ درخواست های نوشته شده توسط متخصص

en: 125+ Pre-Built Prompts
fa_IR: 125+ درخواست از پیش ساخته شده

en: 2 hrs
fa_IR: 2 ساعت

en: 24/7 Support
fa_IR: پشتیبانی 24/7

en: 24x7 Premium Support
fa_IR: پشتیبانی 24x7 پریمیوم

en: 2h
fa_IR: 2 ساعت

en: 300 words
fa_IR: 300 کلمه

en: 301 Permanent Move
fa_IR: 301 انتقال دائمی

en: 301 redirections are <em>permanent</em>. The old URL will be removed in search engines and replaced by the new one, passing on SearchRank and other SEO scores. Browsers may also store the new URL in cache and redirect to it even after the redirection is deleted from the list here.
fa_IR: تغییر مسیرهای 301<em>دائمی</em> هستند. URL قدیمی در موتورهای جستجو حذف می شود و آدرس جدید جایگزین می شود و نمرات SearchRank و سایر نمرات سئو را پاس می کند. مرورگرها همچنین می توانند URL جدید را در حافظه نهان ذخیره کرده و حتی پس از حذف مجدد از لیست در اینجا، به آن هدایت شوند.

en: 302 Temporary Move
fa_IR: 302 انتقال موقت

en: 307 Temporary Redirect
fa_IR: 307 ریدایرکت موقتی

en: 4-10 Positions
fa_IR: جایگاه‌های 4 تا 10

en: 40+ Specialized AI Tools
fa_IR: 40+ ابزار تخصصی هوش مصنوعی

en: 404 + Redirection
fa_IR: 404 + ریدایرکت

en: 404 Error: page not found
fa_IR: خطای 404: صفحه یافت نشد

en: 404 Log successfully deleted.
fa_IR: گزارش‌های 404 با موفقیت حذف شدند.

en: 404 Monitor
fa_IR: مانیتور 404

en: 404 Monitor Log
fa_IR: مانیتور گزارش 404

en: 404 Monitor Settings
fa_IR: تنظیمات مانیتور 404

en: 404 Title
fa_IR: عنوان 404

en: 404 label
fa_IR: برچسب 404

en: 410 Content Deleted
fa_IR: 410 محتوا حذف شده

en: 451 Content Unavailable for Legal Reasons
fa_IR: خطای 451 محتوا به دلایل قانونی در دسترس نیست

en: 51-100 Positions
fa_IR: 51-100 موقعیت

en: <a href="%s">&#8592; Sitemap Index</a>
fa_IR: <a href="%s">&#8592; نمایه نقشه سایت</a>

en: <b>Rank Math Warning:</b> Changing the permalinks on a live, indexed site may result in serious loss of traffic if done incorrectly. Consider adding a new redirection from the old URL format to the new one.
fa_IR: <b>هشدار رنک مث:</b> تغییر پیوندهای یکتا در یک سایت زنده و ایندکس شده اگر به صورت صحیحی انجام نشود، ممکن است آسیب جدی به ترافیک سایت شما بزند. حتماً در نظر داشته باشید که از لینک‌های قدیمی به لینک‌‌های جدید ریدایرکت جدیدی ایجاد نمائید.

en: <strong>API Error:</strong> %s
fa_IR: <strong>API خطای:</strong> %s

en: <strong>Activate/Deactivate</strong> redirections. Deactivated redirections do not take effect on your site.
fa_IR: ریدایرکت‌ها را <strong>فعال یا غیرفعال کنید</strong>. ریدایرکت‌های غیرفعال هیچ تأثیری بر روی سایت شما نمی‌گذارند.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the item from the list.
fa_IR: <strong>حذف</strong> مورد را به طور دائم از لیست حذف می کند.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the redirection.
fa_IR: <strong>حذف</strong> برای همیشه، ریدایرکت را حذف می‌کند.

en: <strong>Edit</strong> redirection details: from/to URLs and the redirection type.
fa_IR: جزئیات ریدایرکت یعنی مبدأ/مقصد آدرس‌های اینترنتی و نوع ریدایرکت را <strong>ویرایش کنید</strong>.

en: <strong>Min Size: 112Χ112px</strong>.<br />A squared image is preferred by the search engines.
fa_IR: <strong>حداقل اندازه: 112Χ112px می‌باشد</strong>.<br /> موتورهای جستجو یک تصویر مربعی را بیشتر می‌پسندند.

en: <strong>Note:</strong> This interstitial page is displayed only to administrators. Site visitors are redirected without delay.
fa_IR: <strong>توجه:</strong> این صفحه بینابینی فقط برای مدیران نمایش داده می شود. بازدید کنندگان سایت بدون تأخیر هدایت می شوند.

en: <strong>Redirect</strong> takes you to the Redirections manager to redirect the 404 URL.
fa_IR: <strong>ریدایرکت</strong> شما را به مدیریت ریدایرکت‌ها هدایت می‌کند تا آدرس‌های اینترنتی 404 را ریدایرکت کنید.

en: <strong>SEO Notice:</strong> A previously published %1$s has been moved to trash. You may redirect <code>%2$s</code> to <a href="%3$s">a new url</a>.
fa_IR: <strong>اطلاعیه سئو:</strong> %1$s که قبلاً منتشر شده بود به سطل زباله منتقل شده است. شما می‌توانید<code>%2$s</code> را به <a href="%3$s">آدرس جدید</a> انتقال دهید.

en: <strong>SEO Notice</strong>: Your site is set to No Index and will not appear in search engines. You can change the Search engine visibility <a href="%1$s">from here</a>.
fa_IR: <strong>اطلاعیه سئو سایت</strong>: سایت شما روی No Index تنظیم شده است و در موتورهای جستجو ظاهر نمی‌شود. می‌توانید نمایان بودن برای موتورهای جستجو را در <a href="%1$s">اینجا</a> تغییر دهید.

en: <strong>View Details</strong> shows details about the 404 requests.
fa_IR: <strong>مشاهده جزئیات</strong> جزئیات مربوط به درخواست‌های 404 را نشان می دهد.

en: <strong>Warning:</strong> your site's search engine visibility is set to Hidden in <a href="%1$s" target="_blank">Settings &gt; Reading</a>. This means that the changes you make here will not take effect. Set the search engine visibility to Public to be able to change the robots.txt content.
fa_IR: <strong> هشدار:</strong> نمایش سایت شما به موتورهای جستجو پنهان شده است برای تغییر به <a href="%1$s" target="_blank">تنظیمات> خواندن</a> بروید. این بدان معنی است که تغییراتی که شما در اینجا ایجاد می کنید، عملی نمی‌شوند. دید موتور جستجو را روی عمومی تنظیم کنید تا بتوانید محتوای robots.txt را تغییر دهید.

en: A URL pointing to the actual video media file
fa_IR: نشانی اینترنتی که به فایل رسانه ویدیویی واقعی اشاره دارد

en: A URL pointing to the actual video media file like MP4, MOV, etc. Please leave it empty if you don't know the URL.
fa_IR: نشانی اینترنتی که به فایل رسانه ویدیویی واقعی مانند MP4، MOV و غیره اشاره می‌کند. اگر URL را نمی‌دانید، لطفاً آن را خالی بگذارید.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
fa_IR: یک لینک به این بایگانی برای نویسنده نوشته است که انکر تکست آن نام نویسنده می‌باشد.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
fa_IR: یک لینک به این نوشته است که انکر تکست آن عنوان نوشته می‌باشد.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
fa_IR: یک لینک به سایت شما است که انکر تکست آن نام و توضیحات سایت شما می‌باشد.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
fa_IR: یک لینک به سایت شما است که انکر تکست آن نام سایت شما می‌باشد.

en: A recipe video Description
fa_IR: توضیحات ویدیوی دستور پخت

en: A recipe video Name
fa_IR: یک ویدیوی دستور غذا نام

en: A recipe video thumbnail URL
fa_IR: URL تصویر کوچک ویدیوی دستور غذا

en: A video URL. Optional.
fa_IR: یک URL ویدیو. اختیاری.

en: A video thumbnail URL
fa_IR: URL تصویر کوچک ویدیو

en: ACF support helps Rank Math SEO read and analyze content written in the Advanced Custom Fields. If your theme uses ACF, you should enable this option.
fa_IR: پشتیبانی از ACF به رنک مث کمک می کند تا مطالب نوشته شده در فیلدهای پیشرفته سفارشی را بخواند و تجزیه و تحلیل کند. اگر قالب شما از ACF استفاده می کند، باید این گزینه را فعال کنید.

en: AI Command
fa_IR: فرمان هوش مصنوعی

en: AI Tools
fa_IR: ابزارهای هوش مصنوعی

en: AIOSEO Block Converter
fa_IR: مبدل بلوک AIOSEO

en: AMP plugin
fa_IR: افزونه AMP

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: API Key Location
fa_IR: مکان کلید API

en: About 43,700,000 results (0.32 seconds)
fa_IR: حدود 43,700,000 نتیجه (0.32 ثانیه)

en: About Page
fa_IR: صفحه درباره ما

en: Above & Below Content
fa_IR: بالا و زیر محتوا

en: Above Content
fa_IR: بالای محتوا

en: Accepted
fa_IR: پذیرفته شده

en: Access Time
fa_IR: زمان دسترسی

en: Account
fa_IR: حساب کاربری

en: Account Successfully Connected
fa_IR: حساب با موفقیت متصل شد

en: Action not allowed.
fa_IR: اقدام مجاز نیست.

en: Activate
fa_IR: فعالسازی

en: Activate your account by {{link}}connecting to Rank Math!{{/link}}
fa_IR: با {{link}}اتصال به Rank Math{{/link}} حساب خود را فعال کنید.

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active modules
fa_IR: فعال‌سازی ماژول‌ها

en: Activists
fa_IR: فعالان

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add %s to your title to increase CTR.
fa_IR: برای افزایش CTR، %s را به عنوان خود اضافه کنید.

en: Add <code>TITLE</code> attribute for all <code>images</code> without a <code>TITLE</code> attribute automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
fa_IR: ویژگی <code>TITLE</code>را به همه <code>images</code> بدون ویژگی <code>TITLE</code> به طور خودکار اضافه کنید. با نمایش محتوا، این ویژگی به صورت پویا اعمال می شود و محتوای ذخیره شده تغییر نمی یابد.

en: Add <code>alt</code> attributes for <code>images</code> without <code>alt</code> attributes automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
fa_IR: به طور خودکار ویژگی <code>alt</code> را برای <code>تصاویر</code> بدون <code>alt</code> اضافه کنید. با نمایش محتوا، این ویژگی به صورت پویا اعمال می شود و محتوای ذخیره شده تغییر نمی یابد.

en: Add <code>rel="nofollow"</code>
fa_IR: افزودن <code>rel="nofollow"</code>

en: Add <code>rel="sponsored"</code>
fa_IR: افزودن <code>rel="sponsored"</code>

en: Add Custom Prompt +
fa_IR: سفارشی Prompt + را اضافه کنید

en: Add DoFollow links pointing to external resources.
fa_IR: پیوندهای DoFollow را با اشاره به منابع خارجی اضافه کنید.

en: Add Final Image
fa_IR: اضافه کردن تصویر نهایی

en: Add Focus Keyword to the SEO title.
fa_IR: کلمه کلیدی تمرکز را به عنوان سئو اضافه کنید.

en: Add Focus Keyword to your SEO Meta Description.
fa_IR: کلمه کلیدی تمرکز را به توضیحات متا SEO خود اضافه کنید.

en: Add Heading blocks to this page to generate the Table of Contents.
fa_IR: برای ایجاد فهرست مطالب، بلوک‌های عنوان را به این صفحه اضافه کنید.

en: Add Image
fa_IR: اضافه کردن تصویر

en: Add Link
fa_IR: افزودن لینک

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add New FAQ
fa_IR: سوالات متداول جدید را اضافه کنید

en: Add New Step
fa_IR: مرحله جدید را اضافه کنید

en: Add Property
fa_IR: اضافه کردن اموال

en: Add Property Group
fa_IR: گروه املاک را اضافه کنید

en: Add SEO Controls
fa_IR: افزودن کنترل‌های سئو

en: Add SEO Controls for user profile pages. Access to the Meta Box can be fine tuned with code, using a special filter hook.
fa_IR: جعبه متا سئو را برای صفحات پروفایل کاربر اضافه کنید. با استفاده از قلاب فیلتر مخصوص، دسترسی به جعبه متا را می‌توانید با کد مناسب تنظیم کنید.

en: Add SEO controls for the editor screen to customize SEO options for posts in this post type.
fa_IR: جعبه متا سئو را برای سفارشی سازی تنظیمات سئو در نوشته‌ها برای این پست تایپ در ویرایشگر اضافه کنید.

en: Add SEO meta and OpenGraph details to your homepage. %s.
fa_IR: جزئیات SEO meta و OpenGraph را به صفحه اصلی خود اضافه کنید. %s.

en: Add Step Image
fa_IR: تصویر مرحله را اضافه کنید

en: Add a few images and/or videos to make your content appealing.
fa_IR: چند تصویر و/یا ویدیو اضافه کنید تا محتوای خود را جذاب کنید.

en: Add a number to your title to improve CTR.
fa_IR: برای بهبود CTR، یک عدد به عنوان خود اضافه کنید.

en: Add an image with your Focus Keyword as alt text.
fa_IR: تصویری را با کلمه کلیدی فوکوس خود به عنوان متن جایگزین اضافه کنید.

en: Add another
fa_IR: افزودن یکی دیگر

en: Add bulk editing columns to the post listing screen.
fa_IR: ستون‌های ویرایش گروهی را به صفحه لیست نوشته‌ها اضافه کنید.

en: Add content after each post in your site feeds.
fa_IR: محتوا را بعد از هر انتشار در فید سایت خود اضافه کنید.

en: Add content before each post in your site feeds.
fa_IR: محتوا را قبل از هر انتشار در فید سایت خود اضافه کنید.

en: Add icon overlay to thumbnail
fa_IR: همپوشانی نماد را به تصویر کوچک اضافه کنید

en: Add internal links in your content.
fa_IR: لینک های داخلی را در محتوای خود اضافه کنید.

en: Add missing ALT attributes
fa_IR: افزودن ویژگی‌های ALT از دست رفته

en: Add missing TITLE attributes
fa_IR: افزودن ویژگی‌های TITLE از دست رفته

en: Add number
fa_IR: افزودن شماره

en: Add or Upload File
fa_IR: افزودن یا بارگذاری فایل

en: Add proper Meta tags to your bbPress forum posts, categories, profiles, etc. Get more options to take control of what search engines see and how they see it.
fa_IR: متا تگ‌های مناسب را به پست‌های انجمن بی‌بی‌پرس، دسته‌ها، پروفایل‌ها و... اضافه کنید تا گزینه‌های بیشتری را برای کنترل آنچه موتورهای جستجو می‌بینند و اینکه چگونه می‌بینند به دست آورید.

en: Add short and concise paragraphs for better readability and UX.
fa_IR: برای خوانایی بهتر و UX پاراگراف های کوتاه و مختصر اضافه کنید.

en: Add social account information to your website's Schema and Open Graph. %s.
fa_IR: اطلاعات حساب شبکه اجتماعی را به اسکیما و گراف دانش وبسایت خود اضافه کنید. %s.

en: Add term IDs, separated by comma. This option is applied for all taxonomies.
fa_IR: شناسه دسته را اضافه کنید، با کاما از هم جدا کنید. این تنظیم برای همه طبقه‌بندی‌ها اعمال می شود.

en: Add the SEO Controls for the term editor screen to customize SEO options for individual terms in this taxonomy.
fa_IR: جعبه متا سئو را برای صفحه ویرایشگر دسته اضافه کنید تا تنظیمات سئو را برای دسته منحصربه‌فرد در این طبقه‌بندی تنظیم کنید.

en: Add the Schema generated by Rank Math anywhere on your page using this Block.
fa_IR: طرحواره تولید شده توسط Rank Math را در هر نقطه از صفحه خود با استفاده از این بلوک اضافه کنید.

en: Add time
fa_IR: افزودن زمان

en: Add user IDs, separated by commas, to exclude them from the sitemap.
fa_IR: شناسه کاربران را که با کاما از هم جدا شده‌اند اضافه کنید تا آنها از نقشه سایت مستثنی شوند.

en: Additional
fa_IR: اضافی

en: Additional Info
fa_IR: اطلاعات اضافی

en: Additional Profiles
fa_IR: پروفایل‌های اضافی

en: Additional Profiles to add in the <code>sameAs</code> Schema property.
fa_IR: پروفایل‌های اضافی برای افزودن در ویژگی Schema <code>sameAs</code>.

en: Additional profile URLs
fa_IR: آدرس‌های پروفایل اضافی

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Address Format
fa_IR: فرمت آدرس

en: Address common queries with comprehensive answers, offering valuable information and guidance.
fa_IR: به سؤالات رایج با پاسخ های جامع، ارائه اطلاعات و راهنمایی های ارزشمند رسیدگی کنید.

en: Address customer problems with the Problem-Agitate-Solution technique to fulfill needs.
fa_IR: برای برآورده کردن نیازها، مشکلات مشتری را با تکنیک مشکل-برانگیختن-حل حل کنید.

en: Address:
fa_IR: آدرس:

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced %s
fa_IR: حالت پیشرفته %s

en: Advanced Editor
fa_IR: ویرایشگر پیشرفته

en: Advanced Google Analytics 4 Integration
fa_IR: ادغام پیشرفته Google Analytics 4

en: Advanced Image SEO options to supercharge your website. Automate the task of adding the ALT and Title tags to your images on the fly.
fa_IR: گزینه‌های پیشرفتۀ "سئوی تصویر" را برای سوپر شارژ کردن وبسایت خود فعال کنید. فرآیند افزودن تگ‌های ALT و Title به تصاویر خود را به‌صورت خودکار انجام دهید.

en: Advanced Mode
fa_IR: حالت پیشرفته

en: Advanced Options
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced Robots Meta
fa_IR: متا ربات‌های پیشرفته

en: Advanced SEO
fa_IR: سئو پیشرفته

en: Advanced Schema Builder
fa_IR: طرحواره ساز پیشرفته

en: Advanced Schema markup viewer
fa_IR: نمایشگر نشانه گذاری طرحواره پیشرفته

en: Advanced Schema, Analytics and much more...
fa_IR: اسکیمای پیشرفته و آنالیتیکس و خیلی چیزای دیگه...

en: Advanced Stats are available in the PRO version, %1$s.
fa_IR: آمارهای پیشرفته در نسخه PRO، %1$s موجود است.

en: Affiliate Program
fa_IR: برنامه همکاری در فروش

en: Algeria
fa_IR: الجزایر

en: All
fa_IR: همه

en: All Good
fa_IR: همه خوب

en: All Keywords
fa_IR: همه کلمات کلیدی

en: All published posts have focus keywords set.
fa_IR: همه نوشته‌های منتشر شده دارای کلمات کلیدی اصلی هستند.

en: All the Indexing statistics about your content in one place
fa_IR: تمام آمار نمایه سازی در مورد محتوای شما در یک مکان

en: All the statistics about your content all in one place
fa_IR: تمام آمار مربوط به محتوای شما در یک مکان

en: Allowed
fa_IR: مجاز است

en: Alphabetical
fa_IR: به ترتیب حروف الفبا

en: Alt attribute format
fa_IR: فرمت ویژگی Alt

en: Alternative Text
fa_IR: متن جایگزین

en: An API Key is required to display embedded Google Maps on your site. Get it here: %s
fa_IR: یک کلید API برای نمایش نقشه‌های جاسازی شده گوگل در سایت شما لازم است. آن را از اینجا اینجا پیدا کنید: %s

en: An alternate version of your site name (for example, an acronym or shorter name).
fa_IR: این یک نسخه جایگزین از نام سایت شما (مثلاً مخفف یا نام کوتاه‌تر آن) می‌باشد.

en: An error occurred while submitting the URL.
fa_IR: هنگام ارسال URL خطایی رخ داد.

en: Analogy
fa_IR: مقایسه

en: Analysing Page&hellip;
fa_IR: در حال آنالیز صفحه&hellip;

en: Analysing Website&hellip;
fa_IR: درحال آنالیز وبسایت&hellip;

en: Analytical
fa_IR: تحلیلی

en: Analytics
fa_IR: آنالیتیکس

en: Analytics Database
fa_IR: پایگاه داده آنالیتیکس

en: Analytics cache cleared.
fa_IR: کش تجزیه و تحلیل‌ها پاکسازی شد.

en: Analyze competitor websites to gain an edge
fa_IR: وب‌سایت‌های رقیب‌هایتان را برای به کسب مزیت‌های رقابتی، تجزیه و تحلیل کنید

en: Analyze search trends and compare keywords
fa_IR: روند جستجو را تجزیه و تحلیل کنید و کلمات کلیدی را مقایسه کنید

en: Analyze this Page
fa_IR: این صفحه را تحلیل کنید

en: Analyze your site by %1$s linking your Rank Math account %2$s
fa_IR: سایت خود را با %1$s متصل کردن به حساب کاربری خود در سایت رنک مث %2$s تجزیه و تحلیل نمایید

en: Anniversary Sale
fa_IR: فروش سالگرد

en: Annotation
fa_IR: حاشیه نویسی

en: Anonymize IP addresses
fa_IR: آدرس IP مخفی

en: Another bulk editing process is already running. Please try again later after the existing process is complete.
fa_IR: یک فرآیند ویرایش انبوه دیگر در حال اجرا است. لطفاً بعد از اتمام فرآیند موجود دوباره تلاش کنید.

en: Any
fa_IR: هر

en: App Card
fa_IR: کارت برنامه

en: App Country
fa_IR: کشور برنامه

en: App Description
fa_IR: توضیحات برنامه

en: Application Category
fa_IR: دسته برنامه

en: Arabic
fa_IR: عربی

en: Archive Format
fa_IR: فرمت بایگانی

en: Archives for %s
fa_IR: بایگانی‌های %s

en: Are you sure you want erase all traces of %s?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید همه ردپاهای %s را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to convert AIOSEO blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید بلوک‌های AIOSEO را به بلوک‌های Rank Math تبدیل کنید؟ این عمل غیرقابل برگشت است.

en: Are you sure you want to convert Yoast blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید بلوک‌های Yoast را به بلوک‌های رنک مث تبدیل کنید؟ این اقدام غیرقابل برگشت است.

en: Are you sure you want to convert? You can't use simple mode for this edited Schema.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید تبدیل کنید؟ شما نمی توانید از حالت ساده برای این طرحواره ویرایش شده استفاده کنید.

en: Are you sure you want to delete Internal Links Data? This action is irreversible.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید داده های پیوندهای داخلی را حذف کنید؟ این اقدام غیر قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete all the Redirection Rules? This action is irreversible.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید همه قوانین ریدایرکت را حذف کنید؟ این اقدام غیر قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete the 404 log? This action is irreversible.
fa_IR: مطمئن هستید که می‌خواهید گزارش 404 را حذف کنید؟ این اقدام غیر قابل برگشت است.

en: Are you sure you want to delete this backup?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این نسخه پشتیبان را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to disconnect Google services from your site?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید خدمات گوگل را از سایت خود قطع کنید؟

en: Are you sure you want to do this?
fa_IR: مطمئن هستید که می‌خواهید این کار را انجام دهید؟

en: Are you sure you want to do this? This action will close the Stats bar permanently. Instead, you can use the toggle icon to minimize it.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کار را انجام دهید؟ این عمل نوار آمار را برای همیشه می‌بندد. در عوض، می توانید از نماد تغییر جهت به حداقل رساندن آن استفاده کنید.

en: Are you sure you want to import data from %s?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید داده‌ها را از %s درون‌ریزی کنید؟

en: Are you sure you want to import settings into Rank Math? Don't worry, your current configuration will be saved as a backup.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تنظیمات را در رنک مث درون‌ریزی کنید؟ نگران نباشید، پیکربندی تنظیمات فعلی شما به عنوان پشتیبان ذخیره خواهد شد.

en: Are you sure you want to install version %s?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید نسخه %s را نصب کنید؟

en: Are you sure you want to restore this backup? Your current configuration will be overwritten.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این نسخه پشتیبان را برگردانید؟ پیکربندی تنظیمات فعلی شما جایگزین می‌شود.

en: Are you sure you wish to delete all 404 error logs?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تمام گزارش خطاهای 404 را حذف کنید؟

en: Are you sure, you want to create a new GA4 Property?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید یک ویژگی GA4 جدید ایجاد کنید؟

en: Argentina
fa_IR: آرژانتین

en: Argumentative
fa_IR: استدلالی

en: Armenia
fa_IR: ارمنستان

en: Article
fa_IR: مقاله

en: Article Section
fa_IR: بخش مقاله

en: Article Type
fa_IR: نوع مقاله

en: Articles noindexed
fa_IR: مقالات نمایه نشده

en: Artists
fa_IR: هنرمندان

en: As NoFollow
fa_IR: به عنوان نو فالو

en: As NoIndex
fa_IR: به عنوان نو ایندکس

en: As Pillar Content
fa_IR: به عنوان محتوای پایه

en: Ask AI anything and receive relevant and informative responses for questions or requests.
fa_IR: هر چیزی را از هوش مصنوعی بپرسید و برای سؤالات یا درخواست ها پاسخ های مرتبط و آموزنده دریافت کنید.

en: At least one external link with DoFollow found in your content.
fa_IR: حداقل یک پیوند خارجی با DoFollow در محتوای شما یافت می شود.

en: At least one paragraph is long. Consider using short paragraphs.
fa_IR: حداقل یک پاراگراف طولانی است. استفاده از پاراگراف های کوتاه را در نظر بگیرید.

en: Attachments
fa_IR: پیوست‌ها

en: Attention: Search Engines can't see your website.
fa_IR: توجه: موتورهای جستجو نمی توانند وب سایت شما را ببینند.

en: Audience
fa_IR: مخاطب

en: Australia
fa_IR: استرالیا

en: Austria
fa_IR: اتریش

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author Advanced Robots
fa_IR: ربات‌های پیشرفته نویسنده

en: Author Archive Description
fa_IR: توضیحات بایگانی نویسنده

en: Author Archive Title
fa_IR: عنوان آرشیو نویسنده

en: Author Archives
fa_IR: بایگانی نویسندگان

en: Author Base
fa_IR: پایه نویسنده

en: Author Description
fa_IR: توضیحات نویسنده

en: Author ID
fa_IR: شناسه نویسنده

en: Author Robots Meta
fa_IR: متا ربات‌های نویسنده

en: Author archive meta description. SEO options for specific author archives can be set with the meta box in the user profiles.
fa_IR: توضیحات متا بایگانی نویسنده، تنظیمات سئو برای بایگانی نویسندگان خاص می تواند با جعبه متا در پروفایل‌های کاربر تنظیم شود.

en: Author's biographical info of the current post, page or author archive.
fa_IR: این اطلاعات زندگی‌نامه نویسنده نوشته یا صفحه فعلی یا بایگانی نویسنده می‌باشد.

en: Author's user ID of the current post, page or author archive.
fa_IR: این شناسه کاربری نویسنده نوشته یا صفحه فعلی یا بایگانی نویسنده می‌باشد.

en: Authorize
fa_IR: احراز هویت

en: Authors
fa_IR: نویسندگان

en: Auto
fa_IR: اتوماتیک

en: Auto Post Redirect
fa_IR: ریدایرکت خودکار نوشته

en: Auto Update
fa_IR: بروزرسانی خودکار

en: Auto Update Plugin
fa_IR: بروزرسانی خودکار افزونه

en: Auto redirection created.
fa_IR: تغییر مسیر خودکار ایجاد شد.

en: Auto-Submit Post Types
fa_IR: ارسال خودکار پست‌تایپ‌ها

en: Automate some of your SEO tasks like making external links nofollow, redirecting attachment pages, etc. %s
fa_IR: برخی از وظایف سئویی خود مانند نوفالو کردن لینک‌های خارجی، ریدایرکت صفحات پیوست و... را اتوماتیک کنید %s

en: Automatic Updates
fa_IR: بروزرسانی خودکار

en: Automatic updates are not enabled on your site. %s
fa_IR: به روزرسانی خودکار در سایت شما فعال نیست. %s

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
fa_IR: به طور خودکار ویژگی <code>rel="nofollow"</code> را به لینک‌های خارجی که در نوشته‌ها، صفحات و سایر پست‌تایپ‌های شما وجود دارند، اضافه کنید. وقتی محتوا نمایش داده می‌شود، این ویژگی به صورت داینامیک در همان لحظه اعمال می‌شود و محتوای ذخیره شده در دیتابیس تغییر نمی‌یابد.

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for links pointing to external image files. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
fa_IR: به طور خودکار ویژگی <code>rel="nofollow"</code> را برای پیوندهایی که به پرونده‌های تصویر خارجی اشاره می کنند اضافه کنید. با نمایش محتوا، این ویژگی به صورت پویا اعمال می شود و محتوای ذخیره شده تغییر نمی یابد.

en: Automatically add <code>target="_blank"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types to make them open in a new browser tab or window. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
fa_IR: به طور خودکار ویژگی <code>target="_blank"</code> را به لینک‌های خارجی که در نوشته‌ها، صفحات و سایر پست‌تایپ‌های شما وجود دارند، اضافه کنید، تا آن‌ها در یک صفحه یا پنجره جدید مرورگر باز شوند. وقتی که محتوا نمایش داده می‌شود، این ویژگی به صورت داینامیک در همان لحظه اعمال می‌شود و محتوای ذخیره شده در دیتابیس تغییر نمی‌یابد.

en: Automatically add a <code>target="_blank"</code> attribute to external links appearing in your posts, pages, and other post types. The attributes are applied when the content is displayed, which does not change the stored content.
fa_IR: به طور خودکار ویژگی <code>target="_blank"</code> را به لینک‌های خارجی که در نوشته‌ها، صفحات و سایر پست‌تایپ‌های شما وجود دارند، اضافه کنید. وقتی محتوا نمایش داده می‌شود، این ویژگی به صورت داینامیک در همان لحظه اعمال می‌شود و محتوای ذخیره شده در دیتابیس تغییر نمی‌یابد.

en: Automatically capitalize the first character of each word in the titles.
fa_IR: به طور خودکار کاراکتر اول همه کلمات در عنوان را بزرگ کنید.

en: Automatically submit sitemaps to the Google Search Console
fa_IR: ارسال خودکار نقشه‌های سایت به Google Search Console

en: Availability
fa_IR: دسترسی

en: Availability Starts
fa_IR: زمان شروع در دسترس بودن

en: Available Actions
fa_IR: اقدامات قابل انجام

en: Available Schema Types
fa_IR: انواع طرحواره های موجود

en: Available in the PRO version
fa_IR: در نسخه PRO موجود است

en: Available variables
fa_IR: متغیرهای موجود

en: Average Position
fa_IR: جایگاه نسبی

en: Average click-through rate. Search clicks divided by search impressions.
fa_IR: میانگین نرخ کلیک. کلیک‌های جستجو بر اساس نمایش‌های جستجو تقسیم می‌شوند.

en: Average position of all the ranking keywords below 100 position.
fa_IR: میانگین جایگاه کل کلمات کلیدی سایت شما که رتبه زیر 100 را دارند.

en: Avg. CTR
fa_IR: میانگین CTR

en: Avg. Position
fa_IR: میانگین موقعیت

en: Azerbaijan
fa_IR: آذربایجان

en: BAB
fa_IR: فصل

en: Back
fa_IR: برگشت

en: Backup created successfully.
fa_IR: پشتیبان با موفقیت ایجاد شد.

en: Backup does not exist.
fa_IR: نسخه پشتیبان وجود ندارد.

en: Backup restored successfully.
fa_IR: پشتیبان با موفقیت بازیابی شد.

en: Backup successfully deleted.
fa_IR: پشتیبان با موفقیت حذف شد.

en: Backup: %s
fa_IR: نسخه پشتیبان: %s

en: Bad Request
fa_IR: درخواست بد

en: Bad request. Please check the code.
fa_IR: درخواست بد (Bad request)، لطفاً کد را بررسی کنید.

en: Baggage Tracking
fa_IR: ردیابی Baggage

en: Bahrain
fa_IR: بحرین

en: Baidu Webmaster Tools
fa_IR: ابزار وبمستر بایدو

en: Bangladesh
fa_IR: بنگلادش

en: Bargain Hunters
fa_IR: شکارچیان تخفیف

en: Base64 encode &amp; decode functions available
fa_IR: توابع کدگذاری و رمزگشایی Base64 در دسترس است

en: Base64 encode &amp; decode functions missing
fa_IR: توابع کدگذاری و رمزگشایی Base64 وجود ندارد

en: Basic SEO
fa_IR: سئو پایه‌ای

en: Be careful when editing the htaccess file, it is easy to make mistakes and break your site. If that happens, you can restore the file to its state <strong>before the last edit</strong> by replacing the htaccess file with the backup copy created by Rank Math in the same directory (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em>) using an FTP client.
fa_IR: در هنگام ویرایش پرونده htaccess دقت کنید، به راحتی می‌توانید اشتباه کنید و سایت خود را خراب کنید. اگر این اتفاق افتاد، می‌توانید با استفاده از یک سرویس دهنده FTP و با <strong>جایگزین کردن فایل htaccess با نسخه پشتیبان</strong> تهیه شده توسط رنک مث در همان دایرکتوری (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em>) پرونده را به حالت اول آن برگردانید.

en: Belarus
fa_IR: بلاروس

en: Belgium
fa_IR: بلژیک

en: Below Content
fa_IR: زیر محتوا

en: Benefits of Connecting Google Account
fa_IR: مزایای اتصال به حساب Google

en: Benefits of Connecting Rank Math Account
fa_IR: مزایای اتصال به حساب رنک مث

en: Beta Tester
fa_IR: آزمایش‌کننده‌ی نسخه‌ی بتا

en: Bill Payment
fa_IR: پرداخت قبض

en: Billing Support
fa_IR: پشتیبانی صورتحساب

en: Bing Webmaster Tools
fa_IR: ابزار وبمستر بینگ

en: Bing Webmaster Verification Page
fa_IR: صفحه تأیید وبمستر Bing

en: Black Friday Sale
fa_IR: فروش جمعه سیاه

en: Block
fa_IR: بلوک

en: Block rendered as empty.
fa_IR: بلوک خالی ارائه شد.

en: Blocked by robots.txt
fa_IR: توسط robots.txt مسدود شده است

en: Blocked due to access forbidden (403)
fa_IR: مسدود شده به دلیل دسترسی ممنوع (403)

en: Blocked due to other 4xx issue (not 403, 404)
fa_IR: به دلیل سایر مشکلات 4xx مسدود شده است (نه 403، 404)

en: Blocked due to unauthorized request (401)
fa_IR: به دلیل درخواست غیرمجاز مسدود شد (401)

en: Blocks
fa_IR: بلوک‌ها

en: Blocks import failed.
fa_IR: درون‌ریزی بلوک‌ها ناموفق بود.

en: Blocks successfully converted in %d post. | Blocks successfully converted in %d posts.
fa_IR[0]: بلوک‌ها به %d پست تبدیل شد.
fa_IR[1]: بلوک‌ها به %d پست تبدیل شد.

en: Blog
fa_IR: وبلاگ

en: Blog Post
fa_IR: نوشته وبلاگ

en: Blog Post Conclusion
fa_IR: نتیجه گیری پست وبلاگ

en: Blog Post Idea
fa_IR: ایده پست وبلاگ

en: Blog Post Introduction
fa_IR: معرفی پست وبلاگ

en: Blog Post Outline
fa_IR: طرح کلی پست وبلاگ

en: Blog Public
fa_IR: وبلاگ عمومی

en: Bloggers
fa_IR: وبلاگ نویسان

en: Bolivia, Plurinational State Of
fa_IR: بولیوی

en: Book
fa_IR: کتاب

en: Boost content visibility on social media with topic-specific meta tags for easy discovery.
fa_IR: افزایش دید محتوا در رسانه های اجتماعی با متا تگ های موضوعی خاص برای کشف آسان.

en: Brand
fa_IR: برند

en: Brand Name
fa_IR: نام تجاری

en: Brazil
fa_IR: برزیل

en: Breadcrumb Title
fa_IR: عنوان مسیر راهنما

en: Breadcrumb Title to use for this post
fa_IR: عنوان Breadcrumb برای استفاده برای این پست

en: Breadcrumbs
fa_IR: مسیر راهنما

en: BuddyPress
fa_IR: بادی‌پرس

en: BuddyPress group description
fa_IR: توضیحات گروه بادی پرس

en: BuddyPress:
fa_IR: بادی پرس:

en: Built-in Keyword Rank Tracker
fa_IR: ردیاب رتبه بندی کلمات کلیدی داخلی

en: Bulgaria
fa_IR: بلغارستان

en: Bulgarian
fa_IR: بلغاری

en: Bulk Actions
fa_IR: اعمال گروهی

en: Bulk Edit SEO Tags
fa_IR: ویرایش انبوه برچسب های سئو

en: Bulk Edit This Field
fa_IR: انبوه این فیلد را ویرایش کنید

en: Bulk Editing
fa_IR: ویرایش گروهی

en: Bulk Editing Process Successfully Cancelled
fa_IR: فرآیند ویرایش انبوه با موفقیت لغو شد

en: Bulk Update Your SEO Meta using AI
fa_IR: انبوه متای سئوی خود را با استفاده از هوش مصنوعی به روز کنید

en: Bulk editing SEO meta started. It might take few minutes to complete the process.
fa_IR: ویرایش انبوه متای سئو آغاز شد. ممکن است چند دقیقه زمان ببرد تا پردازش تکمیل شود.

en: Bulk image alt generation failed.
fa_IR: تولید alt تصویر انبوه ناموفق بود.

en: Bulk image alt generation started. It might take few minutes to complete the process.
fa_IR: تولید alt تصویر انبوه آغاز شد. ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا فرآیند تکمیل شود.

en: Business Owners
fa_IR: صاحبان تجارت

en: Business Type
fa_IR: نوع تجارت

en: Buy
fa_IR: خرید

en: By connecting your free account, you get keyword suggestions directly from Google when entering the focus keywords. Not only that, get access to our revolutionary Content AI, SEO Analyzer inside WordPress that scans your website for SEO errors and suggest improvements. %s
fa_IR: با اتصال حساب رایگان خود، هنگام وارد کردن کلمات کلیدی فوکوس، پیشنهادات کلمات کلیدی را مستقیماً از Google دریافت می کنید. نه تنها این، به هوش مصنوعی محتوای انقلابی ما، آنالیز SEO در داخل وردپرس دسترسی پیدا کنید که وب سایت شما را برای خطاهای SEO اسکن می کند و بهبودهایی را پیشنهاد می کند. %s

en: CAUTION:
fa_IR: احتیاط:

en: Cache deleted.
fa_IR: حافظه پنهان پاک‌سازی شد.

en: Calculate SEO Scores
fa_IR: محاسبه مجدد نمرات سئو

en: Calculated:
fa_IR: محاسبه شد:

en: Call to Action
fa_IR: فراخوان برای اقدام

en: Calories
fa_IR: کالری

en: Cambodia
fa_IR: کامبوج

en: Can't update redirection.
fa_IR: نمی توان ریدایرکت را بروزرسانی کرد.

en: Canada
fa_IR: کانادا

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cancel Content AI Bulk Editing Process
fa_IR: فرآیند ویرایش انبوه هوش مصنوعی محتوا را لغو کنید

en: Cancel Fetch
fa_IR: لغو واکشی

en: Cancel Fetching
fa_IR: لغو واکشی

en: Canonical URL
fa_IR: URL متعارف

en: Capitalize Titles
fa_IR: بزرگ کردن حروف عنوان‌ها

en: Card Type
fa_IR: نوع کارت

en: Card type selected when creating a new post. This will also be applied for posts without a card type selected.
fa_IR: نوع کارت هنگام ایجاد یک نوشته جدید انتخاب شده است. این کار همچنین برای نوشته‌های که نوع کارت انتخاب نشده است اعمال می شود.

en: Casual
fa_IR: غیررسمی

en: Categories (advanced)
fa_IR: دسته‌ها (پیشرفته)

en: Category
fa_IR: دسته‌بندی

en: Change Global SEO, Schema, and other settings for %1$s. %2$s
fa_IR: تغییر SEO کلی، اسکیما، و سایر تنظیمات برای %1$s. %2$s

en: Change Global meta settings that take effect across your website. %s.
fa_IR: تنظیمات سراسری متا را که در کل سایت شما اعمال می‌شوند تغییر دهید. %s.

en: Change Key
fa_IR: تغییر کلید

en: Change SEO options related to the author archives. %s.
fa_IR: تنظیمات سئو مربوط به آرشیو نویسنده را تغییر دهید. %s.

en: Change Sitemap settings of %1$s. %2$s.
fa_IR: تغییر تنظیمات نقشه سایت %1$s. %2$s.

en: Change URL
fa_IR: تغییر URL

en: Change how some of the links open and operate on your website. %s.
fa_IR: نحوه باز شدن و عملکرد برخی از پیوندها در وب سایت خود را تغییر دهید. %s.

en: Change some uncommon but essential settings here. %s.
fa_IR: برخی از تنظیمات غیر متداول اما ضروری را در اینجا تغییر دهید. %s.

en: Change the <code>/author/</code> part in author archive URLs.
fa_IR: قسمت <code>/author/</code> را در URL‌های بایگانی نویسنده تغییر دهید.

en: Change the styling for the front end SEO score badge.
fa_IR: ظاهر طراحی شده را برای نمایش نشان نمره سئو تغییر دهید.

en: Changing your tagline is very easy.  Just head on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - General</a> in WordPress's admin menu (on the left), or click on the link in this sentence.
fa_IR: تغییر شعار بسیار آسان است. فقط کافی است به قسمت <a target="_blank" href="%1$s">تنظیمات - عمومی</a> در منوی مدیریت وردپرس (در سمت راست) بروید، یا روی پیوند این جمله کلیک کنید.

en: Chat
fa_IR: گفتگو کنید

en: Check Key
fa_IR: بررسی کلید

en: Check if required tables exist and create them if not.
fa_IR: جداول ضروری موجود را بررسی کنید و اگر وجود ندارند آنها را ایجاد کنید.

en: Check the presence of sitemaps on your website
fa_IR: وجود نقشه‌های سایت را در وبسایت خود بررسی کنید

en: Check your site for SEO-friendly permalink structure
fa_IR: سایت خود را از نظر ساختار پیوندهای‌یکتا برای سئو بررسی کنید

en: Check your site's visibility to search engines
fa_IR: قابل مشاهده بودن سایت خود را برای موتورهای جستجو بررسی کنید

en: Chile
fa_IR: شیلی

en: Chinese
fa_IR: چینی

en: Choose how you want Rank Math to handle your WooCommerce SEO. %s.
fa_IR: انتخاب کنید که چگونه می‌خواهید رنک مث سئو ووکامرس شما را تنظیم کند. %s.

en: Choose how you want to display the HTML sitemap.
fa_IR: نحوه نمایش نقشه سایت HTML را انتخاب کنید.

en: Choose how you want to sort the items in the HTML sitemap.
fa_IR: نحوه مرتب‌سازی موارد در نقشه سایت HTML را انتخاب کنید.

en: Choose the headings to exclude from the Table of Contents block.
fa_IR: تیترهایی را که می‌خواهید از بلوک فهرست مطالب مستثنی شوند انتخاب کنید.

en: Choose the panels to export.
fa_IR: پنل‌ها را برای برون‌ریزی انتخاب کنید.

en: Choose the type of posts/pages/CPTs where you want to use Content AI.
fa_IR: نوع پست ها/صفحات/CPT هایی را که می خواهید از هوش مصنوعیI استفاده کنید انتخاب کنید.

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
fa_IR: اینکه آیا سایت نماینده یک شخص است یا یک سازمان را انتخاب کنید.

en: Choose which taxonomy you want to use with the Primary Term feature. This will also be the taxonomy shown in the Breadcrumbs when a single %1$s is being viewed.
fa_IR: انتخاب کنید که کدام طبقه‌بندی را می‌خواهید با ویژگی دسته اصلی استفاده کنید. این همان طبقه‌بندی‌ای خواهد بود که وقتی یک %1$s تکی مشاهده می‌شود در مسیر راهنما نمایش داده می‌شود.

en: Choose which values to display
fa_IR: انتخاب کنید کدام مقادیر نمایش داده شوند

en: Choose your Sitemap configuration and select which type of posts or pages you want to include in your Sitemaps. %s
fa_IR: پیکربندی نقشه سایت خود را انتخاب کنید و نوع پست‌ها یا صفحاتی را که می‌خواهید در نقشه سایت خود داشته باشید انتخاب کنید. %s

en: Christmas Sale
fa_IR: فروش کریسمس

en: Circle
fa_IR: دایره

en: Clean
fa_IR: پاکسازی

en: Cleanup of %s data failed.
fa_IR: پاک‌سازی داده‌های %s با یک خطا مواجه شد.

en: Cleanup of %s data successfully done.
fa_IR: پاک‌سازی داده‌های %s با موفقیت انجام شد.

en: Clear 404 Log
fa_IR: پاکسازی گزارشات 404

en: Clear Cache
fa_IR: پاکسازی کش

en: Clear History
fa_IR: پاک کردن تاریخچه

en: Clear Log
fa_IR: پاکسازی گزارش

en: Clear SEO Analyzer
fa_IR: پاک‌سازی تحلیلگر سئو

en: Clear analytics cache to re-calculate all the stats again.
fa_IR: حافظه پنهان تجزیه و تحلیل را برای محاسبه مجدد همه آمار پاک کنید.

en: Click Here
fa_IR: اینجا را کلیک کنید

en: Click here
fa_IR: اینجا کلیک کنید

en: Click here to Deactivate
fa_IR: اینجا کلیک کنید تا غیرفعال شود

en: Click here to know how
fa_IR: اینجا کلیک کنید تا بدانید چگونه

en: Click here to learn how to setup Rank Math properly
fa_IR: برای یادگیری چگونگی تنظیم صحیح رنک مث اینجا کلیک کنید

en: Click here to reconnect.
fa_IR: برای اتصال مجدد اینجا کلیک کنید.

en: Click here to see all the exciting features.
fa_IR: برای مشاهده تمام ویژگی های هیجان انگیز اینجا را کلیک کنید.

en: Click here to see the code.
fa_IR: برای نمایش کد کلیک کنید.

en: Click on the button below to view and edit the preview.
fa_IR: برای مشاهده و ویرایش پیش نمایش روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: Click on the button to copy URL or insert link in content. You can also drag and drop links in the post content.
fa_IR: برای کپی کردن URL یا درج پیوند در محتوا، روی دکمه کلیک کنید. همچنین می‌توانید پیوندها را در محتوای نوشته بکشید و رها کنید.

en: Click to refresh the available credits.
fa_IR: برای تازه سازی اعتبار باقی مانده کلیک کنید.

en: Clicks
fa_IR: کلیک می کند

en: Close
fa_IR: بستن

en: Close Permanently
fa_IR: برای همیشه بستن

en: Closing Time
fa_IR: زمان بسته بودن

en: Co-founder of Rank Math
fa_IR: هم‌بنیانگذار رنک مث

en: Code Validation
fa_IR: اعتبار سنجی کد

en: Collectors
fa_IR: کلکسیونرها

en: Colombia
fa_IR: کلمبیا

en: Columns:
fa_IR: ستون ها:

en: Comma-separated list of categories associated to the current post
fa_IR: لیست جدا شده با کاما از دسته‌های مرتبط با نوشته فعلی

en: Comma-separated list of tags associated to the current post
fa_IR: لیستی از برچسب‌های جدا شده با کاما از نوشته فعلی

en: Command
fa_IR: فرمان

en: Comment
fa_IR: دیدگاه

en: Comment Reply
fa_IR: نظر پاسخ

en: Community Blog/News Site
fa_IR: انجمن/سایت خبری

en: Company Bio
fa_IR: بیوگرافی شرکت

en: Company History
fa_IR: تاریخچه شرکت

en: Company Information
fa_IR: اطلاعات شرکت

en: Company Name
fa_IR: نام شرکت

en: Competitor Analyzer
fa_IR: تحلیلگر رقیب

en: Complete
fa_IR: تکمیل

en: Completed
fa_IR: تکمیل شده

en: Condense complex texts into concise summaries, highlighting crucial points and essential information.
fa_IR: متون پیچیده را در خلاصه های مختصر فشرده کنید، نکات مهم و اطلاعات ضروری را برجسته کنید.

en: Configure Schema Markup for your pages. Search engines, use structured data to display rich results in SERPs.
fa_IR: Schema Markup را برای صفحات خود پیکربندی کنید. موتورهای جستجو از داده های ساخت یافته برای نمایش نتایج غنی در SERP استفاده می کنند.

en: Confirm custom tagline is set for your site
fa_IR: تأیید کنید که معرفی کوتاه سفارشی برای سایت شما تنظیم شده است

en: Confirm focus keywords are set for all your posts
fa_IR: تأیید کنید که کلمات کلیدی اصلی برای همه پست‌های شما تنظیم شده‌اند

en: Confirm if Rank Math is connected to Search Console
fa_IR: بررسی کنید که آیا رنک‌مث به کنسول جستجوی گوگل متصل است یا نه

en: Connect FREE Account
fa_IR: اتصال رایگان حساب

en: Connect Google Services
fa_IR: اتصال به سرویس گوگل

en: Connect Google&trade; Services
fa_IR: اتصال به سرویس گوگل ترند

en: Connect Now
fa_IR: اکنون متصل شوید

en: Connect Rank Math with Google Search Console to see the most important information from Google directly in your WordPress dashboard.
fa_IR: رنک مث را به گوگل سرچ کنسول متصل کنید تا مهمترین اطلاعات گوگل را از طریق پیشخوان وردپرس خود مستقیماً مشاهده کنید.

en: Connect Your Account
fa_IR: اتصال حساب

en: Connect Your Rank Math Account
fa_IR: حساب رنک مث خود را متصل کنید

en: Connected
fa_IR: متصل شده

en: Contact Page
fa_IR: صفحه تماس

en: Contains
fa_IR: شامل

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content A.I. (Artificial Intelligence)
fa_IR: محتوا A.I. (هوش مصنوعی)

en: Content AI
fa_IR: هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI %s
fa_IR: هوش مصنوعی محتوا %s

en: Content AI Chat
fa_IR: چت هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Credits
fa_IR: اعتبارات هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Editor
fa_IR: ویرایشگر هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI History
fa_IR: تاریخچه هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Plan
fa_IR: پلن هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Refresh Date
fa_IR: تاریخ به‌روزرسانی هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Score.
fa_IR: امتیاز هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI Tools
fa_IR: ابزارهای هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI is not enabled on this Post type.
fa_IR: هوش مصنوعی محتوا در این پست تایپ فعال نیست.

en: Content AI score
fa_IR: امتیاز هوش مصنوعی محتوا

en: Content AI tailors keyword research to the target country for highly relevant suggestions. You can override this in individual posts/pages/CPTs.
fa_IR: هوش مصنوعی محتوا تحقیق کلمات کلیدی در کشور هدف به منظور پیشنهادهای بسیار مرتبط تنظیم می‌کند. شما می‌توانید این موضوع را در صفحات/پست‌ها/ CPTs نادیده بگیرید.

en: Content Editor
fa_IR: ویرایشگر محتوا

en: Content Readability
fa_IR: خوانایی محتوا

en: Content URL
fa_IR: URL محتوا

en: Content Wrapper CSS Class(es)
fa_IR: کلاس(های) CSS Wrapper Content

en: Content is %1$d words long. Consider using at least 300 words.
fa_IR: محتوا %1$d کلمه است. استفاده از حداقل 300 کلمه را در نظر بگیرید.

en: Content is %1$d words long. Consider using at least 600 words.
fa_IR: محتوا %1$d کلمه است. استفاده از حداقل 600 کلمه را در نظر بگیرید.

en: Content is %1$d words long. Good job!
fa_IR: محتوا %1$d کلمه است. کار خوب!

en: Content should be %1$s long.
fa_IR: طول محتوا باید %1$s باشد.

en: Content with images and/or video feels more inviting to users. It also helps supplement your textual content.
fa_IR: محتوای دارای تصاویر و/یا ویدیو برای کاربران جذاب تر است. همچنین به تکمیل محتوای متنی شما کمک می کند.

en: Contents are locked because a robots.txt file is present in the root folder.
fa_IR: محتویات قفل شده است زیرا پرونده robots.txt در پوشه root وجود دارد.

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Continue redirecting
fa_IR: ادامه ریدایرکت

en: Conversational
fa_IR: گفتگو

en: Conversion started. A success message will be shown here once the process completes. You can close this page.
fa_IR: تبدیل آغاز شد. پس از اتمام مراحل، پیام موفقیت در اینجا نشان داده خواهد شد. می‌توانید با خیال راحت این صفحه را ببندید.

en: Convert Blocks
fa_IR: تبدیل بلوک‎‌ها

en: Convert FAQ, HowTo, & Table of Contents Blocks created using Yoast. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
fa_IR: بلوک‌های FAQ و HowTo و Table of Contents ایجاد شده با استفاده از Yoast را تبدیل کنید. از این گزینه برای انتقال آسان بلوک‌های قبلی خود به Rank Math استفاده کنید.

en: Convert TOC block created using AIOSEO. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
fa_IR: بلوک TOC ساخته شده با AIOSEO را تبدیل کنید. از این گزینه استفاده کنید تا به سادگی بلوک‌های قبلی خود را به Rank Math تبدیل کنید.

en: Cooking Time
fa_IR: زمان پخت و پز

en: Cooks
fa_IR: آشپزان

en: Copied
fa_IR: کپی شده است

en: Copied!
fa_IR: کپی شد!

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy Link URL to Clipboard
fa_IR: کپی لینک در کلیپ‌بورد

en: Copy Log to Clipboard
fa_IR: کپی کردن گزارش در کلیپ‌بورد

en: Copy System Info to Clipboard
fa_IR: کپی کردن اطلاعات سیستم در کلیپ‌بورد

en: Costa Rica
fa_IR: کاستاریکا

en: Could not check Focus Keywords in posts - the post meta table exceeds the size limit.
fa_IR: کلمات کلیدی اصلی در پست‌ها را نمی‌توان بررسی کرد - سایز جدول متا پست بیش از حد مجاز است.

en: Could not generate. Please try again later.
fa_IR: نتوانست تولید شود. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Could you please do us a BIG favor and give it a rating on WordPress.org to help us spread the word and boost our motivation?
fa_IR: در صورتی که برای شما امکان‌پذیر است، آیا می‌توانید بزرگواری بفرمایید و به ما امتیاز 5 ستاره بدهید. این لطف بیکران شما، کمک می‌کند که ما برای توسعه بهتر این افزونه انگیزه بیشتری داشته باشیم؟

en: Counter
fa_IR: شمارنده

en: Country
fa_IR: کشور

en: Counts the total number of internal, external links, to and from links inside your posts. You can also see the same count in the Posts List Page.
fa_IR: تعداد کل لینک‌های داخلی، لینک‌های خارجی، لینک‌هایی که به پست‌های شما داده شده و لینک‌هایی که از پست‌های شما گرفته شده است را می‌شمارد. همچنین می‌توانید تعداد لینک‌ها را در صفحه لیست پست‌ها مشاهده کنید.

en: Course
fa_IR: دوره

en: Course Currency
fa_IR: واحد پول دوره

en: Course Instance
fa_IR: نمونه دوره

en: Course Mode
fa_IR: حالت دوره

en: Course Price
fa_IR: قیمت دوره

en: Course Provider
fa_IR: ارائه دهنده دوره

en: Course Provider Name
fa_IR: نام ارائه دهنده دوره

en: Course Provider URL
fa_IR: URL ارائه دهنده دوره

en: Course Type
fa_IR: نوع دوره

en: Course Workload
fa_IR: حجم کار دوره

en: Craft attractive intros that captivate readers' interest, compelling them to explore further into your blog.
fa_IR: معرفی های جذابی ایجاد کنید که علاقه خوانندگان را جلب می کند و آنها را وادار می کند تا در وبلاگ شما بیشتر کاوش کنند.

en: Craft captivating headlines using the HERO formula to engage, reveal, and offer value.
fa_IR: با استفاده از فرمول HERO عناوین جذاب را برای تعامل، آشکارسازی و ارائه ارزش ایجاد کنید.

en: Craft catchy captions for Instagram posts to increase engagement and grab attention.
fa_IR: برای افزایش تعامل و جلب توجه، برای پست‌های اینستاگرام زیرنویس‌های جذاب ایجاد کنید.

en: Craft compelling descriptions that effectively showcase the unique benefits and features of your product.
fa_IR: توصیف های قانع کننده ای ایجاد کنید که به طور موثر مزایا و ویژگی های منحصر به فرد محصول شما را به نمایش بگذارد.

en: Craft concise and persuasive summaries that captivate readers and search engines, improving click-through rates.
fa_IR: خلاصه‌های مختصر و قانع‌کننده بسازید که خوانندگان و موتورهای جستجو را مجذوب خود کند و نرخ کلیک را بهبود بخشد.

en: Craft courteous email replies to promote interaction and strengthen relationships.
fa_IR: برای ارتقای تعامل و تقویت روابط، پاسخ‌های ایمیلی مودبانه بسازید.

en: Craft informative overviews of your company's history, values, mission, and team, building credibility.
fa_IR: مرورهای اجمالی اطلاعاتی از تاریخچه، ارزش ها، ماموریت و تیم شرکت خود ایجاد کنید و اعتبار ایجاد کنید.

en: Crafters
fa_IR: صنعت‌گران

en: Crawled As [PRO]
fa_IR: خزیدن به عنوان [PRO]

en: Create Advanced templates
fa_IR: ایجاد قالب های پیشرفته

en: Create Backup
fa_IR: تهیه نسخه پشتیبان

en: Create a News Sitemap for your news-related content. You only need a News sitemap if you plan on posting news-related content on your website.
fa_IR: برای محتوای مرتبط با خبرهای خود یک نقشه سایت خبری ایجاد کنید. تنها درصورتی که قصد انتشار مطالب مرتبط با اخبار را در وبسایت خود دارید، به نقشه سایت خبری نیاز دارید.

en: Create a compelling Before-After-Bridge narrative to demonstrate product or service value.
fa_IR: برای نشان دادن ارزش محصول یا خدمات، یک روایت قانع کننده قبل و بعد از پل ایجاد کنید.

en: Create and edit redirections
fa_IR: ویرایش و ایجاد ریدایرکت‌ها

en: Create compelling messages using the Identify-Develop-Communicate-Ask strategy to resonate.
fa_IR: با استفاده از استراتژی Identify-Develop-Communicate-Ask پیام های قانع کننده ایجاد کنید تا طنین انداز شود.

en: Create detailed and easy-to-follow recipes with ingredients, instructions, and nutrition.
fa_IR: دستور العمل های دقیق و آسان برای دنبال کردن با مواد تشکیل دهنده، دستورالعمل ها، و تغذیه ایجاد کنید.

en: Create detailed outlines for podcast episodes, including topics and takeaways.
fa_IR: برای قسمت‌های پادکست، رئوس مطالب دقیقی ایجاد کنید، از جمله موضوعات و پیشنهادات.

en: Create effective emails for promotions, announcements, and follow-ups to achieve marketing goals.
fa_IR: برای دستیابی به اهداف بازاریابی، ایمیل‌های مؤثری برای تبلیغات، اطلاعیه‌ها و پیگیری‌ها ایجاد کنید.

en: Create engaging tweets, boost interaction, and foster connections with your followers.
fa_IR: توییت‌های جذاب ایجاد کنید، تعامل را تقویت کنید و با فالوورهای خود ارتباط برقرار کنید.

en: Create enticing and comprehensive descriptions outlining requirements, responsibilities, and opportunities.
fa_IR: توصیف های جذاب و جامعی ایجاد کنید که الزامات، مسئولیت ها و فرصت ها را مشخص می کند.

en: Create eye-catching headlines for articles and blogs, grabbing readers' attention and boosting engagement.
fa_IR: سرفصل های چشم نوازی برای مقالات و وبلاگ ها ایجاد کنید، توجه خوانندگان را جلب کنید و تعامل را افزایش دهید.

en: Create intriguing and shareable content for Facebook, captivating your audience and boosting engagement.
fa_IR: محتوای جذاب و قابل اشتراک گذاری برای فیس بوک ایجاد کنید، مخاطبان خود را مجذوب خود کنید و تعامل را افزایش دهید.

en: Create new GA4 Property
fa_IR: ویژگی GA4 جدید ایجاد کنید

en: Create professional and captivating biographies highlighting accomplishments, expertise, and personality.
fa_IR: بیوگرافی های حرفه ای و جذاب ایجاد کنید که دستاوردها، تخصص و شخصیت را برجسته می کند.

en: Created
fa_IR: ایجاد شده

en: Creative
fa_IR: خلاق

en: Credit Card Support
fa_IR: پشتیبانی از کارت اعتباری

en: Credits Remaining:
fa_IR: اعتبارات باقی مانده:

en: Croatia
fa_IR: کرواسی

en: Cuisine
fa_IR: سبک آشپزی

en: Currency
fa_IR: واحد پول

en: Current Date
fa_IR: تاریخ فعلی

en: Current Day
fa_IR: امروز

en: Current Month
fa_IR: ماه جاری

en: Current Post Thumbnail
fa_IR: تصویر فعلی بندانگشتی پست

en: Current Term
fa_IR: دسته فعلی

en: Current Time
fa_IR: زمان فعلی

en: Current Time (advanced)
fa_IR: زمان فعلی (پیشرفته)

en: Current Year
fa_IR: سال فعلی

en: Current page number
fa_IR: شماره فعلی صفحه

en: Current server date
fa_IR: تاریخ فعلی سرور

en: Current server day
fa_IR: روز فعلی سرور

en: Current server month
fa_IR: ماه فعلی سرور

en: Current server time
fa_IR: زمان فعلی سرور

en: Current server time with custom formatting pattern.
fa_IR: این زمان سرور فعلی با الگوی فرمت سفارشی می‌باشد.

en: Current server year
fa_IR: سال فعلی سرور

en: Current status of the event (optional)
fa_IR: وضعیت فعلی رویداد (اختیاری)

en: Current term description
fa_IR: توضیحات فعلی دسته

en: Current term name
fa_IR: نام دسته فعلی

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom (use shortcode)
fa_IR: سفارشی (استفاده از کدکوتاه)

en: Custom +
fa_IR: سفارشی +

en: Custom Field (advanced)
fa_IR: فیلد سفارشی (پیشرفته)

en: Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Custom Mode %s
fa_IR: حالت سفارشی %s

en: Custom Redirection
fa_IR: ریدایرکت سفارشی

en: Custom Schema
fa_IR: طرحواره سفارشی

en: Custom Term (advanced)
fa_IR: دسته سفارشی (پیشرفته)

en: Custom Term description
fa_IR: توضیح دسته سفارشی

en: Custom Term description.
fa_IR: این توضیحات دسته سفارشی می‌باشد.

en: Custom Term title.
fa_IR: این عنوان دسته سفارشی می‌باشد.

en: Custom Url
fa_IR: URL سفارشی

en: Custom Webmaster Tags
fa_IR: برچسب‌های سفارشی وبمستر

en: Custom field value
fa_IR: مقدار فیلد سفارشی

en: Custom field value.
fa_IR: این مقدار فیلد سفارشی می‌باشد.

en: Custom or Generated SEO Description of the current post/page
fa_IR: توضیحات سفارشی یا ایجاد شده برای صفحه/نوشته فعلی

en: Custom or Generated SEO Title of the current post/page
fa_IR: عنوان سئو سفارشی یا ایجاد شده پست یا صفحه فعلی

en: Custom term value
fa_IR: مقدار دسته سفارشی

en: Custom term value.
fa_IR: این مقدار دسته سفارشی می‌باشد.

en: Custom values for robots meta tag on %s archives.
fa_IR: این مقادیر سفارشی برای متا تگ ربات‌ها در بایگانی %s است.

en: Custom values for robots meta tag on %s.
fa_IR: مقادیر سفارشی برای متا تگ روبات ها در %s.

en: Custom values for robots meta tag on author page.
fa_IR: این‌ها مقادیر سفارشی برای متا تگ ربات‌ها در صفحه نویسنده می‌باشند.

en: Custom values for robots meta tag on date page.
fa_IR: این‌ها مقادیر سفارشی برای متا تگ ربات‌ها در صفحه تاریخ می‌باشند.

en: Custom values for robots meta tag on groups page.
fa_IR: مقادیر سفارشی برای متا تگ ربات‌ها که در صفحه گروه‌ها قرار دارد.

en: Custom values for robots meta tag on homepage.
fa_IR: این‌ها مقادیر سفارشی برای متا تگ ربات‌ها در صفحه اصلی می‌باشند.

en: Customer Service
fa_IR: خدمات مشتری

en: Customize SEO meta settings of pages like search results, 404s, etc. %s.
fa_IR: تنظیمات متا SEO را برای صفحاتی مانند نتایج جستجو، 404 و ... سفارشی کنید. %s.

en: Customize the title, description and images of your post used while sharing on Facebook and Twitter.
fa_IR: عنوان، توضیحات و تصاویر پست خود را که هنگام اشتراک گذاری در فیس بوک و توییتر استفاده می کنید، سفارشی کنید.

en: Cyber Monday Sale
fa_IR: فروش سایبری دوشنبه

en: Cyprus
fa_IR: قبرس

en: Czech
fa_IR: زبان چک

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Dancers
fa_IR: رقاصان

en: Danish
fa_IR: دانمارکی

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Data Chart
fa_IR: نمودار داده‌ها

en: Data Rows: %s
fa_IR: ردیف داده‌ها: %s

en: Data Stream
fa_IR: جریان داده ها

en: Data fetched directly from Google
fa_IR: داده‌ها مستقیماً از Google واکشی شده‌اند

en: Data fetching cancelled.
fa_IR: واکشی داده‌ها لغو شد.

en: Data fetching started in the background.
fa_IR: واکشی داده‌ها در پس‌زمینه آغاز شد.

en: Data import will not work for this service as sufficient permissions are not given.
fa_IR: وارد کردن داده برای این سرویس کار نخواهد کرد زیرا مجوزهای کافی اعطا نشده است.

en: Database Table: 404 Log
fa_IR: جدول پایگاه داده: گزارش 404

en: Database Table: Flat Posts
fa_IR: جدول پایگاه داده: Flat Posts

en: Database Table: Google AdSense
fa_IR: جدول پایگاه داده: گوگل ادسنس

en: Database Table: Google Analytics
fa_IR: جدول پایگاه داده: گوگل آنالیتیکس

en: Database Table: Google Search Console
fa_IR: جدول پایگاه داده: گوگل سرچ کنسول

en: Database Table: Inspections
fa_IR: جدول پایگاه داده: بازرسی ها

en: Database Table: Internal Link
fa_IR: جدول پایگاه داده: پیوندهای داخلی

en: Database Table: Internal Link Meta
fa_IR: جدول پایگاه داده: متا پیوندهای داخلی

en: Database Table: Keyword Manager
fa_IR: جدول پایگاه داده: مدیریت کلمات کلیدی

en: Database Table: Redirection
fa_IR: جدول پایگاه داده: ریدایرکت

en: Database Table: Redirection Cache
fa_IR: جدول پایگاه داده: کش ریدایرکت

en: Database Tools
fa_IR: ابزارهای پایگاه داده

en: Database version
fa_IR: نسخه پایگاه داده

en: Dataset
fa_IR: مجموعه داده

en: Date Advanced Robots
fa_IR: تاریخ ربات‌های پیشرفته

en: Date Archive Description
fa_IR: توضیحات بایگانی تاریخ

en: Date Archive Title
fa_IR: عنوان بایگانی تاریخ

en: Date Archives
fa_IR: بایگانی‌های تاریخ

en: Date Modified
fa_IR: تاریخ اصلاح شد

en: Date Modified (advanced)
fa_IR: تاریخ اصلاح شد (پیشرفته)

en: Date Posted
fa_IR: تاریخ ارسال

en: Date Published
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Date Published (advanced)
fa_IR: تاریخ انتشار (پیشرفته)

en: Date Robots Meta
fa_IR: متا ربات‌های تاریخ

en: Date and time of the event
fa_IR: تاریخ و زمان برگزاری

en: Date archive description.
fa_IR: این توضیحات برای بایگانی تاریخ می‌باشد.

en: Days
fa_IR: روز

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعالسازی

en: Deactivate Plugin
fa_IR: غیرفعالسازی افزونه

en: Deactivated
fa_IR: غیرفعال شده

en: Deactivating Plugins...
fa_IR: غیرفعالسازی افزونه‌ها ...

en: Debug Redirections
fa_IR: اشکال زدایی ریدایرکت‌ها

en: Default
fa_IR: پیش‌‌فرض

en: Default 404
fa_IR: 404 پیش‌فرض

en: Default Audience
fa_IR: مخاطب پیش فرض

en: Default Country
fa_IR: کشور پیش‌فرض

en: Default Language
fa_IR: زبان پیش فرض

en: Default Social Share Image
fa_IR: تصویر پیش‌فرض اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

en: Default Tone
fa_IR: لحن پیش‌فرض

en: Default description for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
fa_IR: توضیحات پیش‌فرض برای %s، این می تواند بر اساس هر نوشته در صفحه ویرایشگر نوشته تغییر یابد.

en: Default rich snippet selected when creating a new post of this type.
fa_IR: ریچ اسنیپت پیش‌فرض در هنگام ایجاد یک پست جدید از این پست تایپ انتخاب شده است.

en: Default rich snippet selected when creating a new post of this type. If %s is selected, it will be applied for all existing posts with no Schema selected.
fa_IR: هنگام ایجاد یک پست جدید این نوع ریچ اسنیپت پیش‌فرض انتخاب شده است. اگر %s انتخاب شده باشد، برای همه پست‌های موجود بدون اسکیما انتخاب شده اعمال خواهد شد.

en: Default rich snippet selected when creating a new product.
fa_IR: Rich Snippets پیش‌فرض هنگام ایجاد یک محصول جدید انتخاب شده است.

en: Default title tag for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
fa_IR: تگ عنوان پیش‌فرض برای %s، این می تواند بر اساس هر نوشته در صفحه ویرایشگر نوشته تغییر یابد.

en: Default values for robots meta tag. These can be changed for individual posts, taxonomies, etc.
fa_IR: مقادیر پیش‌فرض ربات‌های متاتگ، این موارد را می توان برای نوشته‌های منحصربه‌فرد، طبقه‌بندی و ... تغییر داد.

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Internal Links
fa_IR: حذف لینک‌های داخلی

en: Delete Internal Links Data
fa_IR: حذف داده‌های لینک‌های داخلی

en: Delete Permanently
fa_IR: حذف دائمی

en: Delete Question
fa_IR: حذف سوال

en: Delete Redirections
fa_IR: حذف انتقال مسیرها

en: Delete Redirections Rules
fa_IR: حذف قوانین ریدایرکت

en: Delete Step
fa_IR: مرحله را حذف کنید

en: Delete data
fa_IR: حذف داده

en: Delete from Keyword Manager
fa_IR: حذف از Keyword Manager

en: Delete?
fa_IR: حذف شود؟

en: Denmark
fa_IR: دانمارک

en: Describe Your Industry/Niche
fa_IR: صنعت/نیچ خود را توصیف کنید

en: Describe customer problems, highlight implications, and offer solutions using the SPIN method.
fa_IR: مشکلات مشتری را توصیف کنید، مفاهیم را برجسته کنید و راه حل هایی را با استفاده از روش SPIN ارائه دهید.

en: Description
fa_IR: توضیح

en: Description for %s archive pages.
fa_IR: این توضیحات برای صفحات بایگانی %s می‌باشد.

en: Description for %s archives
fa_IR: توضیحات برای بایگانی %s

en: Description of the site
fa_IR: توضیحات سایت

en: Description of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
fa_IR: این توضیحات سایت شماست هنگامی که در فیس‌بوک، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود.

en: Description:
fa_IR: توضیحات:

en: Descriptive
fa_IR: توصیفی

en: Designers
fa_IR: طراحان

en: Desktop Preview
fa_IR: پیش نمایش دسکتاپ

en: Destination URL
fa_IR: URL مقصد

en: Develop engaging video scripts for YouTube to inform, entertain, and align.
fa_IR: اسکریپت های ویدیویی جذاب برای YouTube برای اطلاع رسانی، سرگرمی و تراز کردن ایجاد کنید.

en: Develop persuasive testimonials sharing positive experiences, endorsing your product, service, or brand.
fa_IR: برای به اشتراک گذاشتن تجربیات مثبت، تأیید محصول، خدمات یا نام تجاری خود، توصیه های متقاعدکننده ای ایجاد کنید.

en: Dietary restrictions
fa_IR: محدودیت های غذایی

en: Direct help from our qualified support team
fa_IR: کمک مستقیم از تیم پشتیبانی

en: Directly notify search engines like Bing & Yandex using the %s when pages are added, updated and removed, or submit URLs manually.
fa_IR: هنگامی که صفحات اضافه می شوند، به روز می شوند و حذف می شوند، مستقیماً موتورهای جستجو مانند Bing و Yandex را با استفاده از %s مطلع کنید یا URL ها را به صورت دستی ارسال کنید.

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Disconnect
fa_IR: قطع اتصال

en: Disconnect Account
fa_IR: قطع ارتباط حساب

en: Dismiss
fa_IR: رد کردن

en: Display Format
fa_IR: فرمت نمایش

en: Display author's nicename of the current post, page or author archive.
fa_IR: نام مستعار (لقب) نویسنده نوشته یا صفحه فعلی یا بایگانی نویسنده را نمایش دهید.

en: Display homepage breadcrumb in trail.
fa_IR: صفحه اصلی را در دنباله مسیر راهنما نمایش دهید.

en: Display the Debug Console instead of being redirected. Administrators only.
fa_IR: به جای اینکه ریدایرکت شود، کنسول اشکال زدایی را نمایش دهید. این قابلیت فقط برای مدیران است.

en: Display the badges automatically, or insert the %1$s shortcode in your posts and the %2$s template tag in your theme template files.
fa_IR: نشان‌ها را به صورت خودکار نمایش داده یا کد کوتاه %1$s در نوشته‌های خود و تگ قالب %2$s را در پرونده‌های قالب خود وارد کنید.

en: Dive deep into comprehensive reports on specific topics, uncovering trends, history, and industry players.
fa_IR: در گزارش های جامع در مورد موضوعات خاص، کشف روندها، تاریخچه و بازیگران صنعت عمیقاً غوطه ور شوید.

en: Document Title
fa_IR: عنوان سند

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Dominate the search results for the local audiences by optimizing your website for Local SEO and it also helps you to aquire the Knowledge Graph.
fa_IR: با بهینه‌سازی وبسایت خود برای سئوی محلی بر نتایج جستجو برای مخاطبان محلی تسلط داشته باشید و همچنین به شما کمک می‌کند تا گراف دانش را بدست آورید.

en: Duplicate Group
fa_IR: گروه تکراری

en: Duration
fa_IR: مدت

en: Dutch
fa_IR: هلندی

en: EDD Product
fa_IR: محصول EDD

en: Each save will create a new template.
fa_IR: هر ذخیره یک الگوی جدید ایجاد می کند.

en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, Frequently Asked Questions to your content.
fa_IR: به راحتی سوالات متداول، آماده طرحواره، سئوی پسند و متداول را به محتوای خود اضافه کنید.

en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, HowTo block to your content.
fa_IR: به راحتی Schema-ready، SEO-friendly، HowTo block را به محتوای خود اضافه کنید.

en: Easily create redirects without fiddling with tedious code. %s.
fa_IR: به راحتی و بدون نیاز به کدنویسی‌های پیچیده ریدایرکت ایجاد کنید. %s.

en: Easily set up Google Analytics without using another 3rd party plugin
fa_IR: بدون استفاده از افزونه شخص ثالث دیگری، گوگل آنالیتیکس را به راحتی بر روی سایتتان تنظیم کنید

en: Easy %s
fa_IR: حالت ساده %s

en: Easy Mode
fa_IR: حالت آسان

en: Ecuador
fa_IR: اکوادور

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit .htaccess
fa_IR: ویرایش .htaccess

en: Edit Homepage SEO Settings
fa_IR: ویرایش تنظیمات سئو صفحه اصلی

en: Edit Link
fa_IR: ویرایش لینک

en: Edit Page:
fa_IR: ویرایش صفحه:

en: Edit SEO settings for the search results page
fa_IR: تنظیمات سئو را برای صفحه نتایج جستجو ویرایش کنید

en: Edit SEO settings for this archive page
fa_IR: تنظیمات سئو را برای این صفحه بایگانی ویرایش کنید

en: Edit Schema
fa_IR: ویرایش طرحواره

en: Edit Snippet
fa_IR: ویرایش قطعه

en: Edit default SEO settings for this post type
fa_IR: تنظیمات پیش‌فرض سئو را برای این پست تایپ ویرایش کنید

en: Edit robots.txt
fa_IR: ویرایش robots.txt

en: Edit the contents of your .htaccess file easily. %s.
fa_IR: محتویات پرونده .htaccess خود را به راحتی ویرایش کنید.%s.

en: Edit your robots.txt file to control what bots see. %s.
fa_IR: برای کنترل آنچه ربات‌ها می‌بینند، فایل robot.txt را ویرایش کنید. %s.

en: Editing Homepage permalink is not possible.
fa_IR: ویرایش پیوند ثابت صفحه اصلی امکان پذیر نیست.

en: Edition
fa_IR: نسخه

en: Editions
fa_IR: نسخه ها

en: Editor's Rating:
fa_IR: امتیازدهی ویرایشگر:

en: Educators
fa_IR: مدرسان

en: Egypt
fa_IR: مصر

en: El Salvador
fa_IR: السالوادور

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Brief
fa_IR: خلاصه ایمیل

en: Email Frequency
fa_IR: تکرار ایمیل

en: Email Reply
fa_IR: پاسخ ایمیل

en: Email Reports
fa_IR: گزارش‌های ایمیلی

en: Email report frequency.
fa_IR: این بازه زمانی تکرار ایمیل‌ها می‌باشد.

en: Email:
fa_IR: ایمیل:

en: Embed URL
fa_IR: جاسازی URL

en: Emergency
fa_IR: اضطراری

en: Emotional
fa_IR: عاطفی

en: Empathetic
fa_IR: همدلی

en: Employment Type
fa_IR: نوع اشتغال

en: Employment Type (Recommended)
fa_IR: نوع استخدام (توصیه می شود)

en: Empty Trash
fa_IR: خالی کردن زباله‌دان

en: Enable Auto Updates
fa_IR: فعالسازی بروزرسانی خودکار

en: Enable Link Suggestions meta box for this post type, along with the Pillar Content feature.
fa_IR: جعبه متا پیشنهادات لینک را برای این پست تایپ همراه با ویژگی محتوای پایه فعال کنید.

en: Enable Rank Math's sitemap feature, which helps search engines intelligently crawl your website's content. It also supports hreflang tag.
fa_IR: ویژگی نقشه سایت رنک مث را فعال کنید که به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا به‌صورت هوشمند محتوای وبسایت شما را جستجو کنند. از برچسب hreflang هم پشتیبانی می‌کند.

en: Enable auto update of the plugin
fa_IR: فعالسازی بروزرسانی خودکار افزونه

en: Enable automatic updates to ensure you are always using the latest version of Rank Math.
fa_IR: برای اطمینان از استفاده همیشگی از آخرین نسخه رنک مث، به‌روزرسانی خودکار را فعال کنید.

en: Enable breadcrumbs function
fa_IR: فعالسازی عملکرد مسیر راهنما

en: Enable or disable the date archives (e.g: %s). If this option is disabled, the date archives will be redirected to the homepage.
fa_IR: بایگانی تاریخ را فعال یا غیرفعال کنید (_به عنوان مثال: %s). اگر این گزینه غیرفعال باشد، بایگانی‌های تاریخ به صفحه اصلی هدایت می شوند.

en: Enable support for the structured data, which adds Schema code in your website, resulting in rich search results, better CTR and more traffic.
fa_IR: پشتیبانی از داده‌های ساختاریافته را فعال کنید، که اسکیما را به وب سایت شما اضافه می کند و منجر به نتایج جستجوی غنی، افزایش CTR و ترافیک بیشتر می شود.

en: Enable the BuddyPress module for Rank Math SEO to make your BuddyPress forum SEO friendly by adding proper meta tags to all forum pages.
fa_IR: ماژول BuddyPress را برای رنک مث فعال کنید تا با افزودن برچسب های متای مناسب به همه صفحات انجمنی، سئو انجمن خود را بهبود بخشید.

en: Enable the HTML sitemap.
fa_IR: نقشه سایت HTML را فعال کنید.

en: Enable the Index Status tab
fa_IR: فعالسازی زبانه وضعیت ایندکس

en: Enable this option only if you are not using any other plugin/theme to install Google Analytics code.
fa_IR: این گزینه را فقط در صورتی که از قالب یا افزونه دیگری برای نصب کد گوگل آنالیتیکس استفاده نمی‌کنید فعال کنید.

en: Enable this option to register a REST API endpoint that returns the HTML meta tags for a given URL. %s
fa_IR: این گزینه را برای ثبت یک نقطه پایانی REST API که متا تگ های HTML را برای نشانی اینترنتی داده شده برمی گرداند فعال کنید. %s

en: Enable this option to show Analytics Stats on the front just after the admin bar.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا آمار Analytics در قسمت جلو درست بعد از نوار مدیریت نمایش داده شود.

en: Enable this option to show the Index Status tab in the Analytics module.
fa_IR: این گزینه را فعال کنید تا زبانه وضعیت ایندکس در ماژول آنالیتیکس نمایش داده شود.

en: Enabled
fa_IR: فعال

en: Enables or disables Author Archives. If disabled, the Author Archives are redirected to your homepage. To avoid duplicate content issues, noindex author archives if you keep them enabled.
fa_IR: فعال یا غیرفعالسازی آرشیو نویسندگان، در صورت غیرفعال بودن، بایگانی نویسندگان به صفحه اصلی شما هدایت می شوند. در صورت فعال بودن آنها، برای جلوگیری از موارد تکراری در محتوا، بایگانی نویسنده را noindex ذخیره کنید.

en: End Date
fa_IR: تاریخ پایان

en: End With
fa_IR: پایان یافتن با

en: End date and time of the event
fa_IR: تاریخ و زمان پایان رویداد

en: End your blog posts with impactful summaries, reinforcing key takeaways and leaving a lasting impression.
fa_IR: پست های وبلاگ خود را با خلاصه های تاثیرگذار پایان دهید، نکات کلیدی را تقویت کنید و تاثیری ماندگار بر جای بگذارید.

en: Engage with RankBot, Our AI Chatbot, For SEO Advice.
fa_IR: برای مشاوره سئو با RankBot، چت ربات هوش مصنوعی ما درگیر شوید.

en: Engage with RankBot, your personal AI Chat Assistant, for real-time assistance.
fa_IR: برای کمک در زمان واقعی، با RankBot، دستیار چت هوش مصنوعی شخصی خود درگیر شوید.

en: Engage your audience with thoughtful and engaging responses, fostering meaningful interactions.
fa_IR: مخاطبان خود را با پاسخ های متفکرانه و جذاب درگیر کنید و تعاملات معناداری را تقویت کنید.

en: Engineers
fa_IR: مهندسان

en: Enhance clarity by rephrasing text using alternative words, providing a fresh perspective without altering meaning.
fa_IR: وضوح را با بازنویسی متن با استفاده از کلمات جایگزین افزایش دهید و چشم اندازی تازه بدون تغییر معنی ارائه دهید.

en: Enter %s. Alternatively, you can enter a user ID above.
fa_IR: %s را وارد کنید. یا می‌توانید یک شناسه کاربری را در بالا وارد کنید.

en: Enter %s. Use a comma to separate multiple IDs. Alternatively, you can enter an app ID below.
fa_IR: %s را وارد کنید. برای جدا کردن چندین شناسه از یک کاما استفاده کنید. یا می‌توانید یک شناسه برنامه را در زیر وارد کنید.

en: Enter URIs or keywords you wish to prevent from getting logged by the 404 monitor.
fa_IR: پیوندها یا کلمات کلیدی مورد نظر را برای جلوگیری از آمدن آنها در گزارش مانیتور 404 وارد کنید.

en: Enter a brief description of the email
fa_IR: توضیح مختصری از ایمیل وارد کنید

en: Enter a brief description of the team
fa_IR: شرح مختصری از تیم را وارد کنید

en: Enter a brief history of the company
fa_IR: تاریخچه مختصری از شرکت را وارد کنید

en: Enter a list of features and benefits, separated by commas
fa_IR: فهرستی از ویژگی ها و مزایا را وارد کنید که با کاما از هم جدا شده اند

en: Enter a list of responsibilities, separated by commas
fa_IR: لیستی از مسئولیت ها را وارد کنید که با کاما از هم جدا شده اند

en: Enter a list of your personal achievements, separated by commas
fa_IR: فهرستی از دستاوردهای شخصی خود را که با کاما از هم جدا شده اند وارد کنید

en: Enter a main description
fa_IR: توضیحات اصلی را وارد کنید

en: Enter a short or incomplete sentence
fa_IR: یک جمله کوتاه یا ناقص وارد کنید

en: Enter a short summary of the required response
fa_IR: خلاصه کوتاهی از پاسخ مورد نیاز را وارد کنید

en: Enter a short summary of your post
fa_IR: خلاصه کوتاهی از پست خود را وارد کنید

en: Enter a short summary of your topic
fa_IR: خلاصه ای کوتاه از موضوع خود وارد کنید

en: Enter a step description
fa_IR: شرح مرحله را وارد کنید

en: Enter a step title
fa_IR: عنوان مرحله را وارد کنید

en: Enter a title
fa_IR: عنوانی را وارد کنید

en: Enter alphanumeric secret ID. %s.
fa_IR: شناسه مخفی الفبایی را وارد کنید. %s.

en: Enter company details, such as the company name, location, and industry
fa_IR: جزئیات شرکت مانند نام شرکت، مکان و صنعت را وارد کنید

en: Enter instructions
fa_IR: دستورالعمل ها را وارد کنید

en: Enter one or more hashtags, separated by commas
fa_IR: یک یا چند هشتگ را که با کاما از هم جدا شده اند وارد کنید

en: Enter personal details, such as your name, age, occupation, etc.
fa_IR: اطلاعات شخصی مانند نام، سن، شغل و غیره را وارد کنید.

en: Enter post IDs of posts you want to exclude from the sitemap, separated by commas. This option **applies** to all posts types including posts, pages, and custom post types.
fa_IR: شناسه نوشته‌هایی را که می‌خواهید از نقشه سایت مستثنی کنید، با کاما انگلیسی از هم جدا کنید. این گزینه بر روی همه پست‌تایپ‌هایی از جمله نوشته‌ها، صفحات و انواع پست‌تایپ‌های سفارشی اعمال می‌شود.

en: Enter the Twitter username of the author to add <code>twitter:creator</code> tag to posts. eg: <code>RankMathSEO</code>
fa_IR: نام کاربری توییتر نویسنده را وارد کنید برای اضافه کردن برچسب <code>twitter:creator</code> به نوشته‌ها، به عنوان مثال: <code>RankMathSEO</code>

en: Enter the answer to the question
fa_IR: پاسخ سوال را وارد کنید

en: Enter the contact email address that could be displayed on search engines.
fa_IR: آدرس ایمیل مخاطب را که می تواند در موتورهای جستجو نمایش داده شود وارد کنید.

en: Enter the default title to use for the Table of Contents block.
fa_IR: عنوان پیش‌فرض را برای استفاده بلوک فهرست مطالب وارد کنید.

en: Enter the document title
fa_IR: عنوان سند را وارد کنید

en: Enter the ingredients needed for the recipe, separated by commas (e.g. flour, sugar, eggs, milk)
fa_IR: مواد لازم برای دستور غذا را با کاما از هم جدا کنید (مثلا آرد، شکر، تخم مرغ، شیر)

en: Enter the job title.
fa_IR: عنوان شغلی را وارد کنید.

en: Enter the key requirements for the position, separated by commas
fa_IR: الزامات کلیدی موقعیت را با کاما از هم جدا کنید

en: Enter the main keywords to focus on
fa_IR: کلمات کلیدی اصلی را برای تمرکز روی آن وارد کنید

en: Enter the main point you want to make
fa_IR: نکته اصلی را که می خواهید مطرح کنید وارد کنید

en: Enter the main points you want to cover, separated by comma
fa_IR: نکات اصلی را که می خواهید پوشش دهید را با کاما از هم جدا کنید

en: Enter the main points you want to cover, separated by commas.
fa_IR: نکات اصلی را که می خواهید پوشش دهید را با کاما از هم جدا کنید.

en: Enter the name of the host of the podcast
fa_IR: نام میزبان پادکست را وارد کنید

en: Enter the name of the product
fa_IR: نام محصول را وارد کنید

en: Enter the name of your company
fa_IR: نام شرکت خود را وارد کنید

en: Enter the name of your site to appear in search results.
fa_IR: نام سایت خود را وارد کنید تا در نتایج جستجو ظاهر شود.

en: Enter the name(s) separated by comma
fa_IR: نام(های) را که با کاما از هم جدا شده اند وارد کنید

en: Enter the number of days to keep Analytics data in your database. The maximum allowed days are 90 in the %s. Though, 2x data will be stored in the DB for calculating the difference properly.
fa_IR: تعداد روزها را برای نگهداری داده های Analytics در پایگاه داده خود وارد کنید. حداکثر روزهای مجاز 90 روز در %s است. اگرچه، 2 برابر داده‌ها برای محاسبه درست ذخیره می شود.

en: Enter the original email
fa_IR: ایمیل اصلی را وارد کنید

en: Enter the original tweet to reply to.
fa_IR: برای پاسخ دادن، توییت اصلی را وارد کنید.

en: Enter the paragraph you want to rephrase
fa_IR: پاراگراف مورد نظر برای بازنویسی را وارد کنید

en: Enter the text to fix grammar
fa_IR: برای اصلاح گرامر متن را وارد کنید

en: Enter the text to summarize
fa_IR: متن را برای خلاصه کردن وارد کنید

en: Enter the visual elements you want to include in the video
fa_IR: عناصر بصری را که می خواهید در ویدیو قرار دهید وارد کنید

en: Enter verification codes for third-party webmaster tools. %s
fa_IR: کدهای تأیید ابزارهای شخص ثالث وبمستر تولز را وارد کنید. %s

en: Enter your Baidu Webmaster Tools verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
fa_IR: کد HTML یا شناسه تأیید Baidu Webmaster Tools خود را وارد کنید. یاد بگیرید چطور آن را دریافت کنید: %s

en: Enter your Bing Webmaster Tools verification HTML code or ID. Get it here: %s
fa_IR: کد HTML یا شناسه تایید ابزار وبمستر بینگ خود را وارد کنید. آن را از اینجا دریافت کنید: %s

en: Enter your Google Search Console verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
fa_IR: کد HTML یا شناسه تأیید Google Search Console خود را وارد کنید. یاد بگیرید چطور آن را دریافت کنید: %s

en: Enter your Norton Safe Web verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
fa_IR: کد HTML یا شناسه تأیید Norton Safe Web خود را وارد کنید. یاد بگیرید چطور آن را دریافت کنید: %s

en: Enter your Pinterest verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
fa_IR: کد HTML یا شناسه تأیید Pinterest خود را وارد کنید. یاد بگیرید چطور آن را دریافت کنید: %s

en: Enter your SEO title
fa_IR: عنوان SEO خود را وارد کنید

en: Enter your Yandex verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
fa_IR: کد HTML یا شناسه تأیید Yandex خود را وارد کنید. یاد بگیرید چطور آن را دریافت کنید: %s

en: Enter your command
fa_IR: دستور خود را وارد کنید

en: Enter your complete Facebook page URL here. eg:
fa_IR: آدرس کامل صفحه فیسبوک خود را اینجا وارد کنید. به عنوان مثال:

en: Enter your custom webmaster tags. Only %s tags are allowed.
fa_IR: برچسب‌های سفارشی وبمستر خود را وارد کنید. تنها %s برچسب مجاز است.

en: Enter your post title
fa_IR: عنوان پست خود را وارد کنید

en: Entrepreneurs
fa_IR: کارآفرینان

en: Entry Price
fa_IR: قیمت ورودی

en: Environmentalists
fa_IR: حامیان محیط زیست

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error Log
fa_IR: گزارش خطا

en: Error loading block: %s
fa_IR: خطا در بارگیری بلوک: %s

en: Error submitting page to IndexNow.
fa_IR: خطا در ارسال برگه به IndexNow.

en: Error: Nonce verification failed
fa_IR: خطا: تأیید کلید سری وردپرس با شکست مواجه شد

en: Error: could not clear history.
fa_IR: خطا: نمی توان تاریخچه را پاک کرد.

en: Error: could not get history.
fa_IR: خطا: نمی توان تاریخچه را دریافت کرد.

en: Error: the Rank Math blog feed could not be downloaded.
fa_IR: خطا: امکان دانلود فید وبلاگ رنک‌مث وجود ندارد.

en: Errors
fa_IR: خطاها

en: Escape the Writer's Block Using AI to Write Inside WordPress.
fa_IR: فرار از بلوک Writer با استفاده از هوش مصنوعی برای نوشتن در داخل وردپرس.

en: Estonia
fa_IR: استونی

en: Estonian
fa_IR: استونی

en: Evaluate strengths and weaknesses
fa_IR: نقاط قوت و ضعف را ارزیابی کنید

en: Event
fa_IR: رویداد

en: Event Attendance Mode
fa_IR: حالت حضور و غیاب رویداد

en: Event Status
fa_IR: وضعیت رویداد

en: Event Type
fa_IR: نوع رویداد

en: Every 30 days
fa_IR: هر 30 روز

en: Exact
fa_IR: دقیقاً

en: Example
fa_IR: نمونه

en: Example Category
fa_IR: عنوان دسته

en: Example Category 1, Example Category 2
fa_IR: دسته نمونه 1، دسته نمونه 2

en: Example Post title
fa_IR: نمونه عنوان نوشته

en: Example Tag
fa_IR: تگ نمونه

en: Example Tag 1 | Example Tag 2
fa_IR: تگ نمونه 1 | تگ نمونه 2

en: Example Tag 1, Example Tag 2
fa_IR: نمونه تگ 1، نمونه تگ 2

en: Example Term
fa_IR: عنوان مورد

en: Example Term Description
fa_IR: نمونه توضیحات دسته

en: Example: Rank Math SEO
fa_IR: مثال: رتبه سئو ریاضی

en: Excerpt of the current post (or auto-generated if it does not exist)
fa_IR: خلاصه‌ای از نوشته فعلی (یا در صورت عدم وجود تولید خودکار)

en: Excerpt of the current post (without auto-generation)
fa_IR: خلاصه‌ای از نوشته فعلی (بدون تولید خودکار)

en: Exclude Headings
fa_IR: عناوین را حذف کنید

en: Exclude Logged-in users
fa_IR: مستثنی کردن کاربران وارد شده

en: Exclude Paths
fa_IR: حذف مسیرها

en: Exclude Posts
fa_IR: مستثنی کردن نوشته‌ها

en: Exclude Terms
fa_IR: مستثنی کردن دسته

en: Exclude User Roles
fa_IR: مستثنی کردن نقش‌های کاربری

en: Exclude Users
fa_IR: مستثنی کردن کاربران

en: Exclude this attachment from sitemap
fa_IR: مستثنی کردن این پیوست از نقشه سایت

en: Excluded
fa_IR: مستثنی شده است

en: Exclusive Offer!
fa_IR: پیشنهاد انحصاری!

en: Experience the Revolutionary AI-Powered Content Editor.
fa_IR: ویرایشگر محتوای انقلابی مبتنی بر هوش مصنوعی را تجربه کنید.

en: Experience the revolutionary AI-powered Content Editor for unparalleled efficiency.
fa_IR: ویرایشگر محتوای انقلابی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای کارایی بی نظیر تجربه کنید.

en: Expiry Posted
fa_IR: انقضا ارسال شده

en: Explore new keywords and opportunities
fa_IR: کلمات کلیدی و فرصت‌های جدید را کاوش کنید

en: Export
fa_IR: برون‌ریزی

en: Export Options
fa_IR: تنظیمات برون‌بری

en: Export Settings
fa_IR: برون‌ریزی تنظیمات

en: Export to .htaccess
fa_IR: برون‌بری به .htaccess

en: Export to Nginx config file
fa_IR: برون‌بری به پرونده پیکربندی Nginx

en: Expository
fa_IR: توضیحی

en: Extend the functionality of WordPress by creating redirects in our plugin when you change the slug of a post, page, category or a CPT. You can modify the redirection further according to your needs.
fa_IR: عملکرد وردپرس را با ایجاد ریدایرکت‌ها در افزونه ما در هنگام تغییر دادن نامک نوشته، صفحه، دسته یا CPT، تغییر دهید. شما می‌توانید ریدایرکت را بیشتر با توجه به نیاز خود استفاده کنید.

en: External Link Icon
fa_IR: آیکون لینک خارجی

en: External Links
fa_IR: پیوندهای خارجی

en: External Tools
fa_IR: ابزارهای خارجی

en: FAQ
fa_IR: سوالات متداول

en: FAQ Options
fa_IR: گزینه های پرسش و پاسخ

en: FAQ by Rank Math
fa_IR: سوالات متداول توسط رتبه ریاضی

en: FULL REPORT
fa_IR: گزارش کامل

en: Facebook
fa_IR: فیس‌بوک

en: Facebook Admin
fa_IR: مدیر فیسبوک

en: Facebook App
fa_IR: برنامه فیسبوک

en: Facebook Authorship
fa_IR: نویسنده فیسبوک

en: Facebook Comment Reply
fa_IR: پاسخ کامنت فیسبوک

en: Facebook Debugger
fa_IR: اشکال‌زدایی فیسبوک

en: Facebook Page URL
fa_IR: URL صفحۀ فیسبوک

en: Facebook Post
fa_IR: پست فیس بوک

en: Facebook Sharing Debugger
fa_IR: اشکال‌زدایی اشتراک‌گذاری فیس‌بوک

en: Facebook profile URL
fa_IR: آدرس پروفایل فیس‌بوک

en: Fact Check
fa_IR: بررسی واقعیت

en: Factual
fa_IR: واقعی

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Failed Tests
fa_IR: تست‌های رد شده

en: Failed to backup .htaccess file. Please check file permissions.
fa_IR: تهیه نسخه پشتیبان از پرونده .htaccess انجام نشد. لطفاً مجوزهای پرونده را بررسی کنید.

en: Failed to generate alt text.
fa_IR: متن جایگزین ایجاد نشد.

en: Failed to submit URLs. See details in the History tab.
fa_IR: نشانی‌های اینترنتی ارسال نشد. جزئیات را در زبانه تاریخچه ببینید.

en: Failed to update .htaccess file. Please check file permissions.
fa_IR: بروزرسانی پرونده .htaccess انجام نشد. لطفاً مجوزهای پرونده را بررسی کنید.

en: Fair
fa_IR: منصفانه

en: Fair Score
fa_IR: امتیاز منصفانه

en: Fashionistas
fa_IR: علاقه‌مندان به مد

en: Featured image of the article.
fa_IR: این تصویر شاخص مقاله می‌باشد.

en: Features and Benefits
fa_IR: ویژگی ها و مزایا

en: Fetching in Progress
fa_IR: واکشی در حال انجام است

en: File Name
fa_IR: نام پرونده

en: File Name of the attachment
fa_IR: نام پرونده پیوست

en: Find winning keywords
fa_IR: کلمات کلیدی برنده را پیدا کنید

en: Finland
fa_IR: فنلاند

en: Finnish
fa_IR: فنلاندی

en: First category (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current category on category archives
fa_IR: دسته اول (الفبایی) مربوط به نوشته فعلی <strong>یا</strong> دسته فعلی در بایگانی دسته‌بندی

en: First tag (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current tag on tag archives
fa_IR: اولین برچسب (الفبایی) مرتبط با نوشته فعلی <strong>یا</strong> برچسب فعلی در بایگانی برچسب‌ها

en: Fitness Enthusiasts
fa_IR: علاقه‌مندان به تناسب اندام و ورزش

en: Fix 404 Errors
fa_IR: رفع خطاهای 404

en: Fix Analytics table collations
fa_IR: رفع تلفیق جداول آنالیتیکس

en: Fix Collations
fa_IR: اصلاح مجموعه ها

en: Fix Grammar
fa_IR: گرامر را اصلاح کنید

en: Fixing the issue is simple - just edit the post/page and add the focus keyword(s) to the title.
fa_IR: رفع مسئله ساده است - فقط نوشته/صفحه را ویرایش کنید و کلمات کلیدی اصلی را به عنوان اضافه کنید.

en: Fixing this issue is easy - just edit the post, and set a Focus Keyword.  Then follow Rank Math's analysis to improve your rankings.
fa_IR: رفع این مشکل آسان است - فقط نوشته را ویرایش کنید و یک کلمه کلیدی کانونی تنظیم کنید. سپس برای بهبود رتبه، آنالیز رنک مث را دنبال کنید.

en: Flush SEO Analyzer Data
fa_IR: تازه‌سازی داده‌های تحلیلگر سئو

en: Focus Keyword
fa_IR: کلمه کلیدی اصلی

en: Focus Keyword Not Set
fa_IR: کلمه کلیدی اصلی تنظیم نشده

en: Focus Keyword appears in the first 10% of the content.
fa_IR: کلید واژه تمرکز در 10 درصد اول محتوا ظاهر می شود.

en: Focus Keyword does not appear in the SEO title.
fa_IR: کلمه کلیدی تمرکز در عنوان SEO ظاهر نمی شود.

en: Focus Keyword doesn't appear at the beginning of SEO title.
fa_IR: کلید واژه فوکوس در ابتدای عنوان SEO ظاهر نمی شود.

en: Focus Keyword doesn't appear at the beginning of your content.
fa_IR: کلید واژه فوکوس در ابتدای محتوای شما ظاهر نمی شود.

en: Focus Keyword doesn't appear in the content.
fa_IR: کلید واژه تمرکز در محتوا ظاهر نمی شود.

en: Focus Keyword found in image alt attribute(s).
fa_IR: کلید واژه فوکوس در ویژگی(های) alt تصویر یافت شد.

en: Focus Keyword found in the content.
fa_IR: تمرکز کلمه کلیدی موجود در محتوا.

en: Focus Keyword found in the subheading(s).
fa_IR: کلید واژه فوکوس در زیر عنوان (ها) یافت می شود.

en: Focus Keyword not found in image alt attribute(s).
fa_IR: کلید واژه فوکوس در ویژگی(های) alt تصویر یافت نشد.

en: Focus Keyword not found in subheading(s) like H2, H3, H4, etc..
fa_IR: کلیدواژه تمرکز در عنوان(های) فرعی مانند H2، H3، H4 و غیره یافت نشد.

en: Focus Keyword not found in the URL.
fa_IR: کلید واژه فوکوس در URL یافت نشد.

en: Focus Keyword not found in your SEO Meta Description.
fa_IR: کلمه کلیدی تمرکز در توضیحات متا SEO شما یافت نشد.

en: Focus Keyword of the current post
fa_IR: کلمه کلیدی اصلی نوشته فعلی

en: Focus Keyword used at the beginning of SEO title.
fa_IR: کلید واژه تمرکز مورد استفاده در ابتدای عنوان SEO.

en: Focus Keyword used in the URL.
fa_IR: تمرکز کلمه کلیدی مورد استفاده در URL.

en: Focus Keyword used inside SEO Meta Description.
fa_IR: کلید واژه تمرکز مورد استفاده در توضیحات متا SEO.

en: Focus Keywords
fa_IR: کلمات کلیدی اصلی

en: Focus Keywords of the current post
fa_IR: کلمات کلیدی اصلی نوشته فعلی

en: Focus keywords appear in the titles of published posts where it is set.
fa_IR: کلمات کلیدی اصلی در عنوان‌ها نوشته‌های منتشر شده در جایی که تنظیم شده است، ظاهر می شوند.

en: Foodies
fa_IR: علاقه‌مندان به غذا و آشپزی

en: For example, Game, Multimedia
fa_IR: به عنوان مثال، بازی، چند رسانه ای

en: For example, Windows 7, OSX 10.6, Android 1.6
fa_IR: به عنوان مثال، ویندوز 7، OSX 10.6، Android 1.6

en: For the advanced users who want to control every SEO aspect of the website. You are offered options to change everything and have full control over the website’s SEO.
fa_IR: این گزینه برای کاربران حرفه‌ای کاربرد دارد که می‌خواهند در وبسایت خود تنظیمات سئو را با همۀ جزئیاتش بررسی و کنترل کنند. بنابراین به شما گزینه‌هایی داده می‌شود که بتوانید کنترل کاملی بر روی همۀ تنظیمات سئوی ساتتان داشته باشید.

en: For the best SEO results, use a custom permalink structure, preferably one that includes the post title (<code>%%postname%%</code>). You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; Permalinks</a>
fa_IR: برای بهترین نتایج سئو، از یک ساختار پیوندی سفارشی استفاده کنید، ترجیحا از عنوانی باشد که عنوان نوشته (<code>%%postname%%</code>) را شامل می شود. می‌توانید با حرکت به <a href="%s">تنظیمات > پیوندهای یکتا</a>

en: For websites where you only want to change the basics and let Rank Math do most of the heavy lifting. Most settings are set to default as per industry best practices. One just has to set it and forget it.
fa_IR: این گزینه برای وبسایت‌هایی کاربرد دارد که صرفاً می‌خواهید تنظیمات پایه را تغییر دهید و اجازه دهید که رنک‌مث خودش اکثر تنظیمات جزئی و پیچیده را انجام دهد. بیشتر تنظیمات طبق بهترین استانداردهای بهینه‌سازی به صورت پیش‌فرض پیکربندی می‌شوند. فقط کافی است که یک بار تنظیمات را پیکربندی کنید و سپس آن را فراموش کنید.

en: For your video content, a Video Sitemap is a recommended step for better rankings and inclusion in the Video search.
fa_IR: برای محتوای ویدئویی شما، استفاده از یک نقشه سایت ویدئویی یک مرحله توصیه شده برای رتبه‌بندی بهتر و درج در جستجوی ویدئو است.

en: Forbidden
fa_IR: ممنوع

en: Formal
fa_IR: رسمی

en: Format
fa_IR: فرمت

en: Format the label used for archive pages.
fa_IR: برچسب مورد استفاده برای صفحات بایگانی را قالب بندی کنید.

en: Format the label used for search results pages.
fa_IR: برچسب مورد استفاده برای صفحات نتایج جستجو را قالب بندی کنید.

en: Format used for the new <code>alt</code> attribute values.
fa_IR: فرمتی که برای مقادیر ویژگی <code>alt</code> استفاده می‌شود.

en: Format used for the new <code>title</code> attribute values.
fa_IR: فرمتی که برای مقادیر ویژگی <code>title</code> استفاده می‌شود.

en: Format used when the address is displayed using the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode.<br><strong>Available Tags: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>
fa_IR: فرمی که هنگام نمایش آدرس با استفاده از کد کوتاه <code>[rank_math_contact_info]</code> استفاده می شود.<br><strong>تگ‌های در دسترس: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>

en: Format: +1-401-555-1212
fa_IR: فرمت: +1-401-555-1212

en: Fortunately, it's very easy to fix.  Just hop on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - Permalinks</a>.  Then chose the "Post Name" option.
fa_IR: خوشبختانه، رفع آن بسیار آسان است. فقط کافی است به <a target="_blank" href="%1$s">تنظیمات - پیوندهای یکتا</a> بروید. سپس گزینه "Post Name" را انتخاب کنید.

en: Founding Date
fa_IR: تاریخ تاسیس

en: France
fa_IR: فرانسه

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Free 15 Content AI Credits
fa_IR: 15 اعتبار هوش مصنوعی محتوا

en: Free Content AI Trial
fa_IR: آزمایشی رایگان محتوای هوش مصنوعی

en: Free keyword suggestions when entering a focus keyword
fa_IR: پیشنهاد رایگان کلمات کلیدی در هنگام ورود کلمات کلیدی اصلی

en: Freeform Writing
fa_IR: نوشتن آزاد

en: French
fa_IR: فرانسوی

en: Frequently Asked Questions
fa_IR: سوالات متداول

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: Friendly
fa_IR: دوستانه

en: From
fa_IR: از

en: Frontend Stats Bar
fa_IR: نوار آمار در جلو سایت

en: GIF icon
fa_IR: آیکون GIF

en: Gain Access to 40+ Advanced AI Tools.
fa_IR: به بیش از 40 ابزار پیشرفته هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنید.

en: Gain access to 40+ advanced AI tools, empowering your content strategy.
fa_IR: به بیش از 40 ابزار پیشرفته هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنید و استراتژی محتوای خود را تقویت کنید.

en: Gaming Enthusiasts
fa_IR: علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی

en: Gardeners
fa_IR: باغبانان

en: Gender
fa_IR: جنسیت

en: General
fa_IR: عمومی

en: General Audience
fa_IR: مخاطبان عمومی

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Generate
fa_IR: ایجاد کنید

en: Generate Alt
fa_IR: Alt را ایجاد کنید

en: Generate Alt with AI
fa_IR: Alt را با هوش مصنوعی تولید کنید

en: Generate More
fa_IR: بیشتر تولید کنید

en: Generate informative and engaging video descriptions for YouTube.
fa_IR: توضیحات ویدیویی آموزنده و جذاب برای YouTube ایجاد کنید.

en: Generate optimized replies for tweets to promote engagement and strengthen connections.
fa_IR: پاسخ‌های بهینه‌سازی شده برای توییت‌ها برای ارتقای تعامل و تقویت ارتباطات ایجاد کنید.

en: Generate relevant responses to Facebook comments, build relationships & encourage interaction.
fa_IR: پاسخ های مرتبط به نظرات فیس بوک ایجاد کنید، روابط ایجاد کنید و تعامل را تشویق کنید.

en: Generate text based on prompts or topics, allowing for imaginative or technical writing.
fa_IR: متنی را بر اساس درخواست‌ها یا موضوعات ایجاد کنید، که امکان نوشتن تخیلی یا فنی را فراهم می‌کند.

en: Generate well-structured and informative paragraphs, seamlessly blending into your content for better readability.
fa_IR: پاراگراف هایی با ساختار و آموزنده ایجاد کنید، به طور یکپارچه با محتوای خود ترکیب کنید تا خوانایی بهتری داشته باشید.

en: Generating…
fa_IR: در حال تولید…

en: Geo Coordinates
fa_IR: مختصات جغرافیایی

en: Geo Cordinates
fa_IR: مختصات جغرافیایی

en: German
fa_IR: آلمانی

en: Germany
fa_IR: آلمان

en: Get 24x7 Support
fa_IR: پشتیبانی 24x7 دریافت کنید

en: Get Access to 40+ AI SEO Tools
fa_IR: به بیش از 40 ابزار سئوی هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنید

en: Get Advanced Index Stats Directly from Google database.
fa_IR: آمارهای فهرست پیشرفته را مستقیماً از پایگاه داده Google دریافت کنید.

en: Get Rank Math PRO!
fa_IR: دریافت رنک مث پرو از ژاکت!

en: Get fresh ideas for engaging blog posts that resonate with your niche and audience, ensuring captivating content.
fa_IR: ایده‌های تازه‌ای برای پست‌های وبلاگی جذاب دریافت کنید که با مخاطبان و مخاطبان شما طنین‌انداز می‌شود و محتوای جذاب را تضمین می‌کند.

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. %s.
fa_IR: پیشنهادهای پیشرفته هوش مصنوعی را برای کلمات کلیدی، سؤالات و لینک‌های مرتبط دریافت کنید تا بتوانید در بخش محتوا و متای سئو قرار دهید. %s.

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. Supports 80+ Countries.
fa_IR: پیشنهادهای پیشرفته هوش مصنوعی را برای کلمات کلیدی، سؤالات و پیوندهای مرتبط دریافت کنید تا در محتوا و متا سئو قرار دهید. از بیش از 80 کشور پشتیبانی می کند.

en: Getting Started
fa_IR: شروع به کار

en: Getting a redirection loop or need a fresh start? Delete all the redirections using this tool. Note: This process is irreversible and will delete ALL your redirection rules.
fa_IR: یک حلقه ریدایرکت دریافت می کنید یا نیاز به یک شروع مجدد دارید؟ با استفاده از این ابزار همه ریدایرکتها را حذف کنید. توجه: این روند برگشت ناپذیر است و کلیه قوانین ریدایرکت شما را حذف می کند.

en: Ghana
fa_IR: غنا

en: Given
fa_IR: داده شده

en: Global Location Number
fa_IR: شماره مکان جهانی

en: Global Meta
fa_IR: متا عمومی

en: Go Pro
fa_IR: رفتن به نسخه حرفه‌ای

en: Go to page
fa_IR: برو به صفحه

en: Good
fa_IR: خوب

en: Good Score
fa_IR: امتیاز خوب

en: Google AdSense support is only available in Rank Math Pro's Advanced Analytics module.
fa_IR: پشتیبانی گوگل ادسنس فقط در ماژول آنالیتیکس پیشرفته رنک مث پرو در دسترس است.

en: Google Cache
fa_IR: گوگل کَش

en: Google Maps API Key
fa_IR: کلید API نقشه گوگل

en: Google Maps Embed API
fa_IR: Embed API نقشه گوگل

en: Google PageSpeed
fa_IR: گوگل پیج اسپید

en: Google PageSpeed Insights
fa_IR: گوگل پیج اسپید اینسایتس

en: Google Permission
fa_IR: مجوز گوگل

en: Google Play App ID
fa_IR: شناسه برنامه Google Play

en: Google Play App Name
fa_IR: نام برنامه Google Play

en: Google Play App URL
fa_IR: URL برنامه Google Play

en: Google Refresh token
fa_IR: توکن رفرش گوگل

en: Google Rich Results (Desktop)
fa_IR: نتایج گوگل ریچ (دسکتاپ)

en: Google Rich Results (Mobile)
fa_IR: نتایج گوگل ریچ (موبایل)

en: Google Rich Results Test - Googlebot Desktop
fa_IR: تست نتایج گوگل ریچ - ربات گوگل دسکتاپ

en: Google Rich Results Test - Googlebot Smartphone
fa_IR: تست نتایج گوگل ریچ - ربات گوگل گوشی هوشمند

en: Google Search Console
fa_IR: گوگل سرچ کنسول

en: Google Search Console has been linked.
fa_IR: گوگل سرچ کنسول متصل شده است.

en: Google Web Stories
fa_IR: گوگل وب استوری

en: Google does not allow Person as the Publisher for articles. Organization will be used instead.
fa_IR: Google به شخص به عنوان ناشر مقالات اجازه نمی دهد. سازمان به جای آن استفاده خواهد شد.

en: Google does not allow Person as the Publisher for articles. Organization will be used instead. You can read more about this <a href="%s" target="_blank">here</a>.
fa_IR: گوگل به شخص به عنوان ناشر مقالات مجوز نمی دهد. در عوض از سازمان استفاده خواهد شد. می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد این <a href="%s" target="_blank">اینجا</a> بخوانید.

en: Google oAuth is not authorized.
fa_IR: Google oAuth مجاز نیست.

en: Google's Search Console is a vital source of information concerning your rankings and click-through rates.  Rank Math can import this data, so you don't have to log into your Google account to get the data you need.
fa_IR: گوگل سرچ کنسول یک منبع اطلاعاتی مهم در مورد رتبه و نرخ کلیک شماست. رنک مث می‌تواند این داده‌ها را دریافت کند، بنابراین لازم نیست برای به دست آوردن داده‌های مورد نیاز هر بار به حساب گوگل خود وارد شوید.

en: Google:
fa_IR: گوگل:

en: Great! You are linking to external resources.
fa_IR: عالیه شما به منابع خارجی لینک می دهید.

en: Greece
fa_IR: یونان

en: Greek
fa_IR: یونانی

en: Group Advanced Robots Meta
fa_IR: گروه پیشرفته متا ربات‌ها

en: Group Description
fa_IR: توضیح گروه

en: Group Description.
fa_IR: توضیحات گروه.

en: Group Robots Meta
fa_IR: متا ربات‌های گروه

en: Group Title
fa_IR: عنوان گروه

en: Group description of the current group
fa_IR: توضیح گروه برای گروه فعلی

en: Group name of the current group
fa_IR: نام گروه برای گروه فعلی

en: Group name.
fa_IR: نام گروه.

en: Groups
fa_IR: گروه‌ها

en: Gtin
fa_IR: جیتین

en: Guatemala
fa_IR: گواتمالا

en: Guest(s) or co-host
fa_IR: مهمان(ها) یا میزبان مشترک

en: HERO
fa_IR: قهرمان

en: HTML Page Titles play a large role in Google's ranking algorithm.  When you add a Focus Keyword to a post or page, Rank Math will check to see that you used the keyword in the title.  If it finds any posts or pages that are missing the keyword in the title, it will tell you here.
fa_IR: عنوان‌های صفحات HTML نقش بزرگی در الگوریتم رتبه‌بندی گوگل بازی می‌کنند. هنگامی که یک کلمه کلیدی کانونی را به یک نوشته یا صفحه اضافه می‌کنید، رنک مث بررسی خواهد کرد که از این کلمه کلیدی در عنوان استفاده کرده‌اید یا نه. در صورت یافتن نوشته یا صفحه‌ای که این کلمه کلیدی در آن وجود ندارد، در اینجا به شما اعلام می‌کند.

en: HTML Sitemap
fa_IR: نقشه سایت HTML

en: HTTP %d error.
fa_IR: خطای HTTP %d.

en: HTTPS URL to iFrame player. This must be a HTTPS URL which does not generate active mixed content warnings in a web browser. The audio or video player must not require plugins such as Adobe Flash.
fa_IR: URL HTTPS به پخش کننده iFrame. این باید یک URL HTTPS باشد که اخطارهای محتوای مختلط فعال را در مرورگر وب ایجاد نمی کند. پخش کننده صوتی یا تصویری نباید به پلاگین هایی مانند Adobe Flash نیاز داشته باشد.

en: Hashtags
fa_IR: هشتگ ها

en: Heading
fa_IR: سرفصل

en: Heading H1
fa_IR: تیتر H1

en: Heading H2
fa_IR: تیتر H2

en: Heading H3
fa_IR: تیتر H3

en: Heading H4
fa_IR: تیتر H4

en: Heading H5
fa_IR: تیتر H5

en: Heading H6
fa_IR: تیتر H6

en: Heading Link
fa_IR: لینک سرفصل

en: Heading text
fa_IR: متن سرفصل

en: Headings
fa_IR: تیترها

en: Headless CMS Support
fa_IR: پشتیبانی Headless CMS

en: Headline
fa_IR: سرفصل

en: Headlines with a strong emotional sentiment (positive or negative) tend to receive more clicks.
fa_IR: عناوین با احساسات عاطفی قوی (مثبت یا منفی) تمایل به دریافت کلیک های بیشتری دارند.

en: Headlines with numbers are 36% more likely to generate clicks, according to research by Conductor.
fa_IR: بر اساس تحقیقات Conductor، تیترهای دارای اعداد 36 درصد بیشتر احتمال دارد که کلیک ایجاد کنند.

en: Health Enthusiasts
fa_IR: علاقه‌مندان به سلامتی و تندرستی

en: Healthcare Professionals
fa_IR: متخصصان بهداشت و درمان

en: Hebrew
fa_IR: عبری

en: Hello,
fa_IR: سلام،

en: Help
fa_IR: راهنمایی

en: Help &amp; Support
fa_IR: راهنما و پشتیبانی

en: Here you can set up custom redirections. It is important to choose the right type of redirection.
fa_IR: در اینجا می‌توانید ریدایرکت‌های سفارشی را تنظیم کنید. انتخاب نوع مناسب ریدایرکت مهم است.

en: Here you can set up the breadcrumbs function. %s
fa_IR: در اینجا می‌توانید عملکرد مسیر راهنما (breadcrumb) را تنظیم کنید. %s

en: Here you can view and edit the thumbnail, title and description that will be displayed when your site is shared on social media.
fa_IR: در اینجا می توانید تصویر کوچک، عنوان و توضیحاتی را که هنگام اشتراک گذاری سایت شما در رسانه های اجتماعی نمایش داده می شود، مشاهده و ویرایش کنید.

en: Hey, we noticed you are using Rank Math SEO plugin for more than a week now –{{em}}that's awesome!{{/em}} Could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
fa_IR: سلام، ما متوجه شدیم که اکنون بیش از یک هفته است که از پلاگین Rank Math SEO استفاده می کنید –{{em}}این عالی است! تا به ما در انتشار این خبر و تقویت انگیزه کمک کند؟

en: Hey, we noticed you've been using %s for more than a week now – that's awesome!
fa_IR: سلام، ما متوجه شدیم که شما بیش از یک هفته است که از %s استفاده می‌کنید - این عالی است!

en: Hide
fa_IR: مخفی

en: Hide Analytics Stats
fa_IR: پنهان کردن آمار تجزیه و تحلیل

en: Hide Post Title
fa_IR: مخفی کردن عنوان نوشته

en: Hide Post title from Breadcrumb.
fa_IR: عنوان نوشته را از مسیر راهنما مخفی کنید.

en: Hide Question
fa_IR: پنهان کردن سوال

en: Hide Taxonomy Name
fa_IR: پنهان کردن نام طبقه‌بندی

en: Hide Taxonomy Name from Breadcrumb.
fa_IR: نام طبقه‌بندی را از مسیر راهنما مخفی کنید.

en: Hide details
fa_IR: مخفی کردن جزئیات

en: Hiring Organization
fa_IR: سازمان استخدام

en: Hiring Organization
fa_IR: سازمان استخدام

en: History
fa_IR: تاریخچه

en: Hits
fa_IR: بازدیدها

en: Home
fa_IR: خانه

en: Homepage
fa_IR: صفحه اصلی

en: Homepage Advanced Robots
fa_IR: ربات‌های پیشرفته صفحه اصلی

en: Homepage Description for Facebook
fa_IR: توضیحات صفحه اصلی برای فیسبوک

en: Homepage Link
fa_IR: پیوند صفحه اصلی

en: Homepage Meta Description
fa_IR: توضیحات متای صفحه اصلی

en: Homepage Robots Meta
fa_IR: متا ربات‌های صفحه اصلی

en: Homepage SEO
fa_IR: سئو صفحه اصلی

en: Homepage Thumbnail for Facebook
fa_IR: تصویر بندانگشتی صفحه اصلی برای فیسبوک

en: Homepage Title
fa_IR: عنوان صفحه اصلی

en: Homepage Title for Facebook
fa_IR: عنوان صفحه اصلی برای فیسبوک

en: Homepage label
fa_IR: برچسب صفحه خانه

en: Homepage meta description.
fa_IR: این توضیحات متا صفحه اصلی می‌باشد.

en: Homepage title tag.
fa_IR: این تگ عنوان صفحه اصلی می‌باشد.

en: Hong Kong
fa_IR: هنگ کنگ

en: Host
fa_IR: میزبان

en: Hours:
fa_IR: ساعت‌:

en: Hovering over a row in the list will display action links that allow you to manage the item. You can perform the following actions:
fa_IR: با جستجوی بیش از یک ردیف در لیست، پیوندهای اکشن نمایش داده می شود که به شما امکان می دهد مورد را مدیریت کنید. می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

en: How many times your site showed up in the search results.
fa_IR: سایت شما  چند بار در نتایج جستجو به نمایش درآمده است.

en: How many times your site was clicked on in the search results.
fa_IR: چند بار روی سایت شما در نتایج جستجو کلیک شده است.

en: How to Import Data from Your Previous SEO Plugin
fa_IR: نحوه وارد کردن داده‌ها از افزونه سئو قبلی شما

en: How to Make Your Posts Pass All the Tests
fa_IR: چگونگی پاس کردن تمام تست‌ها برای نوشته‌ها

en: How to Properly Setup Rank Math
fa_IR: چگونه به درستی رنک مث را راه‌اندازی کنیم

en: How to fix
fa_IR: چگونگی رفع مشکل

en: HowTo
fa_IR: چگونه

en: HowTo Options
fa_IR: گزینه های HowTo

en: HowTo by Rank Math
fa_IR: HowTo با رتبه ریاضی

en: Humorous
fa_IR: طنز

en: Hungarian
fa_IR: مجارستانی

en: Hungary
fa_IR: مجارستان

en: Hurray! You're using Focus Keyword in the SEO Title.
fa_IR: هورای! شما از کلمه کلیدی Focus در عنوان SEO استفاده می کنید.

en: I already added
fa_IR: قبلاً اضافه کرده‌ام

en: I already did
fa_IR: قبلاً انجام داده‌ام

en: I already did. Please don't show this message again.
fa_IR: من قبلا انجام دادم. لطفا دیگر این پیام را نشان ندهید.

en: I already purchased
fa_IR: قبلاً خریداری کرده‌ام

en: I already upgraded
fa_IR: قبلاً ارتقاء داده‌ام

en: I just installed @RankMathSEO #WordPress Plugin. It looks great! %s
fa_IR: من فقط افزونه @RankMathSEO #وردپرس را نصب کردم. عالی به نظر میرسه! %s

en: I just installed Rank Math SEO WordPress Plugin. It looks promising!
fa_IR: من فقط افزونه سئو وردپرس رنک مث را نصب کردم. این امیدوار کننده به نظر می‌رسد!

en: I understand the risks and I want to edit the file
fa_IR: من از خطرات مطلع هستم و می‌خواهم پرونده را ویرایش کنم

en: ID of the current post/page
fa_IR: شناسه نوشته/صفحه فعلی

en: ISO 4217 Currency code. Example: EUR
fa_IR: کد ارز ISO 4217. مثال: یورو

en: ISO 6523 Code
fa_IR: کد ISO 6523

en: ISO 8601 duration format. Example: 1H30M
fa_IR: فرمت مدت زمان ISO 8601. مثال: 1H30M

en: ISO 8601 duration format. Example: PT1H30M
fa_IR: فرمت مدت زمان ISO 8601. مثال: PT1H30M

en: Icon overlay
fa_IR: پوشش نماد

en: If category is a child category, show all ancestor categories.
fa_IR: اگر دسته یک دسته فرزند است، تمام دسته‌های اجداد را نشان دهید.

en: If checked, post status will be changed to Draft and its URL will return a 404 error, as required by the Rich Result guidelines
fa_IR: در صورت علامت زدن، وضعیت پست به پیش‌نویس تغییر می‌کند و URL آن مطابق با دستورالعمل‌های Rich Result، خطای 404 را نشان می‌دهد.

en: If nothing similar is found, this behavior will be applied. <strong>Note</strong>: If the requested URL ends with <code>/login</code>, <code>/admin</code>, or <code>/dashboard</code>, WordPress will automatically redirect to respective locations within the WordPress admin area.
fa_IR: اگر مورد مشابهی یافت نشود، این رفتار اعمال خواهد شد. <strong>نکته</strong>: اگر در انتهای آدرس اینترنتی خواسته شده یکی از عبارت‌های <code>/login</code> یا <code>/admin</code> یا <code>/dashboard</code> باشد، وردپرس به طور خودکار به مکان‌های مربوطه در ناحیه پیشخوان وردپرس ریدایرکت می‌شود.

en: If the issue persists, please try the solution described in our Knowledge Base article: %s
fa_IR: اگر مشکل همچنان ادامه داشت، لطفاً راهکاری که در مقاله پایگاه دانش ما توضیح داده شده است را بررسی کنید: %s

en: If you are facing issues after an update, you can reinstall a previous version with this tool.
fa_IR: اگر بعد از بروزرسانی با مشکل روبرو هستید، می توانید با این ابزار نسخه قبلی را دوباره نصب کنید.

en: If you are new to Rank Math, %s to learn more.
fa_IR: اگر در استفاده از رنک مث تازه‌کار هستید، %s تا بیشتر بدانید.

en: If you are showing the SEO scores on the front end, this option will insert a %1$s backlink to RankMath.com to show your support. You can change the link & the text by using this %2$s.
fa_IR: اگر در بخش فرانت‌اِند سایت خود نمرات سئو را نشان می‌دهید، این گزینه یک %1$s بک لینک را در RankMath.com درج می‌کند تا پشتیبانی شما را نشان دهد. با استفاده از این گزینه می‌توانید لینک و متن را تغییر دهید %2$s.

en: If you can see the site data in your Search Console and Analytics accounts, but not here, then %1$s try reconnecting your account %2$s and make sure that the correct properties are selected in the %1$s Analytics Settings%2$s.
fa_IR: اگر می‌توانید داده‌های سایت را در حساب‌های کاربری سرچ کنسول و آنالیتیکس گوگل ببینید، اما در اینجا مشاهده نمی‌کنید، پس باید %1$s حساب خود را دوباره متصل نمائید %2$s و مطمئن شوید که در %1$sتنظیمات آنالیتیکس%2$s ویژگی‌های صحیح انتخاب شده باشند.

en: If you don't have an XML sitemap, the best option is to install a plugin that creates sitemaps for you. That way you'll know the sitemap will always be up-to-date. Plugins can also automatically ping the search engines when the XML file is updated. The Rank Math WordPress plugin gives you complete control over your site's XML sitemaps. You can control the settings for each page as you write or edit it, and Rank Math will ping Google as soon as you submit your edits. This results in fast crawls and indexing.
fa_IR: اگر نقشه سایت XML ندارید، بهترین گزینه نصب افزونه ای است که نقشه‌های سایت را برای شما ایجاد می کند. از این طریق می دانید نقشه سایت همیشه بروز خواهد بود. افزونه‌ها همچنین می توانند هنگام بروزرسانی فایل XML به طور خودکار موتورهای جستجو را پینگ کنند. افزونه رنک مث WordPress به شما امکان کنترل کامل نقشه‌های XML سایت شما را می دهد. می‌توانید تنظیمات مربوط به هر صفحه را هنگام نوشتن یا ویرایش آن کنترل کنید و رنک مث به محض ارسال ویرایش‌های خود به Google پینگ می کند. این منجر به خزیدن سریع و ایندکس می شود.

en: If you have %s enabled, errors will be stored in a log file. Here you can find the last 100 lines in reversed order so that you or the Rank Math support team can view it easily. The file cannot be edited here.
fa_IR: اگر %s را فعال کرده باشید، خطاها در یک فایل گزارش ذخیره می‌شوند. در اینجا می‌توانید 100 خط آخر از خطاها را به ترتیب آخرین خطا پیدا کنید تا شما یا تیم پشتیبانی رنک مث بتوانید به راحتی آن را مشاهده کنید. فایل در اینجا قابل ویرایش نیست.

en: If you have any questions or experience any issues – our support team is at your disposal:
fa_IR: اگر سوالی دارید یا مشکلی را تجربه می‌کنید - تیم پشتیبانی ما در خدمت شماست:

en: If you have hundreds of 404 errors, your error log might increase quickly. Only choose this option if you have a very few 404s and are unable to replicate the 404 error on a particular URL from your end.
fa_IR: اگر صدها خطای 404 دارید، ممکن است گزارش خطا به سرعت افزایش یابد. فقط اگر خطاهای 404 بسیار کمی دارید و و قادر به برگرداندن خطای 404 در URL خاص در بک اند شما نیست این گزینه را انتخاب کنید.

en: If you see any issue while using Rank Math or one of its options - clearing the Rank Math transients fixes the problem in most cases. Deleting transients does not delete ANY data added using Rank Math.
fa_IR: اگر هنگام استفاده از رنک مث یا یکی از گزینه های آن مشکلی مشاهده کردید - با پاک کردن داده‌های گذرای رنک مث در اکثر موارد این مشکل برطرف می شود. با حذف داده‌های گذرا، هیچ کدام از داده هایی که رنک مث اضافه کرده حذف نمی شوند.

en: If you were using another plugin to add important SEO information to your website before switching to Rank Math SEO, you can import the settings and data here. %s
fa_IR: اگر شما از افزونه دیگری برای افزودن اطلاعات مهم سئو در وبسایت خود استفاده می‌کردید قبل از تغییر به سئو رنک مث شما می‌توانید تنظیمات و اطلاعات را اینجا درون ریزی نمایید. %s

en: If your application is not available in the US App Store, you must set this value to the two-letter country code for the App Store that contains your application.
fa_IR: اگر برنامه شما در اپ استور ایالات متحده موجود نیست، باید این مقدار را روی کد کشور دو حرفی اپ استور که حاوی برنامه شما است، تنظیم کنید.

en: Ignore Query Parameters
fa_IR: نادیده گرفتن پارامترهای کوئری

en: Image Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی تصویر

en: Image Preview
fa_IR: پیش‌نمایش تصویر

en: Image SEO
fa_IR: سئو تصویر

en: Image Size
fa_IR: اندازه تصویر

en: Image URL
fa_IR: URL تصویر

en: Image alt attributes successfully updated in %d post. | Image alt attributes successfully updated in %d posts.
fa_IR[0]: ویژگی های جایگزین تصویر با موفقیت در پست %d به روز شد.
fa_IR[1]: متای سئو با موفقیت در %d پست به‌روزرسانی شدند.

en: Image alt attributes successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
fa_IR: ویژگی های جایگزین تصویر با موفقیت در %d پست به روز شد. این روند متوقف شد زیرا شما از تمام اعتبارات سایت خود استفاده کرده اید.

en: Image displayed when your homepage is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
fa_IR: این تصویر زمانی که صفحه اصلی شما در Facebook و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود نمایش داده می شود. برای داشتن بهترین نمایش در دستگاه‌های با وضوح بالا از تصاویری استفاده کنید که حداقل 1200x630 پیکسل باشند.

en: Image displayed when your page is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
fa_IR: این تصویر زمانی که صفحه شما در Facebook و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود نمایش داده می شود. برای داشتن بهترین نمایش در دستگاه‌های با وضوح بالا از تصاویری استفاده کنید که حداقل 1200 x 630 پیکسل باشند.

en: Image is smaller than the minimum size, please select a different image.
fa_IR: تصویر کوچکتر از حداقل اندازه است، لطفا تصویر دیگری را انتخاب کنید.

en: Images in Sitemaps
fa_IR: تصاویر در نقشه سایت

en: Import
fa_IR: واردات

en: Import & Export
fa_IR: درون‌ریزی و برون‌ریزی

en: Import &amp; Export
fa_IR: درون‌ریزی و برون‌بری

en: Import AIO SEO plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
fa_IR: تنظیمات افزونه AIO SEO، متای عمومی، تنظیمات نقشه سایت و ... را درون‌ریزی کنید.

en: Import Author Meta
fa_IR: درون‌ریزی متا نویسنده

en: Import Blocks
fa_IR: درون‌ریزی بلوک‌ها

en: Import Data
fa_IR: درون‌ریزی داده‌ها

en: Import Locations
fa_IR: درون‌ریزی مکان‌ها

en: Import Locations Settings from Yoast plugin.
fa_IR: تنظیمات مکان‌‌ها را از افزونه Yoast درون‌ریزی کنید.

en: Import Locations Settings.
fa_IR: تنظیمات مکان‌ها را درون‌ریزی کنید.

en: Import News Settings
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات اخبار

en: Import News Settings from Yoast News Add-on.
fa_IR: تنظیمات اخبار را از افزونه اخبار Yoast درون‌ریزی کنید.

en: Import Post Meta
fa_IR: درون‌ریزی متا نوشته

en: Import Redirections
fa_IR: درون‌ریزی ریدایرکت

en: Import SEO Settings
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات سئو

en: Import Schema from ANY website
fa_IR: وارد کردن طرحواره از هر وب سایت

en: Import Schemas
fa_IR: درون‌ریزی اسکیما‌ها

en: Import Settings
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات

en: Import Social URLs of your author archive pages.
fa_IR: آدرس‌های شبکه اجتماعی صفحات بایگانی نویسنده خود را وارد کنید.

en: Import Term Meta
fa_IR: درون‌ریزی متا دسته

en: Import Video Sitemap Settings
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات نقشه سایت ویدیو

en: Import Video Sitemap Settings from Yoast Video Add-on.
fa_IR: تنظیمات نقشه سایت ویدئو را از افزونه ویدئو Yoast درون‌ریزی کنید.

en: Import all Schema data for Posts, Pages, and custom post types.
fa_IR: کلیه داده‌های اسکیما را برای نوشته‌ها، صفحات و پست‌تایپ‌های سفارشی وارد کنید.

en: Import all the redirections you have already set up in AIO SEO Premium.
fa_IR: همه ریدایرکت‌هایی را که قبلاً در افزونه AIO SEO Premium تنظیم کرده بودید، درون‌ریزی کنید.

en: Import all the redirections you have already set up in Yoast Premium.
fa_IR: همه ریدایرکت‌هایی را که قبلاً در افزونه یواست پریمیوم تنظیم کرده بودید، درون‌ریزی کنید.

en: Import and convert all compatible blocks in post contents.
fa_IR: تمام بلوک‌های سازگار در محتوای نوشته‌ها را درون‌ریزی و تبدیل کنید.

en: Import data like category, tag, and CPT meta data from SEO.
fa_IR: داده‌های مانند دسته، برچسب و داده‌های متا CPT را از سئو وارد کنید.

en: Import meta data from the %1$s plugin.
fa_IR: داده‌های متا را از افزونه %1$s کنید.

en: Import meta information like titles, descriptions, focus keyword, robots meta, etc., of your author archive pages.
fa_IR: اطلاعات متا مانند عناوین، توضیحات، کلمه کلیدی مرکزی، ربات‌های متا و ... را در صفحات بایگانی نویسنده خود وارد کنید.

en: Import meta information of your posts/pages like the focus keyword, titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
fa_IR: اطلاعات متا پست‌ها و صفحات خود مانند کلمه کلیدی مرکزی، عناوین، توضیحات، متا روبات‌ها، اطلاعات OpenGraph و ... را وارد کنید.

en: Import meta information of your posts/pages like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
fa_IR: اطلاعات متا نوشته یا صفحه خود را مانند عناوین، توضیحات، متا روبات‌ها، اطلاعات OpenGraph و ... را وارد کنید.

en: Import meta information of your terms like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
fa_IR: اطلاعات متا نوشته یا صفحه خود را مانند عناوین، توضیحات، متا روبات‌ها، اطلاعات OpenGraph و ... را وارد کنید.

en: Import or export your Rank Math settings, This option is useful for replicating Rank Math settings across multiple websites. %s
fa_IR: تنظیمات رنک مث خود را درون‌ریزی یا برون‌بری نمایید. این گزینه برای استفاده مجدد از تنظیمات رنک مث در چندین وبسایت مفید خواهد بود. %s

en: Import plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات افزونه، متا عمومی، تنظیمات نقشه سایت و ...

en: Import settings and meta data from the %1$s plugin.
fa_IR: تنظیمات و داده‌های متا را از افزونه %1$s درون‌ریزی کنید.

en: Import settings by locating settings file and clicking "Import settings".
fa_IR: تنظیمات را با انتخاب فایل از سیستم خودتان درون‌ریزی کنید.

en: Imported %s redirections.
fa_IR: %s ریدایرکت‌ها درون‌ریزی شدند.

en: Imported blocks from posts %1$s - %2$s out of %3$s
fa_IR: بلاک های وارد شده از پست های %1$s تا %2$s از %3$s

en: Imported post meta for posts %1$s - %2$s out of %3$s
fa_IR: متا نوشته برای نوشته‌های %1$s - %2$s بدون %3$s

en: Imported term meta for %s terms.
fa_IR: متا دسته را برای %s دسته‌ها وارد شد.

en: Imported user meta for users %1$s - %2$s out of %3$s
fa_IR: متا کاربر درون‌ریزی شده برای کاربران %1$s - %2$s بدون %3$s

en: Importing:
fa_IR: درون‌ریزی:

en: Impressions
fa_IR: برداشت ها

en: Improve SEO Score
fa_IR: بهتر کردن نمره سئو

en: Improve the SEO workflow
fa_IR: گردش کار سئو را بهبود بخشید

en: In some cases, the Analytics database tables or columns don't match with each other, which can cause database errors. This tool can fix that issue.
fa_IR: در برخی موارد، جداول یا ستون های پایگاه داده Analytics با یکدیگر مطابقت ندارند، که می تواند باعث ایجاد خطا در پایگاه داده شود. این ابزار می تواند آن مشکل را برطرف کند.

en: In some instances, the internal links data might show an inflated number or no number at all. Deleting the internal links data might fix the issue.
fa_IR: در برخی موارد، داده های پیوندهای داخلی ممکن است یک عدد بی‌ربط نشان داده یا اصلاً عددی را نشان دهند. با حذف داده های پیوندهای داخلی ممکن است مشکل حل شود.

en: In stock
fa_IR: موجود

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Include Empty Terms
fa_IR: شامل دسته خالی

en: Include Featured Images
fa_IR: شامل تصاویر شاخص

en: Include Images
fa_IR: شامل تصاویر

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the HTML sitemap.
fa_IR: صفحات بایگانی دسته‌های این طبقه‌بندی را در نقشه سایت HTML اضافه کنید.

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the XML sitemap.
fa_IR: صفحات بایگانی را برای دسته‌های این طبقه‌بندی در نقشه سایت XML درج کنید.

en: Include archive pages of terms that have no posts associated.
fa_IR: صفحات بایگانی دسته‌ای را که با هیچ نوشته‌ای در ارتباط نیستند وارد کنید.

en: Include author archives in the HTML sitemap if it's enabled.
fa_IR: اگر فعال باشد، بایگانی نویسنده را به نقشه سایت HTML اضافه می‌کند.

en: Include author archives in the XML sitemap.
fa_IR: بایگانی نویسنده را در نقشه سایت XML قرار دهید.

en: Include in HTML Sitemap
fa_IR: افزودن به نقشه سایت HTML

en: Include in Sitemap
fa_IR: قرار دادن در نقشه سایت

en: Include posts/pages where the score is already set
fa_IR: شامل پست‌ها/صفحاتی که امتیاز از قبل تعیین شده است

en: Include reference to images from the post content in sitemaps. This helps search engines index the important images on your pages.
fa_IR: شامل ارجاع به تصاویر از محتوای نوشته در نقشه‌های سایت، این به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا تصاویر مهم را در صفحات خود نمایه کنند.

en: Include reference to images from the post content in sitemaps. This helps search engines index your images better.
fa_IR: شامل ارجاع به تصاویر از محتوای نوشته در نقشه‌های سایت، این به موتورهای جستجوگر کمک می کند تصاویر شما را بهتر نمایه کنند.

en: Include the Featured Image too, even if it does not appear directly in the post content.
fa_IR: تصویر شاخص را نیز درج کنید، حتی اگر مستقیماً در محتوای نوشته ظاهر نشود.

en: Include the focus keyword in the slug (permalink) of this post.
fa_IR: کلمه کلیدی تمرکز را در اسلاگ (لینک دائم) این پست قرار دهید.

en: Include this post type in the HTML sitemap if it's enabled.
fa_IR: اگر فعال باشد، این پست تایپ را در نقشه سایت HTML اضافه می‌کند.

en: Include this post type in the XML sitemap.
fa_IR: این پست تایپ را در نقشه سایت XML وارد کنید.

en: Incoming Links
fa_IR: پیوندهای ورودی

en: Index
fa_IR: ایندکس

en: Index Status
fa_IR: وضعیت شاخص

en: Indexing Allowed
fa_IR: نمایه سازی مجاز است

en: India
fa_IR: هند

en: Indicates whether the event occurs online, offline at a physical location, or a mix of both online and offline.
fa_IR: نشان می دهد که آیا رویداد به صورت آنلاین، آفلاین در یک مکان فیزیکی، یا ترکیبی از هر دو آنلاین و آفلاین رخ می دهد.

en: Indonesia
fa_IR: اندونزی

en: Indonesian
fa_IR: اندونزیی

en: Indoor Hobbyists
fa_IR: سرگرمی‌های داخلی

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Informal
fa_IR: دوستانه و غیر رسمی

en: Ingredients
fa_IR: مواد تشکیل دهنده

en: Input Data From:
fa_IR: وارد کردن داده از:

en: Insert
fa_IR: درج کنید

en: Insert Link in Content
fa_IR: درج لینک در محتوا

en: Insert URLs to send to the IndexNow API (one per line, up to 10,000):
fa_IR: نشانی‌های اینترنتی را برای ارسال به IndexNow API درج کنید (یکی در هر خط، تا 10000):

en: Insert amount, e.g. 50.00, or a salary range, e.g. 40.00-50.00
fa_IR: مقدار را وارد کنید، به عنوان مثال 50.00، یا محدوده حقوق، به عنوان مثال 40.00-50.00

en: Insert custom field (post meta) names which contain image URLs to include them in the sitemaps. Add one per line.
fa_IR: درج فیلدهای سفارشی (متا نوشته) که حاوی آدرس‌های تصویری هستند برای قرار دادن آنها در نقشه‌ها، وارد کنید. هر کدام را در یک خط اضافه کنید.

en: Insert keywords you want to rank for. Try to {{link}}attain 100/100 points{{/link}} for better chances of ranking.
fa_IR: کلمات کلیدی را که می خواهید رتبه بندی کنید وارد کنید. سعی کنید برای شانس بهتر رتبه، {{link}}به ۱۰۰/۱۰۰ امتیاز{{/link}} دست یابید.

en: Insert personal Facebook profile URL to show Facebook Authorship when your articles are being shared on Facebook. eg:
fa_IR: URL شخصی پروفایل فیسبوک را درج کنید تا هنگامی که مقاله‌های شما در فیسبوک به اشتراک گذاشته می شود، نویسندگی فیسبوک را نشان دهد. به عنوان مثال:

en: Insert/edit link
fa_IR: درج/ویرایش لینک

en: Instagram Caption
fa_IR: کپشن اینستاگرام

en: Install %s to make Rank Math work with Accelerated Mobile Pages. Rank Math automatically adds required meta tags in all the AMP pages.
fa_IR: %s را نصب کنید تا رنک مث با افزونه AMP با صفحات پرسرعت موبایل کار کند. رنک مث به طور خودکار متا تگ‌های مورد نیاز را در تمام صفحات AMP اضافه می‌کند.

en: Install Selected Version
fa_IR: نصب نسخه انتخاب شده

en: Install Version %s
fa_IR: نصب نسخه %s

en: Install analytics code
fa_IR: نصب کد analytics

en: Installing the rollback version&#8230;
fa_IR: در حال نصب نسخه قدیمی‌تر&#8230;

en: Instant Indexing
fa_IR: ایندکس سریع

en: Instant Indexing module settings. %s.
fa_IR: این تنظیمات ماژول ایندکس سریع می‌باشد. %s.

en: Instant Indexing: Submit Page
fa_IR: ایندکس فوری: ارسال صفحه

en: Instant Indexing: Submit Pages
fa_IR: نمایه سازی فوری: ارسال برگه‌ها

en: Instruction Texts
fa_IR: متون دستورالعمل

en: Instruction Type
fa_IR: نوع دستورالعمل

en: Instruction name of the recipe.
fa_IR: نام دستورالعمل دستور پخت.

en: Instructions
fa_IR: دستورالعمل ها

en: Instructs search engines to index and show these pages in the search results
fa_IR: به موتورهای جستجو دستور می دهد تا این صفحات را فهرست کرده و در نتایج جستجو نشان دهند

en: Instructs search engines to index and show these pages in the search results.
fa_IR: به موتورهای جستجو دستور می دهد این صفحات را در نتایج جستجو نمایه و نشان دهند.

en: Internal Links
fa_IR: پیوندهای داخلی

en: Internal Links successfully deleted.
fa_IR: لینک‌های داخلی با موفقیت حذف شدند.

en: Internal error
fa_IR: خطای داخلی

en: Internal links decrease your bounce rate and improve SEO.
fa_IR: لینک های داخلی نرخ پرش شما را کاهش می دهند و سئو را بهبود می بخشند.

en: Internal server error.
fa_IR: خطای داخل سرور.

en: Introduce your product here. Provide a detailed description of its features and benefits, highlighting what sets it apart from competitors and why it's the perfect solution for your target audience.
fa_IR: در اینجا محصول خود را معرفی کنید. شرح مفصلی از ویژگی ها و مزایای آن ارائه دهید، و مشخص کنید که چه چیزی آن را از رقبا متمایز می کند و چرا راه حل عالی برای مخاطبان هدف شما است.

en: Invalid API key.
fa_IR: کلید API نامعتبر است.

en: Invalid API key. Please check your API key or reconnect the site and try again.
fa_IR: کلید API نامعتبر است. لطفاً کلید API خود را بررسی کنید یا سایت را دوباره وصل کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Invalid URL
fa_IR: URL نامعتبر است

en: Invalid URL.
fa_IR: نشانی وب نامعتبر است.

en: Invalid URLs provided.
fa_IR: آدرس‌های ارائه شده نامعتبر هستند.

en: Invalid post ID.
fa_IR: آیدی پست نامعتبر است.

en: Invalid regex pattern: %s
fa_IR: الگوی regex نامعتبر: %s

en: Invalid request.
fa_IR: درخواست نامعتبر.

en: Invalid term ID.
fa_IR: شناسه دسته نامعتبر است.

en: Inventory Level
fa_IR: سطح موجودی

en: Investors
fa_IR: سرمایه گذاران

en: Ireland
fa_IR: ایرلند

en: Is Pillar
fa_IR: محتوای پایه‌ای است

en: Is the 404 error log getting out of hand? Use this option to clear ALL 404 logs generated by your website in the Rank Math 404 Monitor.
fa_IR: آیا گزارش‌های خطای 404 از کنترل خارج شده است؟ از این گزینه برای پاک کردن همه گزارش ‌های 404 ایجاد شده توسط وب سایت خود در رنک مث 404 Monitor استفاده کنید.

en: Israel
fa_IR: اسرائیل

en: It helps visitors read more about a topic and prevents pogosticking.
fa_IR: این به بازدیدکنندگان کمک می کند تا در مورد یک موضوع بیشتر مطالعه کنند و از پوگوستیک شدن جلوگیری می کند.

en: It is recommended to add the focus keyword as part of one or more subheadings in the content.
fa_IR: توصیه می شود کلمه کلیدی تمرکز را به عنوان بخشی از یک یا چند عنوان فرعی در محتوا اضافه کنید.

en: It is recommended to add the focus keyword in the alt attribute of one or more images.
fa_IR: توصیه می شود کلمه کلیدی فوکوس را در ویژگی alt یک یا چند تصویر اضافه کنید.

en: It is recommended to make the focus keyword appear in the post content too.
fa_IR: توصیه می شود کلمه کلیدی تمرکز را در محتوای پست نیز نشان دهید.

en: It seems like the connection with your Google account & Rank Math needs to be made again. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">Please click here.</a>
fa_IR: به نظر می‌رسد که اتصال بین رنک مث و اکانت گوگل شما باید دوباره برقرار شود. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">لطفاً اینجا کلیک کنید.</a>

en: It seems that there are no stats to show right now.
fa_IR: به نظر می‌رسد که در حال حاضر هیچ وضعیتی برای نمایش در اینجا وجود ندارد.

en: It's not very kind on the eyes, and it does nothing for your site's SEO.  In fact, it can hurt it - Google's bot is quite cautious about crawling pages that look auto-generated.
fa_IR: از نظر چشمی خیلی خوب نیست و هیچ کاری برای سئو سایت شما نمی کند. در واقع، می تواند به آن صدمه بزند - ربات گوگل در مورد خزیدن صفحاتی که به صورت خودکار تولید می شوند، بسیار محتاط عمل می کند.

en: Italian
fa_IR: ایتالیایی

en: Italy
fa_IR: ایتالیا

en: Item Titles
fa_IR: عنوان آیتم‌ها

en: Items
fa_IR: مورد

en: Items per page
fa_IR: موارد در هر صفحه

en: JSON-LD Code
fa_IR: کد JSON-LD

en: Japan
fa_IR: ژاپن

en: Japanese
fa_IR: ژاپنی

en: Job Description
fa_IR: شرح شغل

en: Job Posting
fa_IR: آگهی استخدام

en: Job Seekers
fa_IR: جویندگان کار

en: Job Title
fa_IR: عنوان شغل

en: Job title
fa_IR: عنوان شغلی

en: Join FREE Facebook Group
fa_IR: به گروه Facebook بپیوندید

en: Jordan
fa_IR: اردن

en: Journalese
fa_IR: زبان روزنامه‌نگاری

en: KML File
fa_IR: پرونده KML

en: Kazakhstan
fa_IR: قزاقستان

en: Keep an eye on losing keywords
fa_IR: مراقب از دست دادن کلمات کلیدی باشید

en: Keep an eye on the data that matters all in one place
fa_IR: داده‌هایی را که همه در یک مکان مهم هستند، زیر نظر داشته باشید

en: Kenya
fa_IR: کنیا

en: Key Points
fa_IR: نکات کلیدی

en: Keyword
fa_IR: کلمه کلیدی

en: Keyword Density is %1$s which is high, the Focus Keyword and combination appears %2$s times.
fa_IR: چگالی کلمه کلیدی %1$s است که زیاد است، کلید واژه فوکوس و ترکیب %2$s بار ظاهر می شود.

en: Keyword Density is %1$s which is low, the Focus Keyword and combination appears %2$s times.
fa_IR: چگالی کلمه کلیدی %1$s است که کم است، کلید واژه فوکوس و ترکیب %2$s بار ظاهر می شود.

en: Keyword Density is %1$s, the Focus Keyword and combination appears %2$s times.
fa_IR: چگالی کلمه کلیدی %1$s است، کلید واژه و ترکیب فوکوس %2$s بار ظاهر می‌شود.

en: Keyword Density is 0. Aim for around 1% Keyword Density.
fa_IR: چگالی کلمه کلیدی 0 است. هدف آن حدود 1٪ چگالی کلمه کلیدی است.

en: Keyword Manager
fa_IR: مدیر کلمات کلیدی

en: Keyword Positions
fa_IR: موقعیت های کلیدواژه

en: Keyword Rank Tracker
fa_IR: ردیاب رتبه کلمات کلیدی

en: Keywords
fa_IR: کلمات کلیدی

en: Know more about the PRO version
fa_IR: در مورد نسخه پرو بیشتر بدانید

en: Knowledge Base
fa_IR: پایگاه دانش

en: Knowledge Base Articles:
fa_IR: مقالات پایگاه دانش:

en: Korea, Republic Of
fa_IR: جمهوری کره

en: Korean
fa_IR: کره‌ای

en: LEI Code
fa_IR: کد LEI

en: Label used for 404 error item in breadcrumbs.
fa_IR: این برچسب استفاده شده در آیتم خطای 404 در مسیر راهنما می‌باشد.

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
fa_IR: این برچسب استفاده شده برای لینک صفحه اصلی (اولین آیتم) در مسیر راهنما می‌باشد.

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Last ###PERIOD_DAYS### Days
fa_IR: ###PERIOD_DAYS### روز اخیر

en: Last 30 Days
fa_IR: ۳۰ روز گذشته

en: Last Accessed
fa_IR: آخرین دسترسی

en: Last Crawl:
fa_IR: آخرین خزیدن:

en: Last Mod.
fa_IR: آخرین تغییرات.

en: Last Modified
fa_IR: آخرین تغییر

en: Last checked:
fa_IR: آخرین بررسی:

en: Last modification date of the current post/page
fa_IR: آخرین تاریخ اصلاح نوشته یا صفحه فعلی

en: Last updated
fa_IR: آخرین به روز رسانی

en: Latest Blog Posts from Rank Math
fa_IR: آخرین مقالات از وبلاگ رنک مث

en: Latest Stable Version
fa_IR: آخرین نسخه پایدار

en: Latitude
fa_IR: عرض جغرافیایی

en: Latitude and longitude values separated by comma.
fa_IR: مقادیر عرض جغرافیایی و طول جغرافیایی که با کاما از هم جدا شده‌اند.

en: Latvia
fa_IR: لتونی

en: Latvian
fa_IR: لتونی

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn how to use this %s Tool effectively.
fa_IR: نحوه استفاده موثر از این ابزار %s را بیاموزید.

en: Learn more
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">KML File</a>.
fa_IR: درباره <a href="%s" target="_blank">KML File</a> بیشتر بدانید.

en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">XML Sitemaps</a>.
fa_IR: در مورد <a href="%s" target="_blank">XML Sitemaps</a> بیشتر بدانید.

en: Learn more about Email Reports.
fa_IR: در مورد گزارش‌های ایمیلی بیشتر بدانید.

en: Learn more about Redirections.
fa_IR: در مورد ریدایرکت‌ها بیشتر بدانید.

en: Learn more about the Import/Export options.
fa_IR: درباره گزینه Import/Export اطلاعات بیشتری کسب کنید.

en: Learn more about the benefits of connecting your account here.
fa_IR: درباره مزایای اتصال حساب خود در اینجا بیشتر بدانید.

en: Learn more.
fa_IR: بیشتر بدانید.

en: Leave the field empty to let WordPress handle the contents dynamically. If an actual robots.txt file is present in the root folder of your site, this option won't take effect and you have to edit the file directly, or delete it and then edit from here.
fa_IR: در اینجا می‌توانید پرونده مجازی robots.txt را ویرایش کنید. این قسمت را خالی بگذارید تا وردپرس به صورت پویا از محتوا استفاده کند. اگر یک پرونده واقعی robots.txt در پوشه ریشه سایت شما موجود است، این گزینه کاربردی نخواهد بود و باید مستقیماً فایل را ویرایش کنید، یا آن را حذف کنید و از اینجا ویرایش کنید.

en: Legal Name
fa_IR: نام قانونی

en: Length
fa_IR: طول

en: Less
fa_IR: کمتر

en: Less than a minute
fa_IR: کمتر از یک دقیقه

en: Let Rank Math analyze your website and your website's content using 28+ different tests to provide tailor-made SEO Analysis to you.
fa_IR: به رنک‌مث اجازه دهید که وبسایت و محتوای وبسایت شما را با استفاده از بیش از 28 تست مختلف تجزیه و تحلیل کند تا آنالیز سئوی نهایی متناسب را برای شما ارائه دهد.

en: Let us know a few things about your site&hellip;
fa_IR: اجازه دهید که ما اطلاعاتی در مورد سایت شما بدانیم&hellip;

en: Limitations and Drawbacks
fa_IR: محدودیت ها و معایب

en: Link
fa_IR: پیوند

en: Link Builder
fa_IR: سازنده پیوند

en: Link Counter
fa_IR: شمارنده پیوند

en: Link Suggestion Titles
fa_IR: عنوان‌های پیشنهادی پیوند

en: Link Suggestions
fa_IR: پیشنهادات پیوند

en: Link Title
fa_IR: عنوان لینک

en: Link edited.
fa_IR: لینک ویرایش شد

en: Link inserted.
fa_IR: لینک درج شد.

en: Link out to external resources.
fa_IR: به منابع خارجی پیوند دهید.

en: Link selected.
fa_IR: لینک انتخاب شد.

en: Link to use for homepage (first item) in breadcrumbs.
fa_IR: این لینک برای صفحه اصلی (اولین آیتم) در مسیر راهنما استفاده می‌شود.

en: Links
fa_IR: پیوندها

en: Links Per Sitemap
fa_IR: پیوندها در نقشه سایت

en: Links:
fa_IR: پیوندها:

en: List CSS Class(es)
fa_IR: فهرست کلاس(های) CSS

en: List Style
fa_IR: استایل لیست

en: List any dietary restrictions that the recipe should adhere to (e.g. gluten-free, vegan, low-carb)
fa_IR: هرگونه محدودیت غذایی را که دستور غذا باید رعایت کند را فهرست کنید (مثلاً بدون گلوتن، وگان، کم کربوهیدرات)

en: List of custom fields name to include in the Page analysis. Add one per line.
fa_IR: لیست نام فیلدهای سفارشی برای تجزیه و تحلیل صفحه را درج کنید. هر کدام را در یک خط اضافه کنید.

en: Lithuania
fa_IR: لیتوانی

en: Lithuanian
fa_IR: لیتوانیایی

en: Live testing with Google
fa_IR: تست زنده با گوگل

en: Local SEO
fa_IR: سئو محلی

en: Locality
fa_IR: محل

en: Location
fa_IR: موقعیت

en: Locations Sitemap %1$s %2$s
fa_IR: نقشه سایت %1$s %2$s

en: Lock Modified Date
fa_IR: قفل تاریخ اصلاح

en: Log Count
fa_IR: تعداد گزارش

en: Log Limit
fa_IR: محدودیت گزارش

en: Log cleared - %d items deleted.
fa_IR: گزارش پاک شد - %d مورد حذف شد.

en: Log item successfully deleted.
fa_IR: گزارش با موفقیت حذف شد.

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Logo URL of the organization offering the job position. Leave empty to use your own company information
fa_IR: نشانی اینترنتی لوگوی سازمان ارائه دهنده موقعیت شغلی. برای استفاده از اطلاعات شرکت خودتان خالی بگذارید

en: Logo for Google
fa_IR: لوگو برای گوگل

en: Longitude
fa_IR: طول جغرافیایی

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic Of
fa_IR: مقدونیه

en: Main Argument
fa_IR: استدلال اصلی

en: Main Image Size
fa_IR: اندازه تصویر اصلی

en: Main points &amp; ideas
fa_IR: نکات و ایده های اصلی

en: Make Term Primary
fa_IR: ترم را اولیه کنید

en: Make any Story created with the Web Stories WordPress plugin SEO-Ready with automatic support for Schema and Meta tags.
fa_IR: با پشتیبانی خودکار برای اسکیما و متا تگ‌ها هر داستانی که به وسیله افزونه وردپرسی Web Stories ایجاد شده است را آماده سئو کنید.

en: Make more informed decisions & strategy
fa_IR: تصمیمات و استراتژی آگاهانه‌تری داشته باشید

en: Make sure the focus keyword appears in the SEO description too.
fa_IR: مطمئن شوید که کلمه کلیدی تمرکز در توضیحات سئو نیز ظاهر می شود.

en: Make sure the focus keyword appears in the SEO post title too.
fa_IR: مطمئن شوید که کلمه کلیدی تمرکز در عنوان پست سئو نیز ظاهر می شود.

en: Make sure the focus keywords you set for the posts appear in their titles.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی اصلی شده برای پست‌ها در عنوان‌ها آنها ظاهر می شود.

en: Make your podcasts discoverable via Google Podcasts, Apple Podcasts, and similar services with Podcast RSS feed and Schema Markup generated by Rank Math.
fa_IR: پادکست‌های خود را از طریق پادکست گوگل، پادکست اپل و سرویس‌های مشابه با فید RSS پادکست و نشانه‌گذاری اسکیما ایجاد شده توسط رنک مث قابل شناسایی کنید.

en: Malaysia
fa_IR: مالزی

en: Malta
fa_IR: مالت

en: Manage All Redirections
fa_IR: مدیریت تمام ریدایرکت‌ها

en: Manage Redirections
fa_IR: مدیریت ریدایرکت‌ها

en: Manage This Redirection
fa_IR: مدیریت این ریدایرکت

en: Manual
fa_IR: دستی

en: Maps
fa_IR: نقشه ها

en: Mark this page
fa_IR: این صفحه را علامت گذاری کنید

en: Marketing & Sales
fa_IR: بازاریابی و فروش

en: Markup
fa_IR: نشانه گذاری

en: Max Image Preview
fa_IR: حداکثر پیش نمایش تصویر

en: Max Pages
fa_IR: حداکثر صفحات

en: Max Snippet
fa_IR: مکس اسنیپت

en: Max Video Preview
fa_IR: حداکثر پیش نمایش ویدیو

en: Max number of links on each sitemap page.
fa_IR: حداکثر تعداد لینک‌هایی که در هر صفحه از نقشه سایت قرار می‌گیرند.

en: Max pages number
fa_IR: حداکثر تعداد صفحات

en: Menu URL
fa_IR: URL منو

en: Meta to add or update data.
fa_IR: این متا برای افزودن یا به‌روزرسانی داده‌ها می‌باشد.

en: Mexico
fa_IR: مکزیک

en: Minimum recommended content length should be 300 words.
fa_IR: حداقل طول محتوای توصیه شده باید 300 کلمه باشد.

en: Minimum recommended content length should be 600 words.
fa_IR: حداقل طول محتوای توصیه شده باید 600 کلمه باشد.

en: Misc
fa_IR: متفرقه

en: Misc Pages
fa_IR: صفحات دیگر

en: Missing Credits?
fa_IR: اعتبارات از دست رفته؟

en: Missing some posts/pages in the Analytics data? Clear the index and build a new one for more accurate stats.
fa_IR: برخی از پست‌ها/صفحات موجود در داده‌های Analytics را از دست می دهید؟ شاخص را پاک کرده و برای آماری دقیق تر، شاخص جدیدی ایجاد کنید.

en: Mobile Preview
fa_IR: پیش نمایش موبایل

en: Mode
fa_IR: حالت

en: Modified Date
fa_IR: تاریخ آخرین تغییر

en: Modified date with custom formatting pattern.
fa_IR: این تاریخ اصلاح‌شده با الگوی فرمت سفارشی می‌باشد.

en: Module slug
fa_IR: ماژول نامک

en: Module state either on or off
fa_IR: وضعیت ماژول روشن یا خاموش

en: Modules
fa_IR: ماژول‌ها

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: Monitor Google trends for your selected focus keyword
fa_IR: روندهای Google را برای کلمه کلیدی تمرکز انتخابی خود رصد کنید

en: Monitor broken pages that ruin user-experience and affect SEO. %s.
fa_IR: صفحات خراب (لینک‌های شکسته) را که تجربه کاربری سایت شما را نابود می‌کنند و بر روی سئو تأثیر منفی می‌گذارند، مانیتور کنید. %s.

en: Monitor impressions, clicks, and position history
fa_IR: نمایش‌ها، کلیک‌ها و تاریخچه موقعیت را نظارت کنید

en: Monitor key metrics like traffic and search performance
fa_IR: معیارهای کلیدی مانند ترافیک و عملکرد جستجو را نظارت کنید

en: Monitor metrics like Index Status, Last Crawl date, etc
fa_IR: معیارهایی مانند وضعیت فهرست، آخرین تاریخ خزیدن و غیره را رصد کنید

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: More
fa_IR: بیشتر

en: More Info
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: More information
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: More powerful options are available in the PRO version.
fa_IR: گزینه‌های قدرتمندتری در نسخه پرو موجود است.

en: Morocco
fa_IR: مراکش

en: Most WordPress themes place your site's tagline in a prominent position (inside header tags near the top of the page).  Using the right tagline can give your site an SEO boost.
fa_IR: بیشتر قالب‌های وردپرس، شعار سایت شما را در یک موقعیت برجسته قرار می دهند (درون تگ‌های در در نزدیکی بالای صفحه) استفاده از شعار مناسب می تواند باعث افزایش سئو سایت شما شود.

en: Move to Trash
fa_IR: انتقال به زباله‌دان

en: Movie
fa_IR: فیلم

en: Movie Buffs
fa_IR: علاقه‌مندان فیلم

en: Multiple Locations are available in the %s.
fa_IR: چند مکانه در %s وجود دارد.

en: Multiple RankBot Sessions
fa_IR: چندین جلسه RankBot

en: Multiple Schemas are allowed in the
fa_IR: طرحواره های متعدد در

en: Music
fa_IR: موسیقی

en: Music Type
fa_IR: نوع موسیقی

en: Musicians
fa_IR: موسیقی‌دان‌ها

en: Myanmar
fa_IR: میانمار

en: NEW
fa_IR: جدید

en: NEW!
fa_IR: جدید!

en: Name
fa_IR: نام

en: Name of current post type (plural)
fa_IR: نام پست تایپ فعلی (جمع)

en: Name of current post type (singular)
fa_IR: نام پست تایپ فعلی (مفرد)

en: Narrative
fa_IR: روایت

en: Navigate to %1$sSettings > Reading%2$s and turn off this option: "Discourage search engines from indexing this site".
fa_IR: به %1$sتنظیمات > خواندن%2$s بروید و گزینه "موتورهای جستجو را از ایندکس کردن این سایت منع کنید" را خاموش کنید.

en: Need a clean slate or not able to run the SEO Analyzer tool? Flushing the analysis data might fix the issue. Flushing SEO Analyzer data is entirely safe and doesn't remove any critical data from your website.
fa_IR: آیا به یک برگه خالی نیاز دارید یا قادر به استفاده از ابزار تحلیلگر سئو نیستید؟ تازه‌سازی داده‌های تحلیلگر سئو ممکن است مشکل را برطرف کند. تازه‌سازی داده‌های تحلیلگر سئو کاملاً ایمن است و هیچ اطلاعات حیاتی را از وبسایت شما پاک نمی‌کند.

en: Netherlands
fa_IR: هلند

en: New Year Sale
fa_IR: فروش سال نو

en: New Zealand
fa_IR: نیوزیلند

en: New redirection created.
fa_IR: ریدایرکت جدید ایجاد شد.

en: New!
fa_IR: جدید!

en: News
fa_IR: اخبار

en: News Article
fa_IR: مقاله خبری

en: News Settings imported successfully.
fa_IR: تنظیمات جدید با موفقیت وارد شدند.

en: News Sitemap
fa_IR: نقشه سایت خبری

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next Page
fa_IR: صفحه بعدی

en: Next data fetch on %s
fa_IR: واکشی بعدی داده‌ها در %s خواهد بود

en: Next steps&hellip;
fa_IR: مراحل بعدی&hellip;

en: Nicaragua
fa_IR: نیکاراگوئه

en: Nigeria
fa_IR: نیجریه

en: No
fa_IR: خیر

en: No 404 log data found.
fa_IR: هیچ داده‌ای از گزارش 404 یافت نشد.

en: No Archive
fa_IR: بدون بایگانی

en: No Data
fa_IR: داده ای وجود ندارد

en: No Image Index
fa_IR: بدون نمایه تصویر

en: No Internal Links data found.
fa_IR: هیچ داده‌ای از لینک‌های داخلی یافت نشد.

en: No Rank Math transients found.
fa_IR: هیچ دادۀ‌ گذرایی در رنک مث یافت نشد.

en: No Redirections found.
fa_IR: هیچ ریدایرکتی یافت نشد.

en: No URLs provided.
fa_IR: هیچ URL ای ارائه نشده است.

en: No additional monthly subscriptions for third-party tools
fa_IR: هیچ اشتراک ماهانه اضافی برای ابزارهای شخص ثالث وجود ندارد

en: No backup key found to delete.
fa_IR: هیچ کلید پشتیبانی برای حذف یافت نشد.

en: No backup key found to restore.
fa_IR: هیچ کلید پشتیبانی برای بازیابی یافت نشد.

en: No collation mismatch to fix.
fa_IR: مشکل تلفیقی برای رفع پیدا نشد.

en: No data found for the researched keyword.
fa_IR: هیچ داده ای برای کلمه کلیدی مورد تحقیق یافت نشد.

en: No data to display
fa_IR: داده ای برای نمایش وجود ندارد

en: No data to display. Check back later or try to update data manually from %s
fa_IR: داده ای برای نمایش وجود ندارد. بعداً دوباره بررسی کنید یا سعی کنید داده ها را به صورت دستی از %s به روز کنید

en: No items found.
fa_IR: هیچ آیتمی یافت نشد.

en: No known conflicting plugins found.
fa_IR: هیچ افزونه متضاد شناخته شده‌ای یافت نشد.

en: No matches found.
fa_IR: هیچ موردی مطابق با جستجوی شما یافت نشد.

en: No meta rows found to update.
fa_IR: هیچ ردیف متا برای بروزرسانی یافت نشد.

en: No other SEO plugin offers this feature
fa_IR: هیچ افزونه سئو دیگری این ویژگی را ارائه نمی دهد

en: No outbound links were found. Link out to external resources.
fa_IR: هیچ پیوند خروجی یافت نشد. به منابع خارجی پیوند دهید.

en: No plugin detected with importable data.
fa_IR: هیچ افزونه‌ای با داده‌های وارد شده شناسایی نشده است.

en: No post found.
fa_IR: نوشته‌ای پیدا نشد.

en: No posts found to convert.
fa_IR: هیچ نوشته‌ای برای تبدیل کردن یافت نشد.

en: No posts found without SEO score.
fa_IR: هیچ پستی بدون امتیاز سئو یافت نشد.

en: No redirections added yet. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">Add New Redirection</a>
fa_IR: هنوز هیچ ریدایرکتی اضافه نشده است. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">یک ریدایرکت جدید اضافه کنید</a>

en: No redirections found in Trash.
fa_IR: هیچ ریدایرکتی در زباله‌دان یافت نشد.

en: No results found
fa_IR: نتیجه‌ای یافت نشد

en: No schema found.
fa_IR: اسکیما پیدا نشد.

en: No settings found to be imported.
fa_IR: هیچ تنظیماتی برای درون‌ریزی یافت نشد.

en: No sitemaps found.
fa_IR: هیچ نقشه سایتی یافت نشد.

en: No submissions yet.
fa_IR: هنوز ارسالی وجود ندارد.

en: No token
fa_IR: توکن وارد نشده

en: No valid ID found.
fa_IR: شناسه معتبری یافت نشد.

en: No valid action found.
fa_IR: هیچ اقدام معتبری یافت نشد.

en: No valid id found.
fa_IR: هیچ شناسه معتبری یافت نشد.

en: No, I don't want it
fa_IR: نه، نمی‌خواهم

en: No, maybe later
fa_IR: نه، شاید بعداً

en: Nofollow Domains
fa_IR: دامنه‌های نو فالو

en: Nofollow Exclude Domains
fa_IR: دامنه‌هایی که از حالت نو فالو مستثنی شده‌اند

en: Nofollow External Links
fa_IR: نو فالو کردن لینک‌های خارجی

en: Nofollow Image File Links
fa_IR: نو فالو کردن لینک فایل تصاویر

en: Noindex Empty Category and Tag Archives
fa_IR: نمایه نکردن دسته و برچسب خالی

en: Noindex Paginated Single Pages
fa_IR: نوایندکس کردن صفحات صفحه‌بندی شده

en: Noindex Password Protected Pages
fa_IR: نمایه نکردن صفحات محافظت شده

en: Noindex Search Results
fa_IR: نمایه نکردن نتایج جستجو

en: Noindex Subpages
fa_IR: نوایندکس کردن زیرصفحه‌ها

en: Noindex robots meta is enabled
fa_IR: متای ربات Noindex فعال است

en: None
fa_IR: هیچ‌کدام

en: None (Click here to set one)
fa_IR: هیچ کدام (برای تنظیم یکی اینجا کلیک کنید)

en: Norton Ownership Verification Page
fa_IR: صفحه تأیید مالکیت Norton

en: Norton Safe Web Verification ID
fa_IR: شناسه تأیید وب امن Norton

en: Norway
fa_IR: نروژ

en: Norwegian
fa_IR: نروژی

en: Not Connected
fa_IR: متصل نشده

en: Not Given
fa_IR: داده نشده

en: Not Set
fa_IR: تنظیم نشده

en: Not a valid settings founds to delete cache.
fa_IR: تنظیمات معتبری برای حذف حافظه نهان یافت نشد.

en: Not available
fa_IR: در دسترس نیست

en: Not found
fa_IR: یافت نشد

en: Not found (404)
fa_IR: یافت نشد (404)

en: Note
fa_IR: توجه

en: Note:
fa_IR: توجه:

en: Notify your readers by sharing!
fa_IR: با اشتراک گذاری به خوانندگان خود اطلاع دهید!

en: Now!
fa_IR: هم اکنون!

en: Number of Employees
fa_IR: تعداد کارمندان

en: Numbered
fa_IR: شماره گذاری شده

en: OK
fa_IR: تایید

en: Object Type i.e. post, term, user
fa_IR: نوع شیء مانند نوشته، دسته، کاربر

en: Object unique id
fa_IR: شناسه یکتای شیء

en: Objective
fa_IR: هدف

en: Of course, if you don't give Rank Math a focus keyword to work with, it can't give you any useful feedback.
fa_IR: البته، اگر شما یک کلمه کلیدی کانونی برای کار با رنک مث اضافه نکنید، رنک مث نمی‌تواند بازخورد مفیدی به شما بدهد.

en: Off
fa_IR: خاموش

en: Offer availability
fa_IR: در دسترس بودن پیشنهاد

en: Offers
fa_IR: ارائه می دهد

en: On
fa_IR: روشن

en: On-Page Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته On-Page

en: On-Page Analysis
fa_IR: آنالیز On-Page

en: On-Page General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی On-Page

en: On-Page SEO Suggestions
fa_IR: پیشنهادات سئو روی صفحه

en: On-Page Schema Settings
fa_IR: تنظیمات اسکیما در برگه

en: On-Page Social Settings
fa_IR: تنظیمات اجتماعی On-Page

en: Once Weekly
fa_IR: یکبار در هفته

en: Online + Offline
fa_IR: آنلاین + آفلاین

en: Online Documentation
fa_IR: مستندات آنلاین

en: Online Event URL
fa_IR: پیوند رویداد آنلاین

en: Only add <code>nofollow</code> attribute for the link if target domain is in this list. Add one per line. Leave empty to apply nofollow for <strong>ALL</strong> external domains.
fa_IR: اگر دامنه هدف در این لیست است، فقط ویژگی <code>nofollow</code> را برای پیوند اضافه کنید. هر کدام را در یک خط اضافه کنید. برای اعمال nofollow برای <strong>همه</strong> دامنه‌های خارجی خالی بگذارید.

en: Oops! Too many requests in a short time. Please try again after some time.
fa_IR: اوه! درخواست های بیش از حد در یک زمان کوتاه. لطفا بعد از مدتی دوباره امتحان کنید.

en: Open Days
fa_IR: روزهای باز

en: Open External Links in New Tab/Window
fa_IR: پیوندهای خارجی را در پنجره جدید باز کنید

en: Open Graph
fa_IR: نمودار را باز کنید

en: Open Report
fa_IR: گزارش را باز کنید

en: Open in new tab.
fa_IR: در برگه جدید باز کنید

en: OpenGraph Thumbnail
fa_IR: تصویر بندانگشتی OpenGraph

en: Opening Hours
fa_IR: ساعات کاری

en: Opening Hours Format
fa_IR: فرمت ساعات کاری

en: Opening Time
fa_IR: زمان باز بودن

en: Operating System
fa_IR: سیستم عامل

en: Opinionated
fa_IR: نظری

en: Optimization
fa_IR: بهينه سازی

en: Optimize WooCommerce Pages for Search Engines by adding required metadata and Product Schema which will make your site stand out in the SERPs.
fa_IR: با افزودن متادیتای مورد نیاز و اسکیما محصول که باعث برجسته شدن سایت شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو می‌شود، صفحات ووکامرس را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.

en: Optimize for local searches and Knowledge Graph using these settings. %s.
fa_IR: با استفاده از این تنظیمات برای جستجوی محلی و گراف دانش در موتورهای جستجو بهینه شوید. %s.

en: Optimize headlines and descriptions to improve visibility on search engines.
fa_IR: سرفصل ها و توضیحات را برای بهبود دید در موتورهای جستجو بهینه کنید.

en: Optimize headlines for enhanced visibility, organic traffic, and a stronger online presence.
fa_IR: سرفصل ها را برای دید بهتر، ترافیک ارگانیک و حضور آنلاین قوی تر بهینه کنید.

en: Optional URL to raw stream that will be rendered in Twitter’s mobile applications directly. If provided, the stream must be delivered in the MPEG-4 container format (the .mp4 extension). The container can store a mix of audio and video with the following codecs: Video: H.264, Baseline Profile (BP), Level 3.0, up to 640 x 480 at 30 fps. Audio: AAC, Low Complexity Profile (LC).
fa_IR: URL اختیاری به جریان خام که مستقیماً در برنامه های تلفن همراه توییتر ارائه می شود. در صورت ارائه، جریان باید در قالب کانتینر MPEG-4 (پسوند mp4.) تحویل داده شود. ظرف می‌تواند ترکیبی از صدا و تصویر را با کدک‌های زیر ذخیره کند: ویدیو: H.264، نمایه خط پایه (BP)، سطح 3.0، تا 640 x 480 با سرعت 30 فریم در ثانیه. صدا: AAC، مشخصات کم پیچیدگی (LC).

en: Optional, use first field to describe the duration.
fa_IR: اختیاری، از فیلد اول برای توصیف مدت زمان استفاده کنید.

en: Ordered List
fa_IR: لیست مرتب شده

en: Organization
fa_IR: سازمان

en: Organization Logo
fa_IR: لوگو سازمان

en: Organization Logo (Recommended)
fa_IR: نشان‌واره سازمان (توصیه می‌شود)

en: Organization Logo added in Local SEO Settings.
fa_IR: لوگو سازمان در تنظیمات محلی سئو اضافه شد.

en: Organization Name
fa_IR: نام سازمان

en: Organization URL
fa_IR: URL سازمان

en: Organization URL (Recommended)
fa_IR: URL سازمان (توصیه می شود)

en: Organization URL added in Local SEO Settings.
fa_IR: لینک سازمان به تنظیمات سئو محلی اضافه شد.

en: Original Comment
fa_IR: نظر اصلی

en: Original Paragraph
fa_IR: پاراگراف اصلی

en: Original Text
fa_IR: متن اصلی

en: Other Business Website
fa_IR: دیگر وب سایت های تجاری

en: Other Personal Website
fa_IR: دیگر وب سایت های شخصی

en: Other Plugins
fa_IR: افزونه‌های دیگر

en: Other terms for your recipe such as the season, the holiday, or other descriptors. Separate multiple entries with commas.
fa_IR: سایر عبارات دستور پخت شما مانند فصل، تعطیلات یا سایر توصیف‌ها. چندین ورودی را با کاما جدا کنید.

en: Others
fa_IR: دیگر موارد

en: Outdoor Enthusiasts
fa_IR: علاقه مندان به فضای باز

en: Output
fa_IR: خروجی

en: Output Language
fa_IR: زبان خروجی

en: Output list of categories associated to the current post, with customization options.
fa_IR: این لیست خروجی از دسته‌های مرتبط با نوشته فعلی، با گزینه‌های سفارشی‌سازی می‌باشد.

en: Output list of tags associated to the current post, with customization options.
fa_IR: این لیست خروجی از برچسب‌های مرتبط با نوشته فعلی، با گزینه‌های سفارشی‌سازی می‌باشد.

en: Output list of terms from the primary taxonomy associated to the current post.
fa_IR: این یک خروجی از لیستی دسته‌های مرتبط با نوشته فعلی می‌باشد.

en: Outputs
fa_IR: خروجی ها

en: Overall Optimization
fa_IR: بهینه سازی کلی

en: Overview
fa_IR: بررسی اجمالی

en: PAS
fa_IR: نه

en: PHP DOM Extension installed
fa_IR: افزونه PHP DOM نصب شده

en: PHP DOM Extension missing
fa_IR: افزونه PHP DOM وجود ندارد

en: PHP GD or Imagick Extension installed
fa_IR: PHP GD یا Imagick Extension نصب شده

en: PHP GD or Imagick Extension missing
fa_IR: PHP GD یا Imagick Extension وجود ندارد

en: PHP MBstring Extension installed
fa_IR: افزونه MBstring نصب شده است

en: PHP MBstring Extension missing
fa_IR: افزودنی MBstring یافت نشد

en: PHP OpenSSL Extension installed
fa_IR: افزونه PHP OpenSSL نصب شده است

en: PHP OpenSSL Extension missing
fa_IR: افزودنی PHP OpenSSL یافت نشد

en: PHP SimpleXML Extension installed
fa_IR: افزونه PHP SimpleXML نصب شده

en: PHP SimpleXML Extension missing
fa_IR: افزونه PHP SimpleXML وجود ندارد

en: PRO
fa_IR: حرفه‌ای

en: PRO Feature
fa_IR: ویژگی PRO

en: PRO Version
fa_IR: نسخه PRO

en: PRO Version offers Advanced Indexing Stats
fa_IR: نسخه PRO آمار نمایه سازی پیشرفته را ارائه می دهد

en: PRO options are enabled.
fa_IR: گزینه‌های پرو فعال هستند.

en: Package Tracking
fa_IR: پیگیری بسته

en: Page
fa_IR: برگه

en: Page %1$d of %2$d
fa_IR: صفحه %1$d از %2$d

en: Page %d of %d
fa_IR: صفحه %d از %d

en: Page %s
fa_IR: برگه %s

en: Page Fetch
fa_IR: واکشی صفحه

en: Page Number
fa_IR: شماره صفحه

en: Page not found
fa_IR: صفحه یافت نشد

en: Page number with context (i.e. page 2 of 4). Only displayed on page 2 and above.
fa_IR: شماره صفحه با زمینه (مثال: صفحه 2 از 4) فقط در صفحه 2 و بالاتر نمایش داده می شود.

en: PageRank Sculpting no longer works. Your posts should have a mix of nofollow and DoFollow links.
fa_IR: PageRank Sculpting دیگر کار نمی کند. پست های شما باید ترکیبی از لینک های nofollow و DoFollow داشته باشند.

en: PageSpeed
fa_IR: سرعت صفحه

en: Pages
fa_IR: صفحه‌ها (برگه‌ها)

en: Pageviews
fa_IR: بازدید از صفحه

en: Pakistan
fa_IR: پاکستان

en: Panel
fa_IR: پنل

en: Paragraph Rewriter
fa_IR: بازنویس پاراگراف

en: Paraguay
fa_IR: پاراگوئه

en: Parents
fa_IR: والدین

en: Pass
fa_IR: پاس

en: Passed Tests
fa_IR: تست‌های گذرانده

en: Payroll
fa_IR: حقوق و دستمزد

en: Payroll (Recommended)
fa_IR: حقوق و دستمزد (توصیه می شود)

en: Performance
fa_IR: کارایی

en: Performer
fa_IR: اجرا کننده

en: Performer Information
fa_IR: اطلاعات مجری

en: Performer Name
fa_IR: نام مجری

en: Performer URL
fa_IR: URL مجری

en: Permalink
fa_IR: پیوند ثابت

en: Permalink Structure
fa_IR: ساختار پیوند یکتا

en: Permalink should be at most 75 characters long.
fa_IR: پیوند دائمی باید حداکثر 75 کاراکتر باشد.

en: Permalinks are set to a custom structure but the post titles do not appear in the permalinks.
fa_IR: پیوندهای یکتا روی یک ساختار سفارشی تنظیم می شوند اما عنوان‌ها نوشته در پیوندهای یکتا ظاهر نمی شوند.

en: Permalinks are set to the default value. <em>Pretty permalinks</em> are disabled.
fa_IR: پیوندهای یکتا روی مقدار پیش‌فرض تنظیم می شوند. <em>پیوندهای یکتای زیبا</em> غیرفعال هستند.

en: Person
fa_IR: شخص

en: Person or Company
fa_IR: شخص یا شرکت

en: Person/Organization Name
fa_IR: نام شخص/سازمان

en: Personal Achievements
fa_IR: دستاوردهای شخصی

en: Personal Bio
fa_IR: بیوگرافی شخصی

en: Personal Blog
fa_IR: وبلاگ شخصی

en: Personal Information
fa_IR: اطلاعات شخصی

en: Personal Portfolio
fa_IR: نمونه کار شخصی

en: Persuasive
fa_IR: متقاعد کننده

en: Peru
fa_IR: پرو

en: Pet Owners
fa_IR: صاحبان حیوانات خانگی

en: Philippines
fa_IR: فیلیپین

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Phone Number
fa_IR: شماره تلفن

en: Phone number
fa_IR: شماره تلفن

en: Photographers
fa_IR: عکاسان

en: Pillar Content
fa_IR: محتوای پایه

en: Pinterest Account
fa_IR: حساب پینترست

en: Pinterest Verification ID
fa_IR: شناسه تأیید Pinterest

en: Play icon
fa_IR: آیکون پخش

en: Player Card
fa_IR: کارت بازیکن

en: Player Size
fa_IR: اندازه بازیکن

en: Player URL
fa_IR: URL پخش کننده

en: Please activate ACF plugin to use this module.
fa_IR: لطفاً افزونه ACF را برای استفاده از این ماژول فعال کنید.

en: Please activate BuddyPress plugin to use this module.
fa_IR: لطفاً برای کار کردن افزونه بادی‌پرس این ماژول را به کار ببرید.

en: Please activate Web Stories plugin to use this module.
fa_IR: لطفاً برای استفاده از این ماژول ، افزونه Web Stories را فعال کنید.

en: Please activate WooCommerce plugin to use this module.
fa_IR: لطفاً برای استفاده از این ماژول، افزونه ووکامرس را فعال کنید.

en: Please activate bbPress plugin to use this module.
fa_IR: لطفاً افزونه بی‌بی‌پرس را برای استفاده از این ماژول فعال کنید.

en: Please activate the WPML String Translation plugin to convert Rank Math Setting values in different languages.
fa_IR: لطفاً برای اینکه بتوانید مقادیر تنظیمات رنک مث را به زبان‌های مختلف تبدیل کنید، افزونۀ WPML String Translation را فعال نمائید.

en: Please add at least one valid source URL.
fa_IR: لطفاً حداقل یک لینک منبع معتبر اضافه کنید.

en: Please connect your account to use the Content AI.
fa_IR: لطفاً حساب خود را به منظور استفاده از هوش مصنوعی محتوا متصل کنید.

en: Please enable Redirections module.
fa_IR: لطفاً ماژول ریدایرکت را فعال کنید.

en: Please enter a valid URL.
fa_IR: لطفاً یک آدرس معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid email address.
fa_IR: لطفاً یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please keep only one SEO plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic. %s.
fa_IR: لطفاً فقط یک افزونه سئو فعال در سایتتان داشته باشید، در غیر این صورت، ممکن است رتبه و ترافیک خود را از دست دهید. %s.

en: Please keep only one Sitemap plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic. %s.
fa_IR: لطفاً فقط یک افزونه نقشه سایت فعال در سایتتان داشته باشید، در غیر این صورت، ممکن است رتبه و ترافیک خود را از دست دهید. %s.

en: Please note that this will add the attachment page URLs to the sitemap, not direct image URLs.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید که این گزینه آدرس‌های اینترنتی صفحات پیوست را به نقشه سایت اضافه می‌کند (نه به آدرس‌های مستقیم تصویر).

en: Please resolve the issues above to be able to use all SEO features. If you are not sure how to do it, please contact your hosting provider.
fa_IR: لطفاً موارد فوق را حل کنید تا بتوانید از تمام ویژگی‌های سئو استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، با ارائه دهنده میزبان خود تماس بگیرید.

en: Please resolve the issues above to be able to use all features of Rank Math plugin. If you are not sure how to do it, please contact your hosting provider.
fa_IR: لطفاً موارد فوق را حل کنید تا بتوانید از تمام ویژگی‌های افزونه رنک مث استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، با شرکت هاستینگ خود تماس بگیرید.

en: Please revise the entered values in the fields as they are not secure. Make the required adjustments and try again.
fa_IR: لطفاً مقادیر وارد شده در فیلدها را بازبینی کنید، زیرا امن نیستند. تنظیمات موردنیاز را انجام داده و دوباره تلاش کنید.

en: Please select a file to import.
fa_IR: لطفاً یک پرونده را برای درون‌ریزی انتخاب کنید.

en: Please try reconnecting.
fa_IR: لطفاً دوباره وصل شوید.

en: Please update
fa_IR: لطفا به‌روز رسانی کنید

en: Please update the Rank Math SEO plugin to the latest version to use this feature.
fa_IR: لطفاً افزونه رنک مث سئو خود را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید تا از این ویژگی استفاده کنید.

en: Please use the correct format.
fa_IR: لطفاً از فرمت صحیح استفاده کنید.

en: Plugin Settings
fa_IR: تنظیمات افزونه

en: Plugin deactivated successfully.
fa_IR: افزونه با موفقیت غیرفعال شد.

en: Plugin rollback successful.
fa_IR: بازگرداندن افزونه موفقیت آمیز بود.

en: Plugin settings and site-wide meta data.
fa_IR: این بخش مربوط به تنظیمات افزونه و داده‌های متای کل سایت می‌باشد.

en: Plugin subscription plan
fa_IR: پلن‌های عضویت افزونه

en: Podcast
fa_IR: پادکست

en: Podcast Episode
fa_IR: قسمت پادکست

en: Podcast Episode Outline
fa_IR: طرح کلی قسمت پادکست

en: Podcast Listeners
fa_IR: شنوندگان پادکست

en: Poetic
fa_IR: شاعرانه

en: Poland
fa_IR: لهستان

en: Polish
fa_IR: لهستانی

en: Poor
fa_IR: بیچاره

en: Poor Score
fa_IR: امتیاز ضعیف

en: Portugal
fa_IR: پرتغال

en: Portuguese
fa_IR: پرتغالی

en: Position
fa_IR: جایگاه

en: Position History
fa_IR: تاریخچه موقعیت

en: Possibility to create 700+ Schema Types
fa_IR: امکان ایجاد بیش از 700 نوع طرحواره

en: Post Author
fa_IR: نویسنده نوشته

en: Post Brief
fa_IR: پست مختصر

en: Post Categories
fa_IR: دسته‌های نوشته

en: Post Category
fa_IR: دسته نوشته

en: Post Excerpt
fa_IR: خلاصه نوشته

en: Post Excerpt Only
fa_IR: فقط خلاصه نوشته

en: Post Formats
fa_IR: ساختار نوشته

en: Post Formats Archive
fa_IR: بایگانی فرمت‌های نوشته

en: Post ID
fa_IR: شناسه نوشته

en: Post Tag
fa_IR: برچسب نوشته

en: Post Tags
fa_IR: برچسب‌های نوشته

en: Post Thumbnail
fa_IR: تصویر بندانگشتی پست

en: Post Title
fa_IR: عنوان نوشته

en: Post Title of parent page
fa_IR: عنوان نوشته صفحه والد

en: Post Titles Missing Focus Keywords
fa_IR: عنوان‌های نوشته بدون کلمه کلیدی اصلی

en: Post Type Name Plural
fa_IR: نام جمع پست تایپ

en: Post Type Name Singular
fa_IR: نام مفرد پست تایپ

en: Post Types:
fa_IR: پست‌تایپ‌ها:

en: Post URL
fa_IR: آدرس نوشته

en: Post brief
fa_IR: پست مختصر

en: Post permalink structure is set to %s.
fa_IR: ساختار پیوند یکتای استاندارد به‌صورت %s تنظیم شده است.

en: Post re-index in progress.
fa_IR: بازایندکس پست در حال انجام می باشد.

en: Post title
fa_IR: عنوان پست

en: Postal Code
fa_IR: کد پستی

en: Posting ID (Recommended)
fa_IR: شناسه ارسال (توصیه می شود)

en: Posts
fa_IR: نوشته‌ها

en: Posts meta import failed.
fa_IR: درون‌ریزی متا انجام نشد.

en: Power Words are tried-and-true words that copywriters use to attract more clicks.
fa_IR: Power Words کلمات امتحان شده و واقعی هستند که کپی رایترها برای جذب کلیک بیشتر از آنها استفاده می کنند.

en: Powered by %s
fa_IR: بهینه شده با %s

en: Powerful Schema Generator
fa_IR: سازنده اسکیما قدرتمند

en: Prefix Breadcrumb
fa_IR: پیشوند مسیر راهنما

en: Prefix for the breadcrumb path.
fa_IR: این پیشوند برای مسیر راهنما می‌باشد.

en: Preparation Time
fa_IR: زمان آماده سازی

en: Present balanced overviews outlining the advantages and limitations, aiding informed decisions.
fa_IR: ارائه مروری متوازن با تشریح مزایا و محدودیت ها و کمک به تصمیم گیری آگاهانه.

en: Prevent all paginated pages from getting indexed by search engines.
fa_IR: از نمایه شدن صفحات صفحه بندی شده توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنید.

en: Prevent paginated pages of single pages and posts to show up in the search results. This also applies for the Blog page.
fa_IR: از نمایش صفحات و پست‌های صفحه‌بندی شده در نتایج جستجو جلوگیری کنید. این برای صفحه وبلاگ نیز اعمال می شود.

en: Prevent password protected pages & posts from getting indexed by search engines.
fa_IR: از نمایه شدن صفحات و پست‌های محافظت شده با رمز عبور توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنید.

en: Prevent search results pages from getting indexed by search engines. Search results could be considered to be thin content and prone to duplicate content issues.
fa_IR: از نمایه شدن صفحات نتایج جستجو توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنید. نتایج جستجو می تواند به عنوان محتوای کوچک و مستعد تکرار مطالب محتوا تلقی شود.

en: Prevents a snippet from being shown in the search results
fa_IR: جلوگیری از نمایش یک اسنیپت در نتایج جستجو

en: Prevents images on a page from being indexed by Google and other search engines
fa_IR: از ایندکس شدن تصاویر موجود در یک صفحه، توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو جلوگیری می‌کند

en: Prevents pages from being indexed and displayed in search engine result pages
fa_IR: جلوگیری از ایندکس و نمایش صفحات در صفحات نتایج موتوهای جستجو

en: Prevents search engines from following links on the pages
fa_IR: جلوگیری از دنبال کردن لینک ها در صفحات توسط موتورهای جستجو

en: Prevents search engines from showing Cached links for pages
fa_IR: جلوگیری از نمایش پیوندهای کش شده برای صفحات توسط موتورهای جستجو

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Preview & Edit Social Media
fa_IR: پیش نمایش و ویرایش رسانه های اجتماعی

en: Preview & Validate Your Schema Markup
fa_IR: پیش نمایش و اعتبارسنجی نشانه گذاری طرحواره شما

en: Preview Snippet Editor
fa_IR: پیش نمایش ویرایشگر قطعه

en: Previous Page
fa_IR: صفحه قبلی

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price Currency
fa_IR: واحد پول

en: Price Range
fa_IR: حدود قیمت

en: Price Valid From
fa_IR: قیمت معتبر از

en: Price Valid Until
fa_IR: قیمت معتبر تا

en: Primary Taxonomy
fa_IR: طبقه‌بندی اولیه

en: Primary Terms
fa_IR: دسته‌های اصلی

en: Print
fa_IR: چاپ

en: Prioritize Your Content Efforts With Detailed Insights
fa_IR: تلاش‌های محتوایی خود را با بینش‌های دقیق اولویت‌بندی کنید

en: Prioritize what’s most important so you can take action before its too late by seeing keywords you’re ranking well for and keywords where your site’s position has dropped.
fa_IR: مهمترین چیزها را اولویت بندی کنید تا بتوانید قبل از اینکه دیر شود با دیدن کلمات کلیدی که در آنها رتبه خوبی دارید و کلمات کلیدی که موقعیت سایت شما در آنها افت کرده است، اقدام کنید.

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: Pro
fa_IR: پرو

en: Pro Feature
fa_IR: ویژگی حرفه ای

en: Proceed to Help Page
fa_IR: به صفحه راهنما بروید

en: Proceed to Settings
fa_IR: به تنظیمات بروید

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product Brand
fa_IR: برند محصول

en: Product Currency
fa_IR: واحد پول محصول

en: Product Description
fa_IR: توضیحات محصول

en: Product In-Stock
fa_IR: موجودی انبار

en: Product Name
fa_IR: نام محصول

en: Product Price
fa_IR: قیمت کالا

en: Product Pros & Cons
fa_IR: مزایا و معایب محصول

en: Product Review
fa_IR: بررسی محصول

en: Product SKU
fa_IR: شناسه محصول

en: Product Support
fa_IR: پشتیبانی محصول

en: Product name
fa_IR: نام محصول

en: Product or Service
fa_IR: محصول یا خدمات

en: Product's SKU of the current product
fa_IR: شناسه محصول برای محصول فعلی

en: Product's SKU.
fa_IR: این SKU محصول می‌باشد.

en: Product's brand of the current product
fa_IR: برند محصول از محصول فعلی

en: Product's brand.
fa_IR: این نام تجاری محصول می‌باشد.

en: Product's price of the current product
fa_IR: قیمت محصول فعلی

en: Product's price.
fa_IR: این قیمت محصول می‌باشد.

en: Product's short description of the current product
fa_IR: توضیحات کوتاه محصول

en: Product's short description.
fa_IR: این توضیحات کوتاه محصول می‌باشد.

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: محصولات برچسب خورده &ldquo;%s&rdquo;

en: Professionals
fa_IR: متخصصان

en: Prompt List
fa_IR: فهرست سریع

en: Prompt Name
fa_IR: نام درخواستی

en: Prompt Text
fa_IR: متن درخواستی

en: Property
fa_IR: مالکیت

en: Proudly display the calculated SEO Score as a badge on the front end. It can be disabled for specific posts in the post editor.
fa_IR: با افتخار امتیاز سئو محاسبه شده را به عنوان یک نشان در فرانت‌اِند نمایش دهید. این گزینه برای پست‌های خاص در ویرایشگر پست می‌تواند غیرفعال شود.

en: Provide a detailed description of your organization.
fa_IR: شرح مفصلی از سازمان خود ارائه دهید.

en: Provide detailed evaluations covering strengths, weaknesses, and practical recommendations.
fa_IR: ارزیابی های دقیقی را ارائه دهید که نقاط قوت، ضعف و توصیه های عملی را پوشش می دهد.

en: Provide relevant details of your company to include in the Organization Schema.
fa_IR: جزئیات مربوط به شرکت خود را برای درج در طرحواره سازمان ارائه دهید.

en: Public Post Types
fa_IR: پست‌تایپ‌های عمومی

en: Public Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌های عمومی

en: Publication date of the current post/page <strong>OR</strong> specified date on date archives
fa_IR: تاریخ انتشار نوشته/صفحه فعلی <strong>یا</strong> تاریخ مشخص شده در بایگانی‌های تاریخ

en: Publish date with custom formatting pattern.
fa_IR: تاریخ را با الگوی قالب بندی سفارشی منتشر کنید.

en: Published Date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Purge Analytics Cache
fa_IR: پاکسازی کش تجزیه و تحلیل‌ها

en: Purpose
fa_IR: هدف

en: Quantity produced by the recipe, for example 4 servings
fa_IR: مقدار تولید شده توسط دستور غذا، به عنوان مثال 4 وعده

en: Question…
fa_IR: سوال…

en: RSS After Content
fa_IR: RSS پس از محتوا

en: RSS Before Content
fa_IR: RSS قبل از محتوا

en: Rank Math > General Settings > Analytics > Click 'Update data manually' button.
fa_IR: رتبه ریاضی > تنظیمات عمومی > تجزیه و تحلیل > روی دکمه «به‌روزرسانی دستی داده‌ها» کلیک کنید.

en: Rank Math Dashboard
fa_IR: پیشخوان رنک مث

en: Rank Math Free
fa_IR: رنک مث رایگان

en: Rank Math Knowledge Base
fa_IR: پایگاه دانش رنک مث

en: Rank Math Overview
fa_IR: بررسی اجمالی رنک مث

en: Rank Math PRO
fa_IR: رنک مث پرو

en: Rank Math Product Registration
fa_IR: ثبت‌نام در رنک مث

en: Rank Math SEO
fa_IR: سئو رنک مث

en: Rank Math SEO Analyzer error:
fa_IR: خطای تحلیلگر سئو رنک‌مث:

en: Rank Math SEO Redirection Debugger
fa_IR: اشکال‌زدایی تغییر مسیر Rank Math SEO

en: Rank Math SEO is the Best WordPress SEO plugin with the features of many SEO and AI SEO tools in a single package to help multiply your SEO traffic.
fa_IR: Rank Math SEO بهترین افزونه سئو وردپرس است که دارای ویژگی های بسیاری از ابزارهای SEO و AI SEO در یک بسته واحد است تا به افزایش ترافیک SEO شما کمک کند.

en: Rank Math Team
fa_IR: تیم رنک مث

en: Rank Math WordPress SEO plugin
fa_IR: افزونه سئو وردپرس رنک مث

en: Rank Math [SEO Report] - %s
fa_IR: رنک مث [گزارش سئو] - %s

en: Rank Math allows you to set a focus keyword for every post and page you write - the option is in the "Meta Box", which appears under the text editor in the screen where you write and edit content.
fa_IR: رنک مث به شما امکان می‌دهد یک کلمه کلیدی کانونی را برای هر نوشته و صفحه‌ای که می‌نویسید تنظیم کنید - این تنظیمات در "جعبه متا" است، که در زیر ویرایشگر متن در صفحه نمایش جایی که می‌نویسید و ویرایش می‌کنید، ظاهر می‌شود.

en: Rank Math auto-update option is enabled on your site.
fa_IR: بروزرسانی خودکار رنک مث روی سایت شما فعال است.

en: Rank Math automates everything, use below button to connect your site with Google Search Console and Google Analytics. It will verify your site and submit sitemaps automatically. %s
fa_IR: رنک‌مث همه چیز را اتوماتیک می‌کند. از دکمه زیر استفاده کنید و سایت خود را به گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس متصل کنید. این کار سایت شما را تأیید می‌کند و نقشه‌های سایت را به طور خودکار ارسال می‌کند. %s

en: Rank Math cannot be connected because your site URL doesn't appear to be a valid URL. If the domain name contains special characters, please make sure to use the encoded version in the %1$s &amp; %2$s fields on the %3$s page.
fa_IR: افزونه رنک مث نمی‌تواند متصل شود زیرا آدرس (URL) سایت شما به نظر یک آدرس معتبر نمی‌باشد. اگر نام دامنه حاوی کاراکترهای خاصی است، لطفاً مطمئن شوید که از نسخه رمزنگاری‌شده در فیلدهای %1$s و %2$s در صفحه %3$s استفاده کرده باشید.

en: Rank Math could not detect if a robots.txt file exists or not because of a filesystem issue. The file contents entered here may not be applied.
fa_IR: Rank Math نمی‌تواند تشخیص دهد که فایل robots.txt وجود دارد یا نه بخاطر اینکه فایل های سیستمی مشکل دارند. محتویات فایل وارد شده در اینجا ممکن است اعمال نشود.

en: Rank Math generates the default Sitemaps only and WPML takes care of the rest. When a search engine bot visits any post/page, it is shown hreflang tag that helps it crawl the translated pages. This is one of the recommended methods by Google. Please %s
fa_IR: رنک مث فقط نقشه‌سایت‌های پیش‌فرض را ایجاد می‌کند و بقیه موارد بر عهده WPML است. وقتی یک ربات موتور جستجو از هر پست یا صفحه‌ای بازدید می‌کند، رنک مث برچسب hreflang را نمایش می‌دهد که به ربات کمک می‌کند تا در صفحات ترجمه شده خزش کند. این یکی از روش‌های توصیه شده توسط گوگل است. لطفاً %s

en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
fa_IR: افزونه رنک مث یک پست تایپ جدید (%1$s) را شناسایی کرده است. ممکن است بخواهید تنظیمات <a href="%2$s">عنوان‌ها و متا صفحات</a> و <a href="%3$s">نقشه سایت</a> را بررسی کنید.

en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
fa_IR: رنک مث یک پست تایپ جدید (%1$s) را شناسایی کرده است. ممکن است بخواهید تنظیمات <a href="%2$s">عنوان‌ها و متا صفحات</a> را بررسی کنید.

en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
fa_IR: افزونه رنک مث یک پست تایپ جدید (%1$s) را شناسایی کرده است. ممکن است بخواهید تنظیمات <a href="%2$s">عنوان‌ها و متا صفحات</a> و <a href="%3$s">نقشه سایت</a> را بررسی کنید.

en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
fa_IR: رنک مث یک پست تایپ جدید (%1$s) را شناسایی کرده است. ممکن است بخواهید تنظیمات <a href="%2$s">عنوان‌ها و متا صفحات</a> را بررسی کنید.

en: Rank Math is compatible with your PHP version but we recommend updating to PHP 7.4 for increased speed and security.
fa_IR: رنک‌مث با نسخه PHP هاست شما سازگار است، اما توصیه می‌کنیم برای افزایش سرعت و امنیت به PHP 7.4 به‌روزرسانی کنید.

en: Rank Math is importing latest data from connected Google Services, %1$s remaining.
fa_IR: رنک مث در حال درون‌ریزی جدیدترین داده‌ها از سرویس‌های متصل به گوگل است، %1$s باقیمانده است.

en: Rank Math plugin could not be connected.
fa_IR: افزونه رنک مث نمی تواند متصل شود.

en: Rank Math requires PHP version %s or above. Please update PHP to run this plugin.
fa_IR: رنک مث به نسخه PHP %s یا بالاتر نیاز دارد. لطفاً نسخه PHP هاست خود را برای اجرای این افزونه بروز کنید.

en: Rank Math uses these focus keywords to analyze your on-page content.  It can tell if you've done a good job of optimizing your text to rank for these keywords.
fa_IR: رنک مث از این کلمات کلیدی کانونی برای تحلیل محتوای صفحه شما استفاده می‌کند. این می‌تواند به شما بگوید که آیا شما در بهینه‌سازی متن خود برای رتبه‌بندی این کلمات کلیدی کار را را به خوبی انجام داده‌اید یا نه.

en: Rank Math will not auto-update because you have rolled back to a previous version. Update to the latest version manually to make this option work again.
fa_IR: رنک مث به صورت خودکار به‌روزرسانی نمی‌شود، زیرا شما به نسخه قبلی عقب گرد داشته‌اید. برای فعال کردن مجدد به‌روزرسانی خودکار، افزونه را به‌صورت دستی به جدیدترین نسخه آپدیت کنید.

en: Rank Math's SEO Score
fa_IR: رتبه بندی نمره سئو ریاضی

en: Rank Tracker
fa_IR: ردیاب رتبه

en: Rank Your Content With the Power of PRO & A.I.
fa_IR: با قدرت PRO و A.I، محتوای خود را رتبه بندی کنید.

en: Rate Rank Math SEO
fa_IR: رتبه بندی سئو ریاضی

en: Rating:
fa_IR: رتبه بندی:

en: Re-create Missing Database Tables
fa_IR: بازسازی جدول‌های ازبین‌رفته در پایگاه داده

en: Re-create Tables
fa_IR: ایجاد مجدد جداول

en: Read <a href="%1$s" target="_blank">this article</a> for detailed instructions on setting up your Google Webmaster account and getting Rank Math to work with the Google Search Console.
fa_IR: برای دستورالعمل‌های دقیق در مورد تنظیم حساب Google Webmaster خود و گرفتن رنک مث برای کار با کنسول جستجوی Google <a href="%1$s" target="_blank">این مقاله</a> را بخوانید.

en: Read Only
fa_IR: فقط خواندنی

en: Read here to {{link}}Score 100/100{{/link}}
fa_IR: برای {{link}}امتیاز 100/100{{/link}} اینجا را بخوانید

en: Read more
fa_IR: ادامه مطلب

en: Read more about it here.
fa_IR: اطلاعات بیشتر در مورد آن را در اینجا بخوانید.

en: Read more by following this link.
fa_IR: برای مطالعه بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

en: Ready
fa_IR: آماده

en: Ready for more than just an overview? We have fully-fledged reports!
fa_IR: برای چیزی بیش از یک مرور کلی آماده اید؟ ما گزارش های کامل داریم!

en: Ready to switch to Google Analytics 4? %s
fa_IR: برای تغییر به گوگل آنالیتیکس 4 آماده‌اید؟ %s

en: Reasons
fa_IR: دلایل

en: Rebuild Index
fa_IR: بازسازی ایندکس

en: Rebuild Index for Analytics
fa_IR: بازسازی ایندکس برای آنالیتیکس

en: Recalculate SEO Scores
fa_IR: محاسبه مجدد نمرات سئو

en: Recalculate Scores
fa_IR: محاسبه مجدد نمرات

en: Recalculating SEO Scores
fa_IR: محاسبه مجدد نمرات سئو

en: Recalculating scores for posts %1$s - %2$s...
fa_IR: محاسبه مجدد نمرات سئو برای نوشته‌ها %1$s - %2$s...

en: Receive Analytics reports periodically in email.
fa_IR: گزارش‌های آنالیتیکس را به صورت دوره‌ای از طریق ایمیل دریافت کنید.

en: Receive periodic SEO Performance reports via email. Once enabled and options are saved, you can see %1$s the preview here%2$s.
fa_IR: گزارش‌های عملکرد دوره‌ای سئو را از طریق ایمیل دریافت کنید. پس از فعال کردن و ذخیره گزینه‌ها، می‌‌توانید %1$sپیش نمایش را از اینجا ببینید%2$s.

en: Recent
fa_IR: اخیر

en: Recipe
fa_IR: دستورالعمل

en: Recipe Ingredients
fa_IR: اجزاء دستورالعمل

en: Recipe Instructions
fa_IR: راهنمای دستورالعمل

en: Recipe Video Description
fa_IR: توضیحات ویدئو

en: Recipe Video Name
fa_IR: نام ویدیو دستورالعمل

en: Recipe Video Thumbnail
fa_IR: تصویر بندانگشتی دستورالعمل

en: Recipe Yield
fa_IR: بازده دستورالعمل

en: Recipe ingredients, add one item per line
fa_IR: مواد تشکیل دهنده دستور غذا، در هر خط یک مورد اضافه کنید

en: Recommended: PHP 7.4 or later
fa_IR: توصیه می‌شود: از PHP 7.4 یا بالاتر استفاده کنید

en: Reconnect
fa_IR: اتصال مجدد

en: Records the URLs on which visitors & search engines run into 404 Errors. You can also turn on Redirections to redirect the error causing URLs to other URLs.
fa_IR: آدرس‌های اینترنتی را که بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو روی آن‌ها خطای 404 دریافت می‌کنند ثبت می‌کند. همچنین می‌توانید با فعال‌سازی "ریدایرکت‌ها" آدرس‌هایی که خطای 404 دارند را به آدرس‌های جدید ریدایرکت کنید.

en: Redirect
fa_IR: ریدایرکت

en: Redirect Attachments
fa_IR: ریدایرکت پیوست‌ها

en: Redirect Orphan Attachments
fa_IR: ریدایرکت پیوست‌های بدون والد

en: Redirect all attachment page URLs to the post they appear in. For more advanced redirection control, use the built-in %s.
fa_IR: همه URL‌های صفحه پیوست را به پستی که در آن ظاهر می شود هدایت کنید. برای کنترل مسیر هدایت پیشرفته تر، از %s استفاده کنید.

en: Redirect attachments without a parent post to this URL. Leave empty for no redirection.
fa_IR: پیوست‌هایی که نوشته والد ندارند، به این آدرس اینترنتی ریدایرکت دهید. برای ریدایرکت ندادن این قسمت را خالی بگذارید.

en: Redirect non-existent content easily with 301 and 302 status code. This can help improve your site ranking. Also supports many other response codes.
fa_IR: با کد وضعیت 301 و 302 به راحتی محتوای ناموجود را ریدایرکت کنید. این می‌تواند به بهبود رتبه سایت شما کمک کند. همچنین از بسیاری دیگر از کدهای پاسخ پشتیبانی می‌کند.

en: Redirect the current URL
fa_IR: آدرس اینترنتی فعلی را ریدایرکت کنید

en: Redirect to Homepage
fa_IR: ریدایرکت به صفحه اصلی

en: Redirecting from
fa_IR: ریدایرکت از

en: Redirecting in %s seconds...
fa_IR: هدایت در %s ثانیه ...

en: Redirection Count
fa_IR: تعداد ریدایرکت‌ها

en: Redirection Debugger
fa_IR: اشکال زدایی ریدایرکت

en: Redirection Hits
fa_IR: بازدیدهای ریدایرکت‌ها

en: Redirection Manager
fa_IR: مدیریت ریدایرکت

en: Redirection Settings
fa_IR: تنظیمات ریدایرکت

en: Redirection Type
fa_IR: نوع ریدایرکت

en: Redirection error
fa_IR: خطای تغییر مسیر

en: Redirection rules successfully deleted.
fa_IR: قوانین ریدایرکت با موفقیت حذف شدند.

en: Redirection successfully activated.
fa_IR: ریدایرکت با موفقیت فعال شد.

en: Redirection successfully deactivated.
fa_IR: ریدایرکت با موفقیت غیرفعال شد.

en: Redirection successfully deleted.
fa_IR: ریدایرکت با موفقیت حذف شد.

en: Redirection successfully moved to Trash.
fa_IR: ریدایرکت با موفقیت به زباله‌دان منتقل شد.

en: Redirection successfully restored.
fa_IR: ریدایرکت با موفقیت بازیابی شد.

en: Redirection updated successfully.
fa_IR: ریدایرکت با موفقیت بروزرسانی شد.

en: Redirections
fa_IR: ریدایرکت‌ها

en: Redirections Manager
fa_IR: مدیریت ریدایرکت‌ها

en: Redirections can be exported to your .htaccess file for faster redirections, in SEO > Settings > Import/Export.
fa_IR: برای ریدایرکت‌های سریع، در سئو> تنظیمات> درون‌ریزی/برون‌ریزی، ریدایرکت‌ها می توانند به پرونده .htaccess شما صادر شوند.

en: Referer
fa_IR: ارجاع دهنده

en: Refine paragraphs while preserving meaning, ensuring originality, and enhancing clarity.
fa_IR: پاراگراف ها را با حفظ معنا، اطمینان از اصالت و افزایش وضوح، اصلاح کنید.

en: Regenerate
fa_IR: بازسازی کنید

en: Regex
fa_IR: عبارت باقاعده (Regex)

en: Region
fa_IR: منطقه

en: Register at Google Search Console and verificate your site by adding the code to <a href="%1$s">Settings &gt; Verificate Tools</a>, then navigate to <a href="%2$s">Settings &gt; Search Console</a> to authenticate and link your site.
fa_IR: در گوگل سرچ کنسول ثبت نام کنید و با افزودن کد به <a href="%1$s">تنظیمات> ابزار تایید</a> سایت خود را تأیید کنید. سپس برای تایید و پیوند کردن سایت خود به <a href="%2$s">تنظیمات > جستجو کنسول</a> بروید.

en: Reinstalling, please wait...
fa_IR: نصب دوباره، لطفاً منتظر بمانید...

en: Relevance
fa_IR: ارتباط

en: Remaining
fa_IR: باقی مانده است

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove /category/ from category archive URLs. %s <br>E.g. <code>example.com/category/my-category/</code> becomes <code>example.com/my-category</code>
fa_IR: /category/ را از پیوندهای بایگانی دسته حذف کنید. %s <br>برای مثال: <code>example.com/category/my-category/</code> می شود: <code>example.com/my-category</code>

en: Remove Generator Tag
fa_IR: حذف ایجادکننده برچسب

en: Remove Image
fa_IR: حذف تصویر

en: Remove Rank Math Transients
fa_IR: حذف داده‌های گذرای رنک مث

en: Remove Schema Markup Data from WooCommerce Shop archive pages.
fa_IR: داده های نشانه گذاری اسکیما را از صفحات بایگانی فروشگاه ووکامرس حذف کنید.

en: Remove Schema Markup on Shop Archives
fa_IR: حذف نشانه‌گذاری اسکیما در بایگانی فروشگاه

en: Remove Snippet Data
fa_IR: حذف داده‌های کدها

en: Remove WooCommerce generator tag from the source code.
fa_IR: ایجادکننده برچسب ووکامرس را از سورس کد حذف کنید.

en: Remove base
fa_IR: حذف پایه

en: Remove category base
fa_IR: حذف پایه دسته

en: Remove custom canonical URL
fa_IR: حذف آدرس canonical سفارشی

en: Remove parent slugs from category URL.
fa_IR: نامک‌های والد را از URL دسته حذف کنید.

en: Remove prefix from category URL.
fa_IR: پیشوند را از آدرس اینترنتی دسته حذف کنید.

en: Remove prefix like %1$s from product URL chosen at %2$s
fa_IR: پیشوندهایی مانند %1$s را از آدرس اینترنتی محصول انتخاب شده در %2$s حذف کنید

en: Remove redirection
fa_IR: حذف ریدایرکت

en: Remove schema data from %s.
fa_IR: داده‌های اسکیما را از %s حذف کنید.

en: Remove transients
fa_IR: حذف داده‌های گذرا

en: Repeat Count
fa_IR: تعداد تکرار

en: Repeat Frequency
fa_IR: تکرار فرکانس

en: Replace Image
fa_IR: جایگزین تصویر

en: Reply Brief
fa_IR: پاسخ مختصر

en: Reply brief
fa_IR: پاسخ مختصر

en: Required fields.
fa_IR: فیلدهای مورد نیاز

en: Requirements
fa_IR: الزامات

en: Reservations
fa_IR: رزروها

en: Reset
fa_IR: بازنشانی

en: Reset Options
fa_IR: بازنشانی تنظیمات

en: Response
fa_IR: پاسخ

en: Response Code
fa_IR: کد پاسخ

en: Response Code Help
fa_IR: راهنمای کد پاسخ

en: Response Message
fa_IR: پیام پاسخ

en: Responsibilities
fa_IR: مسئولیت ها

en: Rest of the Keywords
fa_IR: بقیه کلمات کلیدی

en: Restart SEO Analyzer
fa_IR: شروع مجدد تحلیلگر سئو

en: Restaurant
fa_IR: رستوران

en: Restore
fa_IR: بازیابی

en: Results for %s
fa_IR: نتایج برای %s

en: Retirees
fa_IR: بازنشستگان

en: Return to dashboard
fa_IR: بازگشت به داشبورد

en: Review (Unsupported)
fa_IR: دیدگاه (پشتیبانی نشده)

en: Review 404 errors on your site
fa_IR: مرور خطاهای 404 در سایت

en: Review Location
fa_IR: بررسی موقعیت مکانی

en: Review analytics and sitemaps
fa_IR: تجزیه و تحلیل‌ها و نقشه‌های سایت را مرور کنید

en: Reviews are disabled on this Product.
fa_IR: نظرات در این محصول غیرفعال است.

en: Reviews are enabled for this Product. Good Job!
fa_IR: نظرات برای این محصول فعال شده است. کار خوب

en: Rewrite Titles
fa_IR: بازنویسی عنوان‌ها

en: Rich Results
fa_IR: نتایج غنی

en: Rich Snippet
fa_IR: ریچ اسنیپت

en: Roadside Assistance
fa_IR: امداد جاده‌ای

en: Robots Meta
fa_IR: متا ربات‌ها

en: Robots state [PRO]
fa_IR: ایالت روبات ها [PRO]

en: Role Manager
fa_IR: مدیریت دسترسی

en: Role Manager Settings
fa_IR: تنظیمات مدیریت دسترسی

en: Roll back to this version.
fa_IR: به این نسخه برگردید.

en: Rollback Plugin
fa_IR: افزونه برگشت

en: Rollback Version
fa_IR: نسخه بازگشت

en: Rollback to Previous Version
fa_IR: بازگرداندن به نسخه قبلی

en: Rolled Back Version:
fa_IR: نسخۀ عقب گرد:

en: Romania
fa_IR: رومانی

en: Romanian
fa_IR: رومانی

en: Rows per page
fa_IR: ردیف در هر صفحه

en: Russian
fa_IR: روسی

en: Russian Federation
fa_IR: فدراسیون روسیه

en: SEO
fa_IR: این

en: SEO Analysis for
fa_IR: تجزیه و تحلیل سئو برای

en: SEO Analysis for this page
fa_IR: آنالیز سئو برای این صفحه

en: SEO Analyzer
fa_IR: تحلیلگر سئو

en: SEO Analyzer %s
fa_IR: تحلیلگر سئو %s

en: SEO Analyzer data has already been cleared.
fa_IR: داده‌های تحلیلگر سئو قبلاً پاک شده است.

en: SEO Analyzer data successfully deleted.
fa_IR: داده‌های تحلیلگر سئو با موفقیت حذف شدند.

en: SEO Description
fa_IR: توضیح سئو

en: SEO Details
fa_IR: جزئیات سئو

en: SEO Email Reports
fa_IR: گزارش‌های ایمیلی سئو

en: SEO Meta
fa_IR: متا SEO

en: SEO Notice: you just changed the slug of a %1$s and Rank Math has automatically created a redirection. You can edit the redirection by <a href="%2$s">clicking here</a>.
fa_IR: اطلاعیه سئو: شما نامک یک %1$s را تغییر داده‌اید و رنک مث بطور خودکار ریدایرکت ایجاد کرده است. می‌توانید ریدایرکت را در <a href="%2$s">اینجا</a> ویرایش کنید.

en: SEO Performance
fa_IR: عملکرد سئو

en: SEO Performance Email Reports
fa_IR: گزارش های ایمیل عملکرد SEO

en: SEO Report of Your Website
fa_IR: گزارش سئو از وبسایت شما

en: SEO Score
fa_IR: امتیاز سئو

en: SEO Score Position
fa_IR: جایگاه نمره سئو

en: SEO Score Post Types
fa_IR: نمره سئوی پست‌تایپ‌ها

en: SEO Score Template
fa_IR: الگوی نمره سئو

en: SEO Score: Bad
fa_IR: امتیاز سئو: بد

en: SEO Score: Good
fa_IR: امتیاز سئو: خوب

en: SEO Score: Ok
fa_IR: امتیاز سئو: قبول

en: SEO Settings
fa_IR: تنظیمات سئو

en: SEO Settings for %s
fa_IR: تنظیمات سئو برای %s

en: SEO Settings for Date Archives
fa_IR: تنظیمات سئو برای بایگانی تاریخ

en: SEO Settings for Search Page
fa_IR: تنظیمات سئو برای صفحه جستجو

en: SEO Title
fa_IR: عنوان سئو

en: SEO Titles
fa_IR: عنوان‌های سئو

en: SEO Titles &amp; Meta
fa_IR: عنوان‌های سئو ومتا

en: SEO Tweaks
fa_IR: ترفندهای سئو

en: SEO by Rank Math
fa_IR: سئو رنک مث

en: SEO meta successfully updated in %d item. | SEO meta successfully updated in %d items.
fa_IR[0]: متای SEO با موفقیت در %d مورد به روز شد.
fa_IR[1]: متای سئو با موفقیت در %d پست به‌روزرسانی شدند.

en: SEO meta successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
fa_IR: متای سئو با موفقیت در %d پست به‌روزرسانی شدند. عملیات متوقف شد زیرا شما تمام اعتبارات موجود بر روی وب‌سایت خود را استفاده کرده‌اید.

en: SEO options related to featured images and media appearing in your post content. %s.
fa_IR: این تنظیمات سئو مربوط به تصاویر شاخص و رسانه‌هایی است که در محتوای نوشته‌های شما نمایش داده شده‌اند. %s.

en: SEO score below 50. These posts are not well optimized and require further optimization.
fa_IR: امتیاز سئو زیر 50. این پست ها به خوبی بهینه نشده اند و نیاز به بهینه سازی بیشتری دارند.

en: SEO score between 50 and 80. You may want to revisit these posts for further optimization.
fa_IR: امتیاز سئو بین 50 تا 80. ممکن است بخواهید برای بهینه سازی بیشتر به این پست ها مراجعه کنید.

en: SEO score between 80 and 100. These posts are well optimized and usually do not require further actions.
fa_IR: امتیاز سئو بین 80 تا 100. این پست ها به خوبی بهینه شده اند و معمولا نیازی به اقدامات بیشتر ندارند.

en: SPIN
fa_IR: چرخش

en: Salary
fa_IR: حقوق

en: Salary (Recommended)
fa_IR: حقوق (توصیه می شود)

en: Salary Currency
fa_IR: واحد پولی دستمزد

en: Salary amount is for
fa_IR: مبلغ حقوق برای

en: Sales
fa_IR: حراج‌ها

en: Satirical
fa_IR: طعنه‌آمیز

en: Saturday
fa_IR: شنبه

en: Saudi Arabia
fa_IR: عربستان سعودی

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save (Lock Modified Date)
fa_IR: ذخیره (قفل کردن تاریخ اصلاح)

en: Save All Edits
fa_IR: همه ویرایش ها را ذخیره کنید

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save and Continue
fa_IR: ذخیره و ادامه

en: Save as Template
fa_IR: ذخیره به عنوان الگو

en: Save for this Post
fa_IR: برای این پست ذخیره کنید

en: Save for this Term
fa_IR: برای این مدت ذخیره کنید

en: Saved
fa_IR: ذخیره شد

en: Saving
fa_IR: درحال ذخیره

en: Saving…
fa_IR: در حال ذخیره…

en: Schema
fa_IR: اسکیما

en: Schema (Structured Data)
fa_IR: اسکیما (داده‌های ساختار یافته)

en: Schema Builder
fa_IR: طرحواره ساز

en: Schema Catalog
fa_IR: کاتالوگ طرحواره

en: Schema Generator
fa_IR: مولد طرحواره

en: Schema Markup
fa_IR: نشانه‌گذاری اسکیما

en: Schema Markup
fa_IR: نشانه‌گذاری اسکیما

en: Schema Templates
fa_IR: الگوهای طرحواره

en: Schema Type
fa_IR: نوع اسکیما

en: Schema Type for %s
fa_IR: نوع اسکیما برای %s

en: Schema adds metadata to your website, resulting in rich search results and more traffic.
fa_IR: نشانه‌گذاری اسکیما، متاداده‌هایی را به وب‌سایت شما اضافه می‌کند که منجر به نتایج جستجوی غنی و ترافیک بیشتر می‌شود.

en: Schema by Rank Math
fa_IR: طرحواره بر اساس رتبه ریاضی

en: Schema in Use
fa_IR: طرحواره در حال استفاده

[ctx: Schema type name in a field description]
en: Article
fa_IR: مقاله

en: Screen Content
fa_IR: محتوای صفحه

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search &hellip;
fa_IR: جستجو…

en: Search Clicks
fa_IR: کلیک های جستجو

en: Search Console
fa_IR: کنسول جستجو

en: Search Console Verification Page
fa_IR: صفحه تأیید کنسول جستجو

en: Search Engine Optimization by Rank Math - https://rankmath.com/
fa_IR: بهینه سازی موتور جستجو توسط رنک مث - https://rankmath.com/

en: Search Engine Optimization by Rank Math PRO - https://rankmath.com/
fa_IR: بهینه سازی موتور جستجو توسط رنک مث پرو - https://rankmath.com/

en: Search Impressions
fa_IR: نتایج جستجو

en: Search Options
fa_IR: جستجوی تنظیمات

en: Search Query
fa_IR: جستجوی کوئری

en: Search Results Format
fa_IR: فرمت نتایج جستجو

en: Search Results Title
fa_IR: عنوان نتایج جستجو

en: Search Traffic
fa_IR: ترافیک جستجو

en: Search engines may prominently display your contact phone number for mobile users.
fa_IR: موتورهای جستجو ممکن است شماره تلفن مخاطب شما را برای کاربران تلفن همراه به صورت برجسته نمایش دهند.

en: Search query (only available on search results page)
fa_IR: جستجوی کوئری (فقط در صفحه نتایج جستجو موجود است)

en: Search the Knowledge Base for answers to your questions:
fa_IR: برای پاسخ به سؤالات خود در پایگاه دانش جستجو کنید:

en: Search …
fa_IR: جستجو…

en: Search…
fa_IR: جستجو…

en: Security
fa_IR: امنیت

en: See Google's cached version of your site
fa_IR: مشاهده نسخه کش‌شده سایت در گوگل

en: See data from a particular Country or timeframe
fa_IR: داده‌های یک کشور یا بازه زمانی خاص را ببینید

en: See your Google Search Console, Analytics and AdSense data without leaving your WP dashboard. %s.
fa_IR: داده‌های گوگل سرچ کنسول، آنالیتیکس و ادسنس خود را بدون ترک پیشخوان وردپرس مشاهده کنید. %s.

en: Seems like your site URL has changed since you connected to Rank Math.
fa_IR: به نظر می‌رسد آدرس سایت شما از زمانی که به رنک مث متصل شده‌اید تغییر کرده است.

en: Select / Deselect All
fa_IR: انتخاب / لغو انتخاب همه

en: Select Page
fa_IR: Page را انتخاب کنید

en: Select Post Type
fa_IR: انتخاب پست تایپ

en: Select Primary Term
fa_IR: ترم اولیه را انتخاب کنید

en: Select Product Brand Taxonomy to use in Schema.org & OpenGraph markup.
fa_IR: طبقه‌بندی برند محصولات را برای استفاده در نشانه گذاری Schema.org و OpenGraph انتخاب کنید.

en: Select Repeat Frequency
fa_IR: تکرار فرکانس را انتخاب کنید

en: Select Schema
fa_IR: Schema را انتخاب کنید

en: Select a page
fa_IR: انتخاب یک صفحه

en: Select a page on your site where you want to show the LocalBusiness meta data.
fa_IR: صفحه‌ای را در سایت خود انتخاب کنید که می‌خواهید داده‌های متا تجارت محلی را نشان دهید.

en: Select custom robots meta for Group archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
fa_IR: متا ربات‌های سفارشی را برای صفحات بایگانی گروه انتخاب کنید. در غیر این صورت، از متا پیش‌فرض استفاده می شود، همانطور که در برگه عمومی متا تنظیم شده است.

en: Select custom robots meta for author page, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
fa_IR: متا ربات‌های سفارشی را برای صفحه نویسنده انتخاب کنید، مانند <code>nofollow</code> ،<code>noarchive</code> و ... . در غیر این صورت، از متا پیش‌فرض استفاده می شود، همانطور که در برگه عمومی متا تنظیم شده است.

en: Select custom robots meta for homepage, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
fa_IR: متا ربات‌های سفارشی را برای صفحه اصلی انتخاب کنید، مانند <code>nofollow</code> ،<code>noarchive</code> و ... . در غیر این صورت، از متا پیش‌فرض استفاده می شود، همانطور که در برگه عمومی متا تنظیم شده است.

en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for %s archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
fa_IR: %s برای صفحات بایگانی، متا ربات‌های سفارشی، مانند <code>nofollow</code> ،<code>noarchive</code> و ... را انتخاب کنید. در غیر این صورت، از متا پیش‌فرض استفاده می شود، همانطور که در زبانه همگانی متا تنظیم شده است.

en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for single %s pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
fa_IR: برای صفحات تنها %s، متا ربات‌های سفارشی، مانند <code>nofollow</code> ،<code>noarchive</code> و ... را انتخاب کنید. در غیر این صورت، از متا پیش‌فرض استفاده می شود، همانطور که در زبانه همگانی متا تنظیم شده است.

en: Select data to import.
fa_IR: داده‌ها را برای درون‌ریزی انتخاب کنید.

en: Select opening hours. You can add multiple sets if you have different opening or closing hours on some days or if you have a mid-day break. Times are specified using 24:00 time.
fa_IR: ساعات کاری را انتخاب کنید. اگر در بعضی از روزها ساعت‌های مختلف باز یا بسته شدن دارید یا می‌خواهید یک استراحت در اواسط روز داشته باشید، می‌توانید چندین مجموعه اضافه کنید. زمان‌ها با استفاده از 24:00 مشخص می شوند.

en: Select or Write Custom
fa_IR: سفارشی را انتخاب کنید یا بنویسید

en: Select or Write desired output format
fa_IR: فرمت خروجی دلخواه را انتخاب کنید یا بنویسید

en: Select post types to enable SEO options for them and include them in the sitemap.
fa_IR: پست‌تایپ‌ها را انتخاب کنید تا تنظیمات سئو برای آن‌ها فعال شود و آن‌ها را در نقشه سایت درج کنید.

en: Select taxonomies to enable SEO options for them and include them in the sitemap.
fa_IR: طبقه‌بندی را انتخاب کنید تا تنظیمات سئو را برای آنها فعال کنید و آنها را در نقشه سایت قرار دهید.

en: Select the default list style for the Table of Contents block.
fa_IR: استایل پیش‌فرض را برای بلوک فهرست مطالب انتخاب کنید.

en: Select the page to display the HTML sitemap. Once the settings are saved, the sitemap will be displayed below the content of the selected page.
fa_IR: صفحه‌ای را برای نمایش نقشه سایت HTML انتخاب کنید. پس از ذخیره تنظیمات، نقشه سایت در زیر محتوای صفحه انتخاب شده نمایش داده می‌شود.

en: Select the type that best describes your business. If you can't find one that applies exactly, use the generic "Organization" or "Local Business" types.
fa_IR: نوعی را انتخاب کنید که به بهترین وجه شغل شما را توصیف کند. اگر نمی توانید یک مورد را پیدا کنید که دقیقاً صدق کند، از انواع عمومی "سازمان" یا "تجارت محلی" استفاده کنید.

en: Select this if you have a custom Rank Math settings file you want to use.
fa_IR: اگر فایلی از تنظیمات سفارشی رنک مث دارید که می‌خواهید از آن استفاده کنید، این گزینه را انتخاب کنید.

en: Selected page:
fa_IR: صفحه انتخاب شده:

en: Selected page: %s
fa_IR: صفحه انتخاب شده: %s

en: Selected page: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>
fa_IR: صفحه انتخاب شده: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>

en: Selected roles will be excluded from the XML &amp; HTML sitemaps.
fa_IR: نقش های انتخاب شده شامل XML و نقشه سایت HTML نشدند.

en: Self-Hosted Analytics JS File
fa_IR: فایل JS آنالیتیکس بر روی هاست خودتان

en: Send URLs directly to the IndexNow API.
fa_IR: URL ها را مستقیماً به IndexNow API ارسال کنید.

en: Senegal
fa_IR: سنگال

en: Seniors
fa_IR: سالمندان

en: Sentence
fa_IR: جمله

en: Sentence Expander
fa_IR: بسط دهنده جمله

en: Separator Character
fa_IR: کاراکتر جداکننده

en: Separator character or string that appears between breadcrumb items.
fa_IR: کاراکتر جداکننده یا رشته‌ای که بین آیتم‌های مسیر راهنما مشاهده می شود.

en: Separator character, as set in the Title Settings
fa_IR: کاراکتر جداکننده، تنظیم به همان تنظیمات عنوان

en: Serbia
fa_IR: صربستان

en: Served from cache
fa_IR: ارائه شده از حافظه پنهان

en: Server Maintenance Underway
fa_IR: تعمیر و نگهداری سرور در حال انجام است

en: Server error (5xx)
fa_IR: خطای سرور (5xx)

en: Serves Cuisine
fa_IR: سرو غذاها

en: Service
fa_IR: سرویس

en: Service Type
fa_IR: نوع خدمات

en: Set Schema: Default (%s)
fa_IR: تنظیم Schema: پیش فرض (%s)

en: Set Schema: None
fa_IR: تنظیم اسکیما: هیچ

en: Set a Focus Keyword for this content.
fa_IR: یک کلمه کلیدی تمرکز برای این محتوا تعیین کنید.

en: Set capabilities here.
fa_IR: قابلیت‌ها را در اینجا تنظیم کنید.

en: Set default values for the 404 error monitor here.
fa_IR: مقادیر پیش‌فرض را برای مانیتور خطای 404 در اینجا تنظیم کنید.

en: Set default values for the redirection module from here.
fa_IR: مقادیر پیش‌فرض را برای ماژول ریدایرکت از اینجا تنظیم کنید.

en: Set different Primary Focus Keyword
fa_IR: کلیدواژه اصلی فوکوس مختلف را تنظیم کنید

en: Set the sitemap options for author archive pages. %s.
fa_IR: تنظیمات نقشه سایت را برای صفحات بایگانی نویسنده تنظیم کنید. %s.

en: Set to index
fa_IR: تنظیم به index

en: Set to nofollow
fa_IR: تنظیم به nofollow

en: Set to nofollow.
fa_IR: روی nofollow تنظیم کنید.

en: Set to noindex
fa_IR: تنظیم به noindex

en: Set to sponsored.
fa_IR: روی اسپانسر تنظیم کنید.

en: Set up temporary or permanent redirections. Combined with the 404 monitor, you can easily redirect faulty URLs on your site, or add custom redirections.
fa_IR: ریدایرکت‌های موقت یا دائمی را تنظیم کنید. همراه با مانیتور 404، می‌توانید URL‌های معیوب را به راحتی در سایت خود ریدایرکت دهید یا ریدایرکتهای سفارشی را اضافه کنید.

en: Sets the max number of rows in a log. Set to 0 to disable the limit.
fa_IR: حداکثر تعداد ردیف‌ها را در یک گزارش تنظیم می کند. برای غیرفعال کردن محدودیت، روی 0 تنظیم کنید.

en: Setting empty archives to <code>noindex</code> is useful for avoiding indexation of thin content pages and dilution of page rank. As soon as a post is added, the page is updated to <code>index</code>.
fa_IR: تنظیم بایگانی‌های خالی به <code>noindex</code> برای جلوگیری از نمایه شدن صفحات با محتوای کم و بهتر شدن رتبه صفحه مفید است. به محض افزودن یک نوشته، صفحه به <code>index</code> بروز می شود.

en: Setting focus keywords for your posts allows Rank Math to analyse the content.
fa_IR: تنظیم کلمات کلیدی کانونی برای نوشته‌های شما به رنک مث امکان تجزیه و تحلیل محتوا را می‌دهد.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings Backup
fa_IR: تنظیمات نسخه پشتیبان

en: Settings File
fa_IR: انتخاب پرونده

en: Settings could not be imported:
fa_IR: تنظیمات نمی‌توانند درون‌ریزی شوند:

en: Settings could not be imported: Upload failed.
fa_IR: امکان درون‌ریزی تنظیمات وجود ندارد: بارگذاری انجام نشد.

en: Settings import failed.
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات انجام نشد.

en: Settings imported successfully.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت وارد شدند.

en: Settings successfully imported. Your old configuration has been saved as a backup.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت درون‌ریزی شدند. پیکربندی تنظیمات قدیمی شما به عنوان پشتیبان ذخیره شده است.

en: Setup Advanced Options
fa_IR: راه اندازی تنظیمات پیشرفته

en: Setup Rank Math
fa_IR: اجرای رنک مث

en: Setup Tutorial
fa_IR: آموزش راه اندازی

en: Setup Wizard
fa_IR: نصب جادویی

en: Setup Wizard - Rank Math
fa_IR: نصب جادویی - رنک مث

en: Share
fa_IR: اشتراک‌گذاری

en: Short paragraphs are easier to read and more pleasing to the eye. Long paragraphs scare the visitor, and they might result to SERPs looking for better readable content.
fa_IR: خواندن پاراگراف های کوتاه آسان تر و برای چشم دلپذیرتر است. پاراگراف های طولانی بازدید کننده را می ترسانند و ممکن است منجر به این شوند که SERP ها به دنبال محتوای قابل خواندن بهتر باشند.

en: Shortcode
fa_IR: کد کوتاه

en: Show Analytics Stats
fa_IR: نمایش آمار تجزیه و تحلیل

en: Show Blog Page
fa_IR: نمایش صفحه وبلاگ

en: Show Blog Page in Breadcrumb.
fa_IR: صفحه وبلاگ را در مسیر راهنما نمایش دهید.

en: Show Category(s)
fa_IR: نمایش دسته (ها)

en: Show Dates
fa_IR: نمایش تاریخ‌ها

en: Show Homepage Link
fa_IR: نمایش پیوند صفحه اصلی

en: Show SEO Score on Front-end
fa_IR: نمایش امتیاز SEO در Front-end

en: Show SEO Score to Visitors
fa_IR: نمایش نمره سئو به بازدیدکنندگان

en: Show more
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Show published dates for each post & page.
fa_IR: تاریخ‌های انتشار هر پست و صفحه را نمایش دهید.

en: Show the post/term titles, or the SEO titles in the HTML sitemap.
fa_IR: عنوان پست‌ها/دسته‌ها یا عنوان‌های سئو را در نقشه سایت HTML نشان دهید.

en: Simple
fa_IR: ساده

en: Since you are using an NGINX server, you may need to add the following code to your %s <strong>if your Sitemap pages are not loading</strong>. If you are unsure how to do it, please contact your hosting provider.
fa_IR: از آنجا که شما از یک سرور NGINX استفاده می کنید، <strong>اگر صفحات نقشه سایت شما بارگیری نمی شوند</strong> ممکن است لازم باشد کد زیر را به %s خود اضافه کنید. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، لطفاً با ارائه دهنده میزبانی خود تماس بگیرید.

en: Singapore
fa_IR: سنگاپور

en: Single %s Description
fa_IR: توضیحات %s

en: Single %s Title
fa_IR: عنوان %s

en: Single Post/Page Reports
fa_IR: گزارش های تک پست/صفحه

en: Site
fa_IR: سایت

en: Site Address (URL)
fa_IR: نشانی سایت (URL)

en: Site Analytics
fa_IR: تجزیه و تحلیل سایت

en: Site Description
fa_IR: توضیحات سایت

en: Site Tagline
fa_IR: شعار سایت

en: Site Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Site disconnected successfully.
fa_IR: سایت با موفقیت قطع شد.

en: Site token
fa_IR: توکن سایت

en: Site wide plugins auto-update option is disabled on your site.
fa_IR: گزینه به‌روزرسانی خودکار افزونه‌های سایت به صورت سراسری در سایت شما غیرفعال شده است.

en: Site-Wide Analysis
fa_IR: آنالیز گسترده سایت

en: Site-wide analysis
fa_IR: تجزیه و تحلیل در سطح سایت

en: Sitemap
fa_IR: نقشه سایت

en: Sitemap Settings
fa_IR: تنظیمات نقشه سایت

en: Sitemap URL: %s
fa_IR: URL نقشه سایت: %s

en: Sitemaps
fa_IR: نقشه‌های سایت

en: Size: %s
fa_IR: اندازه: %s

en: Skip
fa_IR: گذشتن

en: Skip Now
fa_IR: رد کردن

en: Skip Step
fa_IR: رد مرحله

en: Skip, Don't Import Now
fa_IR: رد، اکنون وارد نکنید

en: Slack Enhanced Sharing
fa_IR: اشتراک گزاری تقویت شده Slack

en: Slovak
fa_IR: اسلواکی

en: Slovakia
fa_IR: اسلواکی

en: Slovenia
fa_IR: اسلوونی

en: Slovenian
fa_IR: اسلوونیایی

en: Small Business Site
fa_IR: سایت تجاری کوچک

en: Snippet
fa_IR: قطعه کد‌

en: Social
fa_IR: شبکه اجتماعی

en: Social Media Preview
fa_IR: پیش نمایش رسانه های اجتماعی

en: Social Media Users
fa_IR: کاربران شبکه های اجتماعی

en: Social Meta
fa_IR: متا اجتماعی

en: Soft 404
fa_IR: نرم 404

en: Software
fa_IR: نرم افزار

en: Software Application
fa_IR: نرم افزار کاربردی

en: Some permissions are missing, please reconnect
fa_IR: برخی از مجوزها وجود ندارد، لطفاً دوباره وصل شوید

en: Something went wrong! Please try again.
fa_IR: مشکلی پیش آمد! لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Something went wrong. Please refresh the page and try again.
fa_IR: مشکلی پیش آمد. لطفاً صفحه را بازخوانی کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Something went wrong. Please try again later.
fa_IR: مشکلی پیش آمده است. لطفا بعدا تلاش کنید.

en: Sorry, field is empty which is not allowed.
fa_IR: متأسفیم، فیلد خالی است که مجاز نیست.

en: Sorry, no post found for given id.
fa_IR: متاسفانه شناسه پست وارد شده یافت نشد.

en: Sorry, no post id found.
fa_IR: متاسفانه شناسه پست یافت نشد.

en: Sorry, no preference found.
fa_IR: متاسفانه، پیشنهادی یافت نشد.

en: Sorry, only authenticated users can research the keyword.
fa_IR: متاسفیم، فقط کاربران تایید شده می توانند کلمه کلیدی را تحقیق کنند.

en: Sorry, the request has failed. If the issue persists, please contact our Support for assistance.
fa_IR: با عرض پوزش، درخواست ناموفق بود. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، لطفاً برای کمک با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

en: Sorry, you are not allowed to create/update redirection.
fa_IR: ببخشید، شما مجاز به ایجاد/‌روزرسانی ریدایرکت نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate plugins for this site.
fa_IR: ببخشید، شما مجاز به غیرفعال کردن افزونه‌ها برای این سایت نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
fa_IR: متأسفانه شما مجاز به ویرایش این پست تایپ نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
fa_IR: متاسفیم، شما مجاز به ویرایش این نوشته نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
fa_IR: متاسفیم، شما مجاز به ویرایش این دسته نیستید.

en: Sort By
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس

en: Sort by %s in ascending order
fa_IR: مرتب سازی بر اساس %s به ترتیب صعودی

en: Sort by %s in descending order
fa_IR: مرتب سازی بر اساس %s به ترتیب نزولی

en: South Africa
fa_IR: آفریقای جنوبی

en: Spain
fa_IR: اسپانیا

en: Spanish
fa_IR: اسپانیایی

en: Specify a maximum duration in seconds of an animated video preview
fa_IR: حداکثر مدت زمان پیش‌نمایش ویدیوی متحرک را بر حسب ثانیه تعیین کنید

en: Specify a maximum duration in seconds of an animated video preview.
fa_IR: حداکثر مدت زمان پیش‌نمایش ویدئوی متحرک را بر حسب ثانیه مشخص کنید.

en: Specify a maximum size of image preview to be shown for images on this page
fa_IR: حداکثر اندازه پیش نمایش تصویر را برای نمایش تصاویر در این صفحه تعیین کنید

en: Specify a maximum size of image preview to be shown for images on this page.
fa_IR: حداکثر اندازه پیش‌نمایش تصویر را برای نمایش تصاویر در این صفحه مشخص کنید.

en: Specify a maximum text-length, in characters, of a snippet for your page
fa_IR: حداکثر طول متن را به صورت کاراکتر برای صفحه خود مشخص کنید

en: Specify a maximum text-length, in characters, of a snippet for your page.
fa_IR: حداکثر طول متن از یک قطعه کد‌ را بر حسب تعداد کاراکتر برای صفحه خود تعیین کنید.

en: Sports Fans
fa_IR: طرفداران ورزش

en: Square
fa_IR: مربع

en: Sri Lanka
fa_IR: سری لانکا

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Start Date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start Import
fa_IR: شروع درون‌ریزی

en: Start Page Analysis
fa_IR: شروع آنالیز صفحه

en: Start SEO Analyzer
fa_IR: شروع عملیات تحلیلگر سئو

en: Start Wizard
fa_IR: شروع نصب جادویی

en: Start using Content AI by connecting your RankMath.com Account
fa_IR: با اتصال حساب RankMath.com خود، استفاده از Content AI را شروع کنید

en: Starts With
fa_IR: شروع با

en: Starts at 1 and increments by 1.
fa_IR: از 1 شروع می شود و یکی یکی افزایش می یابد.

en: Static page is set as the front page (WP Dashboard > Settings > Reading). To add SEO title, description, and meta for the homepage, please click here: %s
fa_IR: صفحه استاتیک به عنوان صفحه اصلی تنظیم شده است (پیشخوان وردپرس > تنظیمات > خواندن). برای افزودن عنوان سئو، توضیحات سئو و متای سئو به صفحه اصلی، لطفاً اینجا کلیک کنید: %s

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status & Tools
fa_IR: آمار و ابزارها

en: Step Content Wrapper CSS Class(es)
fa_IR: کلاس(های) CSS Wrapper Content Step

en: Step List CSS Class(es)
fa_IR: کلاس(های) فهرست مراحل CSS

en: Step Title Wrapper CSS Class(es)
fa_IR: کلاس(های) CSS Wrapper مرحله عنوان

en: Steps
fa_IR: مراحل

en: Stock Inventory
fa_IR: موجودی

en: Stop Redirection
fa_IR: توقف ریدایرکت

en: Storage Days: %s
fa_IR: روزهای ذخیره سازی: %s

en: Story-telling
fa_IR: قصه گویی

en: Stream Content Type
fa_IR: نوع محتوای جریانی

en: Stream URL
fa_IR: URL جریان

en: Street Address
fa_IR: آدرس خیابان

en: Strip Category Base
fa_IR: حذف پایه دسته

en: Structure blog posts with a clear flow, guiding readers effortlessly for better understanding and engagement.
fa_IR: پست‌های وبلاگ را با جریانی روشن ساختار دهید و خوانندگان را بدون زحمت برای درک و تعامل بهتر راهنمایی کنید.

en: Structured Data
fa_IR: داده های ساخت یافته

en: Students
fa_IR: دانش‌آموزان

en: Style
fa_IR: سبک

en: Styling Options
fa_IR: گزینه های یک ظاهر طراحی شده

en: Subjective
fa_IR: موضوع

en: Submit URLs
fa_IR: ارسال آدرس‌ها

en: Submit posts from these post types automatically to the IndexNow API when a post is published, updated, or trashed.
fa_IR: هنگامی که یک نوشته منتشر می‌شود، به‌روزرسانی می‌شود، یا به سطل زباله می‌رود، پست‌ها را از این پست تایپ به طور خودکار به IndexNow API ارسال کنید.

en: Subscribe to Our YouTube Channel
fa_IR: در کانال یوتیوب ما مشترک شوید

en: Successful fetch
fa_IR: واکشی موفقیت آمیز

en: Successfully submitted %s URL. | Successfully submitted %s URLs.
fa_IR[0]: %s آدرس اینترنتی (URL) با موفقیت ارسال شد.
fa_IR[1]: %s آدرس اینترنتی (URL) با موفقیت ارسال شد.

en: Suggested Actions
fa_IR: اقدامات پیشنهادی

en: Suggested pacing in repeatFrequency units (8601 duration format). For example, PT5H monthly means 5 hours per month. Use courseWorkload for total length.
fa_IR: سرعت پیشنهادی در واحدهای تکرار فرکانس (فرمت مدت زمان 8601). به عنوان مثال، PT5H ماهانه به معنای 5 ساعت در ماه است. از courseWorkload برای طول کل استفاده کنید.

en: Suggestions will appear here.
fa_IR: پیشنهادات در اینجا ظاهر خواهند شد.

en: Summary Card
fa_IR: خلاصه کارت

en: Summary Card with Large Image
fa_IR: خلاصه کارت با تصویر بزرگ

en: Sunday
fa_IR: یکشنبه

en: Support Us with a Link
fa_IR: ما را با یک لینک پشتیبانی کنید

en: Supporting Points
fa_IR: امتیازات پشتیبانی

en: Sweden
fa_IR: سوئد

en: Swedish
fa_IR: سوئدی

en: Switzerland
fa_IR: سوئیس

en: System Info
fa_IR: اطلاعات سیستم

en: System Status
fa_IR: وضعیت سیستم

en: TV Enthusiasts
fa_IR: علاقه مندان به تلویزیون

en: Table of Content Options
fa_IR: جدول گزینه های محتوا

en: Table of Contents
fa_IR: فهرست مطالب

en: Table of Contents Exclude Headings
fa_IR: تیترهای مستثنی برای فهرست مطالب

en: Table of Contents List style
fa_IR: استایل لیست فهرست مطالب

en: Table of Contents Title
fa_IR: عنوان فهرست مطالب

en: Table of Contents help break down content into smaller, digestible chunks. It makes reading easier which in turn results in better rankings.
fa_IR: فهرست مطالب به تجزیه محتوا به قطعات کوچکتر و قابل هضم کمک می کند. خواندن را آسان تر می کند که به نوبه خود باعث رتبه بندی بهتر می شود.

en: Table re-creation started. It might take a couple of minutes.
fa_IR: بازسازی جدول‌ها آغاز شد. ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

en: Tags (advanced)
fa_IR: برچسب‌ها (پیشرفته)

en: Taiwan
fa_IR: تایوان

en: Take SEO to the Next Level!
fa_IR: سئو را به سطح بعدی ببرید!

en: Take a backup of your plugin settings in case you wish to restore them in future. Use it as backup before making substantial changes to Rank Math settings. For taking a backup of the SEO data of your content, use the XML Export option.
fa_IR: از تنظیمات افزونه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت تمایل آن‌ها را در آینده بازیابی نمایید. قبل از ایجاد تغییرات اساسی در تنظیمات رنک مث از آن به‌عنوان نسخه پشتیبان استفاده نمایید. برای تهیه نسخه پشتیبان از داده‌های سئوی محتوای خود باید از گزینه برون‌بری XML استفاده نمایید.

en: Take control over the default settings available for Rank Math Blocks.
fa_IR: تنظیمات پیش‌فرض موجود برای بلوک‌های رنک‌مث را کنترل کنید.

en: Take full control of what’s important to the success of your website – see content that’s performing well and content that’s dropped in rankings so you can take action.
fa_IR: کنترل کامل آنچه برای موفقیت وب سایت شما مهم است را در دست بگیرید - محتوایی را ببینید که عملکرد خوبی دارد و محتوایی که در رتبه بندی کاهش یافته است تا بتوانید اقدام کنید.

en: Take your SEO to the Next Level!
fa_IR: سئوی خود را به سطح بعدی ببرید!

en: Tax ID
fa_IR: شناسه مالیاتی

en: Taxonomies:
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها:

en: Team
fa_IR: تیم

en: Tech Enthusiasts
fa_IR: علاقه مندان به فناوری

en: Technical
fa_IR: فنی

en: Technical Support
fa_IR: پشتیبانی فنی

en: Telephone
fa_IR: تلفن

en: Template saved.
fa_IR: الگو ذخیره شد.

en: Term Description
fa_IR: توضیح دسته

en: Term meta import failed.
fa_IR: درون‌ریزی متا دسته انجام نشد.

en: Terminate
fa_IR: خاتمه

en: Terminate the ongoing Content AI Bulk Editing Process to halt any pending modifications and revert to the previous state. The bulk metadata has been generated for %1$d out of %1$d posts so far.
fa_IR: فرآیند ویرایش انبوه هوش مصنوعی محتوا را خاتمه دهید تا هرگونه تغییر معلق را متوقف کنید و به حالت قبلی بازگردید. ابرداده انبوه برای %1$d از %1$d پست تاکنون ایجاد شده است.

en: Test Connections
fa_IR: تست اتصال

en: Test with Google
fa_IR: با گوگل تست کنید

en: Testimonial
fa_IR: گواهینامه

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Summarizer
fa_IR: خلاصه کننده متن

en: Thailand
fa_IR: تایلند

en: Thank you for using <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>
fa_IR: بخاطر اینکه از افزونه <a href="%s" target="_blank">رنک مث</a> استفاد می‌کنید، از شما سپاسگزاریم

en: The $%1$s is required for variable %2$s.
fa_IR: $%1$s برای متغیر %2$s ضروری است.

en: The $id variable is required.
fa_IR: متغیر $id ضروری است.

en: The 404 error log is empty.
fa_IR: گزارش خطای 404 خالی است.

en: The 404 monitor will let you see if visitors or search engines bump into any <code>404 Not Found</code> error while browsing your site.
fa_IR: مانیتور 404 به شما امکان می دهد بازدید کنندگان یا موتورهای جستجو را به هنگام نمایش خطای <code>404 Not Found</code> بررسی و مرور کنید.

en: The <code>nofollow</code> attribute <strong>will not be added</strong> for the link if target domain is in this list. Add one per line.
fa_IR: اگر دامنه هدف در این لیست قرار دارد، ویژگی <code>nofollow</code> <strong>اضافه نشود</strong>. هر پیوند را در یک خط اضافه کنید.

en: The App Card is a great way to represent mobile applications on Twitter and to drive installs. More information:
fa_IR: App Card یک راه عالی برای نمایش برنامه‌های تلفن همراه در توییتر و افزایش نصب است. اطلاعات بیشتر:

en: The Google Analytics Console request failed.
fa_IR: درخواست کنسول Google Analytics ناموفق بود.

en: The Google Analytics request failed.
fa_IR: درخواست گوگل آنالیتیکز ناموفق بود.

en: The Google Search Console request failed.
fa_IR: درخواست کنسول جستجوی Google ناموفق بود.

en: The IndexNow API key proves the ownership of the site. It is generated automatically. You can change the key if it becomes known to third parties.
fa_IR: کلید IndexNow API مالکیت سایت را اثبات می کند.  به صورت خودکار تولید می شود.  اگر کلید برای اشخاص ثالث شناخته شود، می توانید آن را تغییر دهید.

en: The MIME type/subtype combination that describes the content contained in twitter:player:stream. Takes the form specified in RFC 6381. Currently supported content_type values are those defined in RFC 4337 (MIME Type Registration for MP4).
fa_IR: ترکیب نوع MIME/subtype که محتوای موجود در twitter:player:stream را توصیف می کند. شکل مشخص شده در RFC 6381 را می گیرد. مقادیر content_type که در حال حاضر پشتیبانی می شوند، آنهایی هستند که در RFC 4337 (ثبت نوع MIME برای MP4) تعریف شده اند.

en: The Organization Name added in Local SEO Settings.
fa_IR: نام سازمان به تنظیمات سئو محلی اضافه شد.

en: The Role Manager allows you to use WordPress roles to control which of your site users can have edit or view access to Rank Math's settings.
fa_IR: مدیریت نقش به شما امکان می‌دهد تا از نقش‌های وردپرس برای کنترل اینکه کدام یک از کاربران سایت شما می‌توانند به تنظیمات رنک مث دسترسی داشته باشند و آن‌ها را ویرایش یا مشاهده کنند.

en: The SEO Scores have been recalculated successfully!
fa_IR: امتیازهای سئو مجدداً با موفقیت محاسبه شدند!

en: The SEO page title should contain the Focus Keyword preferably at the beginning.
fa_IR: عنوان صفحه سئو باید در ابتدا حاوی کلمه کلیدی تمرکز باشد.

en: The Simple mode only logs URI and access time, while the Advanced mode creates detailed logs including additional information such as the Referer URL.
fa_IR: حالت ساده فقط گزارش URL و زمان دستیابی را ثبت می کند، در حالی که حالت پیشرفته اطلاعات گزارش‌های مربوط به اطلاعات اضافی مانند ارجاع دهنده URL را ایجاد می کند.

en: The URL of the online event, where people can join. This property is required if your event is happening online
fa_IR: URL رویداد آنلاین، جایی که افراد می توانند به آن بپیوندند. اگر رویداد شما به صورت آنلاین برگزار می شود، این ویژگی مورد نیاز است

en: The URL of the organization offering the job position. Leave empty to use your own company information
fa_IR: نشانی اینترنتی سازمانی که موقعیت شغلی را ارائه می دهد. برای استفاده از اطلاعات شرکت خودتان خالی بگذارید

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API, but the API key will be checked later.
fa_IR: URL با موفقیت به IndexNow API ارسال شد، اما کلید API بعدا بررسی خواهد شد.

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API.
fa_IR: URL با موفقیت به IndexNow API ارسال شد.

en: The URLs don't belong to the host or the key is not matching the schema in the protocol.
fa_IR: URL ها به میزبان تعلق ندارند یا کلید با طرح موجود در پروتکل مطابقت ندارد.

en: The below options are handled via the Rank Math SEO <settings_page_link/>.
fa_IR: گزینه های زیر از طریق رتبه بندی سئو ریاضی انجام می شود.

en: The canonical URL informs search crawlers which page is the main page if you have double content
fa_IR: URL متعارف به خزنده‌های جستجو اطلاع می‌دهد که اگر محتوای دوگانه دارید، کدام صفحه صفحه اصلی است

en: The canonical URL you entered does not seem to be a valid URL. Please double check it in the SEO meta box &raquo; Advanced tab.
fa_IR: به نظر نمی‌رسد آدرس کنونیکال (Canonical URL) که وارد کرده‌اید معتبر باشد! لطفاً آن را در جعبه متا سئو » زبانه پیشرفته مجدداً بررسی کنید.

en: The card for your website will look little something like this!
fa_IR: کارت برای وب سایت شما کمی شبیه به این خواهد بود!

en: The comment you want to reply to.
fa_IR: نظری که می خواهید به آن پاسخ دهید.

en: The cuisine of the recipe (for example, French or Ethiopian).
fa_IR: غذاهای دستور پخت (به عنوان مثال، فرانسوی یا اتیوپیایی).

en: The currency of the price of the course, in ISO 4217 currency format (3 letter code), if applicable.
fa_IR: واحد پول قیمت دوره، در صورت وجود، در قالب ارز ISO 4217 (کد 3 حرفی).

en: The date after which the price will no longer be available
fa_IR: تاریخی که پس از آن قیمت دیگر در دسترس نخواهد بود

en: The date when the item becomes valid.
fa_IR: تاریخی که مورد معتبر می شود.

en: The date when the job posting will expire. If a job posting never expires, or you do not know when the job will expire, do not include this property
fa_IR: تاریخی که آگهی استخدام منقضی می شود. اگر یک آگهی شغلی هرگز منقضی نمی شود، یا نمی دانید چه زمانی کار منقضی می شود، این ویژگی را درج نکنید

en: The duration and repeatCount properties are relative to this field.
fa_IR: خواص duration و repeatCount مربوط به این فیلد است.

en: The end date for the course, in 8601 date format (YYYY-MM-DD), if applicable.
fa_IR: تاریخ پایان دوره، در صورت وجود، در قالب تاریخ 8601 (YYYY-MM-DD).

en: The error log cannot be retrieved.
fa_IR: گزارش خطا قابل بازیابی نیست.

en: The error log cannot be retrieved: Error log file is too large.
fa_IR: گزارش خطا قابل بازیابی نیست: پرونده گزارش خطا خیلی بزرگ است.

en: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
fa_IR: تصویر شاخص باید حداقل 200 در 200 پیکسل باشد تا توسط فیسبوک و سایر سایت‌های رسانه‌های اجتماعی قابل استفاده باشد.

en: The first 10% of the content should contain the Focus Keyword preferably at the beginning.
fa_IR: 10 درصد اول محتوا باید ترجیحاً حاوی کلمه کلیدی Focus در ابتدا باشد.

en: The following active plugins on your site may cause conflict issues when used alongside Rank Math:
fa_IR: افزونه‌های فعال زیر در سایت شما ممکن است هنگام استفاده در کنار رنک مث باعث بروز اختلالات شود:

en: The following active plugins on your site may cause conflict issues when used alongside this plugin:
fa_IR: افزونه‌های فعال زیر در سایت شما ممکن است هنگام استفاده در کنار این افزونه باعث بروز اختلالات شود:

en: The hiring organization's unique identifier for the job.
fa_IR: شناسه منحصر به فرد سازمان استخدام کننده برای این شغل.

en: The job title of the person (for example, Financial Manager).
fa_IR: عنوان شغلی شخص (مثلاً مدیر مالی).

en: The key was invalid (e.g. key not found, file found but key not in the file).
fa_IR: کلید نامعتبر بود (به عنوان مثال کلید پیدا نشد، پرونده پیدا شد اما کلید در پرونده نیست).

en: The last 100 IndexNow API requests.
fa_IR: آخرین 100 درخواست IndexNow API.

en: The medium through which the course will be delivered.
fa_IR: رسانه ای که دوره از طریق آن ارائه می شود.

en: The name of the company. Leave empty to use your own company information.
fa_IR: نام شرکت. برای استفاده از اطلاعات شرکت خودتان خالی بگذارید.

en: The name of your app to show.
fa_IR: نام برنامه شما برای نمایش.

en: The number of calories in the recipe. Optional.
fa_IR: تعداد کالری در دستور غذا. اختیاری.

en: The numeric representation of your app ID in the App Store.
fa_IR: نمایش عددی شناسه برنامه شما در اپ استور.

en: The numerical price of the course, if applicable.
fa_IR: قیمت عددی دوره، در صورت وجود.

en: The numerical value for how long the course lasts for, in repeatFrequency units. For example, if the repeatFrequency is monthly and the repeatCount is 4, the course lasts for 4 months.
fa_IR: مقدار عددی برای مدت زمان دوره، در واحد تکرار فرکانس. برای مثال، اگر repeatFrequency ماهانه و repeatCount 4 باشد، دوره به مدت 4 ماه ادامه دارد.

en: The original comment that requires a response
fa_IR: نظر اصلی که نیاز به پاسخ دارد

en: The original date on which employer posted the job. You can leave it empty to use the post publication date as job posted date
fa_IR: تاریخ اصلی که کارفرما در آن کار را پست کرده است. می توانید برای استفاده از تاریخ انتشار پست به عنوان تاریخ ارسال شغل، آن را خالی بگذارید

en: The output was stopped as it was identified as potentially unsafe by the content filter.
fa_IR: خروجی به عنوان یک محتمل ناامن توسط فیلتر محتوا شناسایی و متوقف شد.

en: The plugin is currently not connected with your Rank Math account. Click on the button below to login or register for FREE using your %1$sGoogle account, Facebook account%2$s or %1$syour email account%2$s.
fa_IR: این افزونه در حال حاضر به حساب رنک مث شما متصل نیست. برای ورود یا ثبت‌نام رایگان با استفاده از %1$sحساب گوگل، حساب فیس‌بوک%2$s یا %1$sحساب ایمیل%2$s خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: The price range of the business, for example $$$.
fa_IR: دامنه قیمت کسب و کار، به عنوان مثال: $$$.

en: The pricing category of the course. Example: Free, Partially Free, Subscription, Paid
fa_IR: دسته بندی قیمت دوره. مثال: رایگان، تا حدی رایگان، اشتراک، پولی

en: The process may take a few minutes if you have a large number of posts or pages <a href="%2$s" target="_blank">Learn more about the import process here.</a>
fa_IR: اگر تعداد زیادی نوشته یا صفحه داشته باشید، این روند ممکن است چند دقیقه طول بکشد <a href="%2$s" target="_blank">در اینجا از روند درون‌ریزی بیشتر بدانید.</a>

en: The redirection you are trying to create may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs. The redirection has been deactivated.
fa_IR: انتقالی که شما سعی در ایجاد آن دارید ممکن است باعث حلقه بی‌نهایت شود. لطفاً آدرس‌های منبع و مقصد را بررسی کنید. این انتقال غیرفعال شده است.

en: The redirection you are trying to update may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs.
fa_IR: انتقالی که شما سعی در به‌روزرسانی آن دارید ممکن است باعث حلقه بی‌نهایت شود. لطفاً آدرس‌های منبع و مقصد را بررسی کنید.

en: The request was invalid.
fa_IR: درخواست نامعتبر بود.

en: The review or rating must be displayed on the page to comply with Google's Schema guidelines.
fa_IR: بررسی یا رتبه بندی باید در صفحه نمایش داده شود تا با دستورالعمل های طرحواره Google مطابقت داشته باشد.

en: The standard permalink structure is pretty ugly - WordPress generates offputting URLs like: http://www.yoursite.com/?p=99
fa_IR: ساختار پیوند یکتای استاندارد بسیار زشت است - وردپرس آدرس‌های اینترنتی خارج از شبکه مانند: http://www.yoursite.com/?p=99 تولید می‌کند

en: The start date for the course, in 8601 date format (YYYY-MM-DD), if applicable.
fa_IR: تاریخ شروع دوره، در صورت وجود، در قالب تاریخ 8601 (YYYY-MM-DD).

en: The statistics that appear in the Rank Math Analytics module won’t match with the data from the Google Search Console as we only track posts and keywords that rank in the top 100 positions in the selected timeframe. We do this to help make decision-making easier and for faster data processing since this is the data you really need to prioritize your SEO efforts on.
fa_IR: آماری که در ماژول Rank Math Analytics ظاهر می‌شود با داده‌های کنسول جستجوی Google مطابقت نخواهد داشت، زیرا ما فقط پست‌ها و کلمات کلیدی را دنبال می‌کنیم که در 100 موقعیت برتر در بازه زمانی انتخاب شده قرار دارند. ما این کار را برای کمک به تصمیم‌گیری آسان‌تر و پردازش سریع‌تر داده‌ها انجام می‌دهیم، زیرا این همان داده‌هایی است که واقعاً برای اولویت‌بندی تلاش‌های SEO خود به آن نیاز دارید.

en: The style of the content.
fa_IR: سبک محتوا.

en: The supporting points you want to include in the paragraph
fa_IR: نکات پشتیبانی که می خواهید در پاراگراف قرار دهید

en: The tagline is the second option.  Choose a tagline that summarizes your site in a few words.  The tagline is also a good place to use your main keyword.
fa_IR: شعار گزینه دوم است. یک شعار انتخاب کنید که سایت شما را با چند کلمه خلاصه کند. شعار همچنین مکان مناسبی برای استفاده از کلمه کلیدی اصلی شما است.

en: The target audience for the content.
fa_IR: مخاطبان هدف برای محتوا.

en: The tone of the content.
fa_IR: لحن مطالب.

en: The type of service being offered, e.g. veterans' benefits, emergency relief, etc.
fa_IR: نوع خدمات ارائه شده، به عنوان مثال مزایای جانبازی، امداد اضطراری و غیره.

en: The variable has already been registered.
fa_IR: متغیر قبلاً ثبت شده است.

en: The venue name.
fa_IR: نام محل برگزاری

en: There are %s published posts where the primary focus keyword does not appear in the post title.
fa_IR: %s نوشته منتشر شده وجود دارد که کلمه کلیدی اصلی در عنوان نوشته ظاهر نمی شود.

en: There are %s with no focus keyword set.
fa_IR: %s مجموعه بدون کلمه کلیدی اصلی وجود دارد.

en: There are no redirection to import.
fa_IR: هیچ ریدایرکتی برای درون‌ریزی وجود ندارد.

en: There is a new version of Content AI available! %s the Rank Math SEO plugin to use this feature.
fa_IR: نسخه جدیدی از هوش مصنوعی محتوا موجود است! %s برای استفاده از این ویژگی افزونه رنک مث سئو.

en: There is a problem with the Google auth token. Please <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">reconnect your app</a>
fa_IR: به نظر می‌رسد مشکلی با توکن تأیید گوگل وجود دارد. لطفاً <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">مجدداً متصل شوید</a>

en: There is no backup.
fa_IR: نسخه پشتیبانی تهیه نشده است.

en: There is no ideal keyword density percentage, but it should not be too high. The most important thing is to keep the copy natural.
fa_IR: درصد چگالی کلمه کلیدی ایده آلی وجود ندارد، اما نباید خیلی زیاد باشد. مهمترین چیز این است که کپی را طبیعی نگه دارید.

en: These posts have not been analyzed by Rank Math yet.
fa_IR: این پست ها هنوز توسط رتبه ریاضی تجزیه و تحلیل نشده اند.

en: This KML File is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is used to provide location information to Google.
fa_IR: پرونده KML توسط <a href="%s" target="_blank">رنک مث افزونه سئو وردپرس</a> ایجاد شده است. برای ارائه اطلاعات مکان به Google استفاده می شود.

en: This XML Sitemap Index file contains <strong>%s</strong> sitemaps.
fa_IR: این XML Sitemap Index شامل <strong>%s</strong> نقشه سایت است.

en: This XML Sitemap contains <strong>%s</strong> URLs.
fa_IR: این نقشه سایت XML حاوی <strong>%s</strong> آدرس‌ است.

en: This XML Sitemap is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is what search engines like Google use to crawl and re-crawl posts/pages/products/images/archives on your website.
fa_IR: این نقشه سایت XML توسط <a href="%s" target="_blank">رنک مث افزونه سئو وردپرس</a> ایجاد شده است. این همان چیزی است که موتورهای جستجو مانند Google برای خزیدن و دوباره خزیدن پست‌ها / صفحه‌ها / محصولات / تصاویر / بایگانی‌ها در وب سایت شما استفاده می کنند.

en: This action is IRREVERSIBLE.
fa_IR: این عمل برگشت ناپذیر است.

en: This email was sent to you as a registered member of %s.
fa_IR: این ایمیل برای شما به عنوان عضو ثبت‌نام شده در %s ارسال شده است.

en: This feature enables the default primary tone or writing style that characterizes your content. You can override this in individual tools.
fa_IR: این ویژگی لحن اولیه یا سبک نوشتاری پیش‌فرض را فعال می‌کند که مشخصه محتوای شماست. شما می توانید این را در ابزارهای جداگانه لغو کنید.

en: This feature is not available on the localhost.
fa_IR: این ویژگی در لوکال هاست در دسترس نیست.

en: This feature is only available for Content AI subscribers.
fa_IR: این ویژگی تنها برای مشترکان هوش مصنوعی محتوا در دسترس است.

en: This field is required.
fa_IR: این فیلد ضروری است.

en: This is an automated email to let you know that there is an update available for the Rank Math SEO plugin installed on: %s
fa_IR: این یک ایمیل خودکار است تا به شما اطلاع دهد که برای افزونه رنک مث سئو یک به‌روزرسانی در دسترس که در %s نصب شده است

en: This is how many times your site showed up in the search results.
fa_IR: این تعداد دفعاتی است که سایت شما در نتایج جستجو نشان داده شده است.

en: This is the average position of your site in the search results.
fa_IR: این میانگین موقعیت سایت شما در نتایج جستجو است.

en: This is the latest version of the plugin.
fa_IR: این آخرین نسخه از این افزونه است.

en: This is the number of pageviews carried out by visitors from Google.
fa_IR: این تعداد بازدید از صفحه است که توسط بازدیدکنندگان از Google انجام می شود.

en: This is the number of pageviews carried out by visitors from Search Engines.
fa_IR: این تعداد بازدید از صفحه توسط بازدیدکنندگان موتورهای جستجو است.

en: This is the unique URL of this page, displayed below the post title in the search results.
fa_IR: این نشانی اینترنتی منحصر به فرد این صفحه است که در زیر عنوان پست در نتایج جستجو نمایش داده می شود.

en: This is the version you are using on this site.
fa_IR: این نسخه‌ای است که شما در این سایت استفاده می کنید.

en: This is what will appear as the description when this post shows up in the search results.
fa_IR: این همان چیزی است که وقتی این پست در نتایج جستجو نشان داده می شود به عنوان توضیحات ظاهر می شود.

en: This is what will appear in the first line when this post shows up in the search results.
fa_IR: این همان چیزی است که وقتی این پست در نتایج جستجو نشان داده می شود در خط اول ظاهر می شود.

en: This looks nice for readers - and it gets your keywords into the URL (keywords in the URL is a ranking factor).
fa_IR: این برای خوانندگان خوب به نظر می رسد - و کلمات کلیدی شما را به URL تبدیل می کند (کلمات کلیدی در URL یک عامل رتبه‌بندی است).

en: This module is available in the PRO version.
fa_IR: این ماژول در نسخه پرو موجود است.

en: This option cannot be changed since your theme has added the support for Rank Math Breadcrumbs using: %s
fa_IR: این گزینه قابل تغییر نیست زیرا قالب شما پشتیبانی از مسیر راهنمای رنک مث را با استفاده از %s اضافه کرده است

en: This option lets you set the default audience that usually reads your content. You can override this in individual tools.
fa_IR: این گزینه به شما امکان می‌دهد مخاطب پیش‌فرضی را تعیین کنید که به طور معمول محتوای شما را می‌خوانند. شما می‌توانید این تنظیم را در ابزارهای فردی لغو کنید.

en: This option lets you set the default language for content generated using Content AI. You can override this in individual tools.
fa_IR: این گزینه به شما امکان می‌دهد زبان پیش‌فرض برای محتوایی که با استفاده از هوش مصنوعی محتوا تولید می‌شود، تنظیم کنید. شما می‌توانید این تنظیم را در ابزارهای فردی لغو کنید.

en: This option prevents images on a page from being indexed by Google and other search engines
fa_IR: این گزینه از ایندکس شدن تصاویر در یک صفحه توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو جلوگیری می کند

en: This option will replace the "?p=99" part of the URL with the post's title, like this: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/
fa_IR: با این گزینه بخشی از آدرس اینترنتی "?p=99" با عنوان نوشته جایگزین می شود، مشابه: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/

en: This page will not appear in search results. You can disable noindex in the Advanced tab.
fa_IR: این صفحه در نتایج جستجو ظاهر نمی شود. می توانید noindex را در تب Advanced غیرفعال کنید.

en: This plugin is compatible with your PHP version but we recommend updating to PHP 7.4 for increased speed and security.
fa_IR: این افزونه با نسخه PHP هاست شما سازگار است، اما توصیه می‌کنیم برای افزایش سرعت و امنیت به PHP 7.4 به‌روزرسانی کنید.

en: This post is Pillar Content
fa_IR: این پست محتوای ستونی است

en: This process may take a while. Please keep this window open until the process is complete.
fa_IR: این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد. لطفاً این پنجره را تا تکمیل فرآیند باز نگه دارید.

en: This tab contains General settings related to the XML sitemaps.
fa_IR: این زبانه شامل تنظیمات مربوط به نقشه‌های XML است.

en: This tab contains SEO options for BuddyPress Group pages.
fa_IR: این زبانه شامل تنظیمات سئو برای مجموعه صفحات BuddyPress می‌باشد.

en: This tab contains settings related to the HTML sitemap.
fa_IR: این تب شامل تنظیمات مربوط به نقشه سایت HTML است.

en: This tool will calculate the SEO score for the posts/pages that have a Focus Keyword set. Note: This process may take some time and the browser tab must be kept open while it is running.
fa_IR: این ابزار امتیاز سئو را برای نوشته‌ها و صفحه‌ها که دارای مجموعه کلمه کلیدی کانونی هستند، دوباره محاسبه می‌کند. توجه: این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد و زبانه مرورگر باید در حین اجرا باز بماند.

en: This update will install a beta version of Rank Math.
fa_IR: این به‌روزرسانی یک نسخه آزمایشی از رنک مث را نصب خواهد کرد.

en: Thumbnail for Facebook
fa_IR: تصویر بندانگشتی برای فیسبوک

en: Thursday
fa_IR: پنج‌شنبه

en: Ticket Support
fa_IR: تیکت پشتیبانی

en: Ticket URL
fa_IR: URL بلیط

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time format used in the contact shortcode.
fa_IR: فرمت زمانی که در کدکوتاه تماس استفاده می شود.

en: Time to read
fa_IR: زمان خواندن

en: Timeframe
fa_IR: بازه زمانی

en: Timings
fa_IR: زمان بندی ها

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Readability
fa_IR: خوانایی عنوان

en: Title Wrapper
fa_IR: لفاف عنوان

en: Title Wrapper CSS Class(es)
fa_IR: کلاس(های) CSS Wrapper عنوان

en: Title attribute format
fa_IR: عنوان ویژگی فرمت

en: Title for %s archive pages.
fa_IR: این عنوان برای صفحات بایگانی %s می‌باشد.

en: Title of the current post/page
fa_IR: عنوان نوشته/صفحه فعلی

en: Title of the parent page of the current post/page
fa_IR: عنوان صفحه والد نوشته/صفحه فعلی

en: Title of the site
fa_IR: عنوان سایت

en: Title of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
fa_IR: عنوان سایت خود را هنگام اشتراک گذاری در فیسبوک، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

en: Title tag for %s archives
fa_IR: تگ عنوان برای بایگانی‌های %s

en: Title tag for groups
fa_IR: تگ عنوان برای گروه‌ها

en: Title tag on 404 Not Found error page.
fa_IR: تگ عنوان در صفحه خطای 404 یافت نشد.

en: Title tag on author archives. SEO options for specific authors can be set with the meta box available in the user profiles.
fa_IR: تگ عنوان در بایگانی‌های نویسنده، تنظیمات سئو برای نویسندگان خاص با جعبه متا موجود در پروفایل‌های کاربر تنظیم می شود.

en: Title tag on day/month/year based archives.
fa_IR: این تگ عنوان در بایگانی است که مبتنی بر بایگانی روز و ماه و سال می‌باشد.

en: Title tag on search results page.
fa_IR: این تگ عنوان در صفحه نتایج جستجو می‌باشد.

en: Titles
fa_IR: عنوان‌ها

en: Titles & Meta Settings
fa_IR: عنوان‌ها و تنظیمات متا

en: Titles &amp; Meta
fa_IR: عنوان‌ها و متا

en: Titles &amp; Metas
fa_IR: عنوان‌ها و متا

en: Titles with positive or negative sentiment work best for higher CTR.
fa_IR: عناوین با احساسات مثبت یا منفی برای CTR بالاتر بهترین کار را دارند.

en: To
fa_IR: به

en: To access this Content AI feature, you have to purchase a Content AI Subscription.
fa_IR: برای دسترسی به این ویژگی Content AI، باید یک اشتراک Content AI خریداری کنید.

en: To access this Content AI feature, you need to have an active subscription plan.
fa_IR: برای دسترسی به این ویژگی Content AI، باید یک برنامه اشتراک فعال داشته باشید.

en: To configure meta tags for your media attachment pages, you need to first %s to parent.
fa_IR: برای پیکربندی متا تگ‌ها برای صفحات پیوست رسانه، ابتدا باید %s را برای والد قرار دهید.

en: To ensure your site is always on the latest, most up-to-date version of Rank Math - we recommend logging into the admin area to update the plugin as soon as possible: %s
fa_IR: برای اطمینان از اینکه سایت شما همیشه در جدیدترین و به‌روزترین نسخه رنک مث است - توصیه می‌کنیم برای به‌روزرسانی هرچه سریع‌تر افزونه، وارد قسمت مدیریت شوید: %s

en: To update your email preferences, %s.
fa_IR: برای به‌روزرسانی تنظیمات برگزیده ایمیل خود، %s.

en: Token exists
fa_IR: توکن موجود می‌باشد

en: Tone
fa_IR: لحن

en: Too Many Requests
fa_IR: درخواست‌های خیلی زیاد

en: Too Many Requests (potential Spam).
fa_IR: درخواست های بسیار زیاد (احتمالاً هرزنامه).

en: Too many requests.
fa_IR: درخواست‌های بیش از حد.

en: Tools
fa_IR: ابزار

en: Top 3 Positions
fa_IR: 3 جایگاه اول

en: Top 5 Winning & Losing Keywords
fa_IR: 5 کلیدواژه برنده و بازنده

en: Top 5 Winning & Losing Posts
fa_IR: 5 پست برتر برنده و بازنده

en: Top Admin Bar
fa_IR: نوار ابزار مدیریت

en: Top Losing Keywords
fa_IR: کلمات کلیدی پربازنده

en: Top Winning Keywords
fa_IR: برنده ترین کلمات کلیدی

en: Topic
fa_IR: موضوع

en: Topic Brief
fa_IR: خلاصه موضوع

en: Topic Research
fa_IR: تحقیق موضوعی

en: Total Clicks
fa_IR: کل کلیک‌ها

en: Total Impressions
fa_IR: کل نمایش‌ها

en: Total Keywords
fa_IR: کلمات کلیدی

en: Total Time
fa_IR: زمان کل

en: Total Time:
fa_IR: زمان کل:

en: Total number of 404 pages opened by the users.
fa_IR: تعداد کل صفحات 404 که توسط کاربران باز شده‌اند.

en: Total number of Redirections created in the Rank Math.
fa_IR: تعداد کل ریدایرکت‌هایی که در رنک مث ایجاد شده‌اند.

en: Total number of hits received by all the Redirections.
fa_IR: تعداد کل بازدیدهایی که توسط ریدایرکت‌ها دریافت شده‌اند.

en: Total number of keywords your site ranking below 100 position.
fa_IR: تعداد کل کلمات کلیدی سایت شما که رتبه زیر 100 را دارند.

en: Total number visits received on all the 404 pages.
fa_IR: تعداد کل بازدیدهایی که صفحات 404 دریافت کرده‌اند.

en: Total time to watch all videos and complete all assignments and exams for the course. Use the 8601 format. Example: PT22H
fa_IR: مجموع زمان برای تماشای همه فیلم ها و تکمیل تمام تکالیف و امتحانات دوره. از فرمت 8601 استفاده کنید. مثال: PT22H

en: Total time:
fa_IR: زمان کل:

en: Track 500 Keywords
fa_IR: پیگیری 500 کلمه کلیدی

en: Track Keyword Performance
fa_IR: ردیابی عملکرد کلمه کلیدی

en: Track Keyword Trends
fa_IR: ردیابی روندهای کلیدواژه

en: Track more than 20 metrics for all of your posts
fa_IR: بیش از 20 معیار برای همه پست های خود را دنبال کنید

en: Track page and keyword rankings with the Advanced Analytics module
fa_IR: پیگیری رتبه بندی صفحه و کلمات کلیدی با ماژول Advanced Analytics

en: Track your performance for your target keywords
fa_IR: عملکرد خود را برای کلمات کلیدی هدف خود دنبال کنید

en: Tracked Keywords
fa_IR: کلمات کلیدی ردیابی شده

en: Traffic
fa_IR: ترافیک

en: Transform incomplete sentences into polished expressions, adding depth and clarity to your writing.
fa_IR: جملات ناقص را به عبارات صیقلی تبدیل کنید و به نوشتار خود عمق و وضوح اضافه کنید.

en: Trash
fa_IR: زباله‌دان

en: Travelers
fa_IR: مسافران

en: Trends
fa_IR: روندها

en: Tuesday
fa_IR: سه‌شنبه

en: Tunisia
fa_IR: تونس

en: Turkey
fa_IR: ترکیه

en: Turkish
fa_IR: ترکی

en: Turn ON to ignore all query parameters (the part after a question mark in a URL) when logging 404 errors.
fa_IR: روشن کنید تا هنگام گزارش کردن خطای 404، تمام پارامترهای کوئری (بخشی بعد از علامت سؤال در URL) را نادیده بگیرید.

en: Turn on auto-updates to automatically update to stable versions of Rank Math as soon as they are released. The beta versions will never install automatically.
fa_IR: به‌روزرسانی خودکار را روشن کنید تا به محض انتشار نسخه‌های پایدار رنک مث به طور خودکار به‌روزرسانی شود. توجه: نسخه‌های بتا هرگز به طور خودکار نصب نمی‌شوند.

en: Turn on email reports.
fa_IR: گزارش‌های ایمیلی را روشن کنید.

en: Turning off breadcrumbs will hide breadcrumbs inserted in template files too.
fa_IR: خاموش کردن مسیر راهنما، مسیر راهنمای موجود در پرونده‌های قالب را نیز پنهان می کند.

en: Tweet
fa_IR: توییت

en: Tweet Reply
fa_IR: پاسخ توییت

en: Twitter
fa_IR: توییتر

en: Twitter Card Type
fa_IR: نوع کارت توییتر

en: Twitter Username
fa_IR: نام کاربری توییتر

en: Twitter username (without @)
fa_IR: نام‌کاربری توییتر (بدون @)

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type here to search...
fa_IR: برای جستجو بنویسید ...

en: Type of Dish
fa_IR: نوع ظرف

en: Type of dish, for example appetizer, or dessert.
fa_IR: نوع غذا، به عنوان مثال پیش غذا، یا دسر.

en: Type of employment. You can choose more than one value
fa_IR: نوع اشتغال. شما می توانید بیش از یک مقدار را انتخاب کنید

en: Type of the event
fa_IR: نوع رویداد

en: URI
fa_IR: URL

en: URL Hits
fa_IR: تعداد بازدید URLها

en: URL Inspection Status
fa_IR: وضعیت بازرسی URL

en: URL is %1$d characters long. Consider shortening it.
fa_IR: URL %1$d نویسه طول دارد. کوتاه کردن آن را در نظر بگیرید.

en: URL is %1$d characters long. Kudos!
fa_IR: URL %1$d نویسه طول دارد. آفرین!

en: URL of the current post/page
fa_IR: آدرس نوشته یا برگه فعلی

en: URL of the item.
fa_IR: این آدرس اینترنتی آیتم می‌باشد.

en: URL of your website or your company’s website.
fa_IR: آدرس وب سایت یا وب سایت شرکت شما.

en: URL pointing to the menu of the restaurant.
fa_IR: نشانی اینترنتی که به منوی رستوران اشاره دارد.

[ctx: URL slug placeholder]
en: hello-world
fa_IR: سلام-دنیا

en: URL to get HTML tags for.
fa_IR: آدرس اینترنتی (URL) که باید تگ‌های HTML از آن دریافت شود.

en: URL unavailable. Add a short URL.
fa_IR: URL در دسترس نیست. یک URL کوتاه اضافه کنید.

en: Uh-oh
fa_IR: اوه اوه

en: Ukraine
fa_IR: اوکراین

en: Unable to connect Rank Math.
fa_IR: اتصال به رنک مث امکان پذیر نیست.

en: Unable to create backup this time.
fa_IR: در حال حاضر امکان تهیه نسخه پشتیبان وجود ندارد.

en: Unable to perform action this time.
fa_IR: این بار امکان انجام عمل وجود ندارد.

en: Unable to validate Rank Math SEO registration data.
fa_IR: امکان تأیید داده‌های ثبت‌نامی افزونه سئوی رنک مث وجود ندارد.

en: Understand all the capabilities of Rank Math
fa_IR: در مورد تمام قابلیت‌های رنک مث بیشتر بدانید

en: Unexpected API response.
fa_IR: یک پاسخ API غیرمنتظره برگردانده شده است.

en: Unfortunately, the standard WordPress tagline is "Just Another WordPress site."  That's pretty sloppy looking, and it does nothing for your SEO.  In fact, it's actually a security risk - it makes it easy for hackers with a WordPress exploit to locate your site with an automated search.
fa_IR: متأسفانه، برچسب استاندارد وردپرس "یک سایت دیگر با وردپرس" خیلی ناپسند به نظر می رسد، و هیچ کاری برای سئو شما انجام نمی دهد. در حقیقت، این یک خطر امنیتی است - باعث می شود هکرهایی که از وردپرس سوء استفاده می کنند، سایت شما را با جستجوی خودکار پیدا کنند.

en: United Arab Emirates
fa_IR: امارات متحده عربی

en: United Kingdom
fa_IR: انگلستان

en: United States Of America
fa_IR: آمریکا

en: Unknown error, call get_response() to find out what happened.
fa_IR: خطای ناشناخته، get_response() را فراخوانی کنید تا ببینید چه اتفاقی افتاده است.

en: Unknown error.
fa_IR: خطای نامشخص.

en: Unknown fetch state
fa_IR: وضعیت واکشی نامشخص

en: Unlimited Websites
fa_IR: وب‌سایت‌های نامحدود

en: Unlimited personal websites
fa_IR: وب سایت های شخصی نامحدود

en: Unlink
fa_IR: لغو پیوند

en: Unordered
fa_IR: نامرتب

en: Unordered List
fa_IR: لیست نامرتب

en: Unprocessable Entity
fa_IR: موجودیت غیر قابل پردازش

en: Unpublish when expired
fa_IR: لغو انتشار در زمان انقضا

en: Unspecified
fa_IR: نامشخص

en: Update
fa_IR: به‌روزرسانی

en: Update (Lock Modified Date)
fa_IR: به‌روزرسانی (تاریخ اصلاح قفل)

en: Update Library
fa_IR: به روز رسانی کتابخانه

en: Update Notification Email
fa_IR: به‌روزرسانی ایمیل اعلان

en: Update Now
fa_IR: اکنون به‌روزرسانی نمایید

en: Update SEO Scores
fa_IR: به‌روزرسانی نمرات سئو

en: Update data manually
fa_IR: بروزرسانی دستی داده‌ها

en: Updated
fa_IR: بروزرسانی شد

en: Updating...
fa_IR: در حال بروزرسانی...

en: Upgrade
fa_IR: ارتقا

en: Upgrade to PRO
fa_IR: به نسخه حرفه‌ای ارتقاء دهید

en: Upgrade to Rank Math PRO!
fa_IR: به رتبه Math PRO ارتقا دهید!

en: Upgrade to re-order Focus Keywords
fa_IR: برای سفارش مجدد کلیدواژه های فوکوس ارتقا دهید

en: Upload Date
fa_IR: تاریخ آپلود

en: Upload at least 600x315px image. Recommended size is 1200x630px.
fa_IR: حداقل تصویر 600x315 پیکسل را آپلود کنید. اندازه پیشنهادی 1200x630 پیکسل است.

en: Uploaded file could not be read.
fa_IR: امکان خواندن فایل آپلود شده وجود ندارد.

en: Uruguay
fa_IR: اروگوئه

en: Use
fa_IR: استفاده کنید

en: Use %1$s to optimise the  %2$s.
fa_IR: از %1$s برای بهینه سازی %2$s استفاده کنید.

en: Use Data from Facebook Tab
fa_IR: استفاده از داده ها از برگه فیس بوک

en: Use Focus Keyword at the beginning of your content.
fa_IR: از کلیدواژه Focus در ابتدای مطالب خود استفاده کنید.

en: Use Focus Keyword in subheading(s) like H2, H3, H4, etc..
fa_IR: از کلیدواژه Focus در عناوین فرعی مانند H2، H3، H4 و غیره استفاده کنید.

en: Use Focus Keyword in the URL.
fa_IR: از کلیدواژه Focus در URL استفاده کنید.

en: Use Focus Keyword in the content.
fa_IR: از کلمه کلیدی تمرکز در محتوا استفاده کنید.

en: Use Table of Content to break-down your text.
fa_IR: از فهرست محتوا برای تجزیه متن خود استفاده کنید.

en: Use automatic structured data to mark up content, to help Google better understand your content's context for display in Search. You can set different defaults for your posts here.
fa_IR: برای مشخص کردن محتوا از داده‌های ساخت یافته خودکار استفاده کنید تا به Google کمک کنید تا محتوای شما را برای نمایش در جستجو درک کند. می‌توانید پیش فرض‌های مختلفی را برای پست‌های خود در اینجا تنظیم کنید.

en: Use data provided by Google instead of 3rd party tools
fa_IR: از داده های ارائه شده توسط Google به جای ابزارهای شخص ثالث استفاده کنید

en: Use our revolutionary SEO Analyzer to scan your website for SEO errors
fa_IR: برای بررسی خطاهای سئو در سایت خود از سیستم تجزیه و تحلیل سئو انقلابی ما استفاده کنید

en: Use the %1$s button to verify that the key is accessible for search engines. Clicking on it should open the key file in your browser and show the API key.
fa_IR: از دکمه %1$s برای تأیید اینکه کلید برای موتورهای جستجو قابل دسترسی است استفاده کنید. کلیک روی آن باید فایل کلید را در مرورگر شما باز کند و کلید API را نشان دهد.

en: Use the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode to display contact information in a nicely formatted way. You should also claim your business on Google if you have not already.
fa_IR: برای نمایش اطلاعات تماس به روشی زیبا و قالب بندی شده، از کد کوتاه <code>[rank_math_contact_info]</code> استفاده کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید، باید کسب کار خود را در Google معرفی کنید.

en: Use the Focus Keyword as the default text for the links instead of the post titles.
fa_IR: به جای عنوان‌های پست، از کلمه کلیدی اصلی به عنوان متن پیش‌فرض برای پیوندها استفاده کنید.

en: Use the Focus Keyword near the beginning of SEO title.
fa_IR: از کلمه کلیدی Focus نزدیک به ابتدای عنوان SEO استفاده کنید.

en: Use the following code in your theme template files to display breadcrumbs.
fa_IR: برای نمایش مسیر راهنما‌ از کد زیر در فایل‌های تمپلیت قالب خود استفاده کنید.

en: Use this shortcode to display the HTML sitemap.
fa_IR: از این کد کوتاه برای نمایش نقشه سایت HTML استفاده کنید.

en: Used
fa_IR: استفاده می شود

en: User meta import failed.
fa_IR: درون‌ریزی متا کاربر انجام نشد.

en: User wallet not found.
fa_IR: کیف پول کاربر پیدا نشد.

en: User-Agent
fa_IR: نقش کاربری

en: Using a 302 <em>temporary</em> redirection is useful when you want to test a new page for client feedback temporarily without affecting the SEO scores of the original page.
fa_IR: استفاده از یک ریدایرکت <em>موقت</em> 302 مفید است وقتی می‌خواهید یک صفحه جدید را برای بازخورد مشتری بطور موقت آزمایش کنید بدون اینکه روی نمرات سئو صفحه اصلی تأثیر بگذارد.

en: Utilize AI-powered grammar correction to polish your written content, eliminating errors and improving clarity.
fa_IR: از تصحیح گرامر مبتنی بر هوش مصنوعی برای صیقل دادن محتوای نوشته شده خود، حذف خطاها و بهبود وضوح استفاده کنید.

en: VAT ID
fa_IR: شناسه مالیات بر ارزش افزوده

en: Variable
fa_IR: متغیر

en: Variable Required
fa_IR: متغیر ضروری است

en: Variable names can only contain alphanumeric characters, underscores and dashes.
fa_IR: نام‌های متغیر فقط می توانند شامل کاراکترهای الفبا، زیرخط‌ها و خط تیره باشند.

en: Venezuela, Bolivarian Republic Of
fa_IR: ونزوئلا

en: Venue Name
fa_IR: نام محل برگزاری

en: Venue URL
fa_IR: URL محل برگزاری

en: Verify auto-updates are enabled for Rank Math
fa_IR: تأیید کنید که به‌روزرسانی‌های خودکار برای رنک‌مث فعال‌اند

en: Verify site ownership on Google Search Console in a single click
fa_IR: تایید مالکیت سایت در Google Search Console با یک کلیک

en: Verify the presence of focus keywords in your post titles
fa_IR: وجود کلمات کلیدی اصلی را در عنوان پست‌های خود تأیید کنید

en: Version
fa_IR: نسخه

en: Version Control
fa_IR: کنترل نسخه

en: Video
fa_IR: ویدیو

en: Video Creators
fa_IR: سازندگان ویدیو

en: Video Preview
fa_IR: پیش‌نمایش ویدئو

en: Video Settings imported successfully.
fa_IR: تنظیمات ویدیو با موفقیت وارد شدند.

en: Video Sitemap
fa_IR: نقشه سایت ویدئویی

en: Video Thumbnail
fa_IR: تصویر کوچک ویدیو

en: Video URL
fa_IR: URL ویدیو

en: Video Upload Date
fa_IR: تاریخ آپلود ویدیو

en: Video clips and audio streams have a special place on the Twitter platform thanks to the Player Card. Player Cards must be submitted for approval before they can be used. More information:
fa_IR: کلیپ های ویدیویی و پخش های صوتی به لطف Player Card جایگاه ویژه ای در پلتفرم توییتر دارند. کارت های بازیکن باید قبل از استفاده برای تایید ارسال شوند. اطلاعات بیشتر:

en: Videos
fa_IR: ویدیوها

en: Viet Nam
fa_IR: ویتنام

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View Issues
fa_IR: مشاهده مشکلات

en: View Redirection
fa_IR: مشاهده ریدایرکت

en: View Report
fa_IR: مشاهده گزارش

en: Visual Elements
fa_IR: عناصر بصری

en: Want more? {{link}}{{strong}}Upgrade today to the PRO{{/strong}}{{/link}} version.
fa_IR: بیشتر می خواهید؟ {{link}}{{strong}}امروز به نسخه PRO{{/strong}}{{/link}} ارتقا دهید.

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Warning:
fa_IR: هشدار:

en: Warning:
fa_IR: هشدار:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
fa_IR: هشدار: پیوند درج شده است اما ممکن است دارای خطا باشد. لطفا آن را تست کنید.

en: Warning: you have more than %d active redirections. Exporting them to your .htaccess file may cause performance issues.
fa_IR: هشدار: شما بیش از %d تغییر مسیر فعال دارید. صادر کردن آنها به فایل htaccess. ممکن است باعث مشکلات عملکرد شود.

en: Warnings
fa_IR: هشدارها

en: We are searching in database.
fa_IR: ما در پایگاه داده جستجو می کنیم.

en: We are sorry but this feature is only available to Rank Math PRO/Business/Agency Users. Unlock this feature and many more by getting a Rank Math plan.
fa_IR: متأسفیم اما این ویژگی فقط برای کاربران Rank Math PRO/Business/Agency در دسترس است. قفل این ویژگی و بسیاری موارد دیگر را با دریافت طرح ریاضی رتبه بندی باز کنید.

en: We are working on improving your Content AI experience. Please wait for 5 minutes and then refresh to start using the optimized Content AI. If you see this for more than 5 minutes, please
fa_IR: ما در حال کار بر روی بهبود تجربه هوش مصنوعی محتوای شما هستیم. لطفاً 5 دقیقه صبر کنید و سپس برای شروع استفاده از Content AI بهینه‌سازی شده، بازخوانی کنید. اگر این را بیش از 5 دقیقه دیدید، لطفا

en: We can't show any link suggestions for this post. Try selecting categories and tags for this post, and mark other posts as Pillar Content to make them show up here.
fa_IR: ما نمی‌توانیم هیچ پیشنهادی برای این نوشته نشان دهیم. دسته‌ها و برچسب‌ها را برای این نوشته انتخاب کنید و سایر نوشته‌ها را به عنوان محتوای پایه علامت گذاری کنید تا در اینجا ظاهر شوند.

en: We couldn't find any internal links in your content.
fa_IR: ما نتوانستیم هیچ پیوند داخلی را در محتوای شما پیدا کنیم.

en: We detected a gallery in your content & assuming that you added Focus Keyword in alt in at least one of the gallery images.
fa_IR: ما یک گالری را در محتوای شما شناسایی کردیم و با فرض اینکه کلمه کلیدی فوکوس را به صورت alt حداقل در یکی از تصاویر گالری اضافه کرده اید.

en: We do not store any of the data from your Google account on our servers, everything is processed & stored on your server. We take your privacy extremely seriously and ensure it is never misused. %s
fa_IR: ما هیچ یک از داده های حساب Google شما را در سرورهای خود ذخیره نمی کنیم، همه موارد در سرور شما پردازش و ذخیره می شوند. ما حریم خصوصی شما را بسیار جدی می گیریم و اطمینان می دهیم که هرگز مورد سواستفاده قرار نمی گیرد. %s

en: We found %1$d outbound links in your content and all of them are nofollow.
fa_IR: %1$d پیوند خروجی در محتوای شما پیدا کردیم و همه آنها nofollow هستند.

en: Webmaster Tools
fa_IR: ابزارهای وبمستر

en: Webshop
fa_IR: فروشگاه اینترنتی

en: Website Alternate Name
fa_IR: نام جایگزین وبسایت

en: Website Name
fa_IR: نام وبسایت

en: Website URL of the venue
fa_IR: آدرس وب سایت محل برگزاری

en: Website or Social Link
fa_IR: وب سایت یا پیوند اجتماعی

en: Wednesday
fa_IR: چهارشنبه

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: What do you want to write?
fa_IR: چی میخوای بنویسی؟

en: What is the purpose of this bio?
fa_IR: هدف از این بیو چیست؟

en: When a featured image or an OpenGraph Image is not set for individual posts/pages/CPTs, this image will be used as a fallback thumbnail when your post is shared on Facebook. <strong>The recommended image size is 1200 x 630 pixels.</strong>
fa_IR: هنگامی که یک تصویر شاخص یا یک تصویر OpenGraph برای نوشته‌ها/برگه‌ها/CPTهای جداگانه تنظیم نشده باشد، و پست شما در فیس‌بوک به اشتراک گذاشته می‌شود، از این تصویر به عنوان تصویر بندانگشتی جایگزین استفاده می‌شود. <strong>اندازه توصیه شده تصویر 1200x630 پیکسل است.</strong>

en: When a featured image or an OpenGraph Image is not set for individual posts/pages/CPTs, this image will be used as a fallback thumbnail when your post is shared on Facebook. The recommended image size is 1200 x 630 pixels.
fa_IR: هنگامی که یک تصویر شاخص یا یک تصویر OpenGraph برای نوشته‌ها/برگه‌ها/CPTهای جداگانه تنظیم نشده باشد، و پست شما در فیس‌بوک به اشتراک گذاشته می‌شود، از این تصویر به عنوان تصویر بندانگشتی جایگزین استفاده می‌شود. اندازه توصیه شده تصویر 1200x630 پیکسل است.

en: When auto-updates are turned off, you can enable update notifications, to send an email to the site administrator when an update is available for Rank Math.
fa_IR: هنگامی که به‌روزرسانی خودکار خاموش است، می‌توانید اعلان‌های به‌روزرسانی را فعال کنید تا در صورت وجود آپدیت جدید برای رنک مث، یک ایمیل به مدیر سایت ارسال شود.

en: When the option is enabled and a %s is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read and author).
fa_IR: هنگامی که این گزینه فعال است و یک %s در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (نام نویسنده و زمان خواندن) نشان داده می شود.

en: When the option is enabled and a page is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read).
fa_IR: هنگامی که این گزینه فعال است و صفحه ای در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (زمان خواندن) نشان داده می شود.

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price & availability).
fa_IR: هنگامی که این گزینه فعال است و یک محصول در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (قیمت و در دسترس بودن) نشان داده می شود.

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price).
fa_IR: هنگامی که این گزینه فعال است و یک محصول در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (قیمت) نشان داده می شود.

en: When the option is enabled and a term from this taxonomy is shared on Slack, additional information will be shown (the total number of items with this term).
fa_IR: هنگامی که این گزینه فعال می شود و دسته ای از این طبقه بندی در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (تعداد کل موارد با این دسته) نشان داده می شود.

en: When the option is enabled and an author archive is shared on Slack, additional information will be shown (name & total number of posts).
fa_IR: هنگامی که این گزینه فعال است و بایگانی نویسنده در Slack به اشتراک گذاشته می شود، اطلاعات اضافی (نام و تعداد کل پست ها) نشان داده می شود.

en: Why do this?
fa_IR: چرا این کار را می کنید؟

en: With the 404 monitor you can see where users and search engines are unable to find your content.
fa_IR: با مانیتور 404 می توانید ببینید که کجا کاربران و موتورهای جستجو قادر به یافتن محتوای شما نیستند.

en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: WooCommerce Product
fa_IR: محصول ووکامرس

en: WordPress Address (URL)
fa_IR: نشانی وردپرس (URL)

en: WordPress Dashboard > Settings > Permalinks > Product permalinks Example: default: /product/accessories/action-figures/acme/ - becomes: /accessories/action-figures/acme/
fa_IR: پیشخوان وردپرس > تنظیمات > پیوندهای یکتا > پیوندهای یکتای محصولات بطور مثال: پیش‌فرض: /product/accessories/action-figures/acme/ تبدیل می‌شود به: /accessories/action-figures/acme/

en: WordPress General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی وردپرس

en: Words: %d
fa_IR: کلمات: %d

en: Worldwide
fa_IR: در سراسر جهان

en: Write Image Alt Text with AI
fa_IR: متن جایگزین تصویر را با هوش مصنوعی بنویسید

en: Write More
fa_IR: بیشتر بنویس

en: Write SEO Description with AI
fa_IR: نوشتن توضیحات سئو با استفاده از هوش مصنوعی

en: Write SEO Title & Description with AI
fa_IR: نوشتن عنوان و توضیحات سئو با استفاده از هوش مصنوعی

en: Write SEO Title with AI
fa_IR: نوشتن عنوان سئو با استفاده از هوش مصنوعی

en: Write persuasive text using the Attention-Interest-Desire-Action formula to drive action.
fa_IR: با استفاده از فرمول توجه-علاقه-میل-اقدام متن متقاعدکننده ای بنویسید تا عمل را هدایت کنید.

en: Writers
fa_IR: نویسندگان

en: Written by
fa_IR: نویسنده

en: XML Sitemap
fa_IR: نقشه سایت XML

en: XML Sitemap %1$s %2$s
fa_IR: نقشه سایت XML %1$s %2$s

en: XML Sitemaps help search engines index your website&#039;s content more effectively.
fa_IR: نقشه سایت XML به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای وب سایت شما را به طور مؤثر نمایه سازند.

en: XML sitemaps are a special type of text file that tells search engines about the structure of your site. They're a list of all the resources (pages and files) you would like the search engine to index. You can assign different priorities, so certain pages will be crawled first. Before XML sitemaps, search engines were limited to indexing the content they could find by following links. That's still an important feature for search engine spiders, but XML sitemaps have made it easier for content creators and search engines to collaborate.
fa_IR: نقشه سایت XML نوع خاصی از فایل متنی است که به موتورهای جستجو درباره ساختار سایت شما می گوید. آنها لیستی از کلیه منابعی هستند (صفحات و پرونده‌ها) که شما می‌خواهید موتور جستجو نمایه کنند. شما می‌توانید اولویت‌های مختلف اختصاص دهید، بنابراین ابتدا صفحات خاصی شناسایی می شوند. پیش از نقشه‌های XML، موتورهای جستجو محدود به ایندکس مطالبی بودند که می توانستند با استفاده از پیوندهای زیر بیابند. این هنوز یک ویژگی مهم برای عنکبوت موتورهای جستجو است، اما نقشه‌های نقشه XML همکاری را برای سازندگان محتوا و موتورهای جستجو آسان تر کرده است.

en: Yandex Verification ID
fa_IR: شناسه تأیید Yandex

en: Yandex.Webmaster Page
fa_IR: صفحه وبمستر یاندکس

en: Yearly
fa_IR: سالانه

en: Yes
fa_IR: بله

en: Yes, I want better SEO
fa_IR: بله، من سئوی بهتری می‌خواهم

en: Yes, I want to learn more
fa_IR: بله، می‌خواهم بیشتر بدانم

en: Yes, you deserve it
fa_IR: بله، شما شایسه‌اش هستید

en: Yoast Block Converter
fa_IR: مبدل بلوک Yoast

en: You are about to delete all the previously imported data.
fa_IR: شما در شرف حذف تمام داده‌های درون‌ریزی شده قبلی هستید.

en: You are about to delete your 90 days cache.
fa_IR: شما در شرف پاک‌سازی کردن حافظه پنهان 90 روزه خود هستید.

en: You are linking to other resources on your website which is great.
fa_IR: شما در حال پیوند دادن به منابع دیگر در وب سایت خود هستید که بسیار عالی است.

en: You are not allowed to deactivate this plugin: %s.
fa_IR: شما اجازه ندارید این افزونه را غیرفعال کنید: %s.

en: You are not authorized to perform this action.
fa_IR: متأسفانه شما مجاز به انجام این اقدام نیستید.

en: You are not using %1$s to optimise this %2$s.
fa_IR: شما از %1$s برای بهینه سازی این %2$s استفاده نمی کنید.

en: You are not using rich media like images or videos.
fa_IR: شما از رسانه های غنی مانند تصاویر یا ویدیوها استفاده نمی کنید.

en: You are not using the Product Schema for this Product.
fa_IR: شما از طرح محصول برای این محصول استفاده نمی کنید.

en: You are one step away from unlocking this premium feature along with many more.
fa_IR: شما یک قدم تا باز کردن این ویژگی ممتاز همراه با بسیاری دیگر فاصله دارید.

en: You are using %1$s to optimise this %2$s.
fa_IR: شما از %1$s برای بهینه سازی این %2$s استفاده می کنید.

en: You are using a number in your SEO title.
fa_IR: شما از یک عدد در عنوان SEO خود استفاده می کنید.

en: You are using short paragraphs.
fa_IR: شما از پاراگراف های کوتاه استفاده می کنید.

en: You are using the Product Schema for this Product
fa_IR: شما از طرح محصول برای این محصول استفاده می کنید

en: You are using the latest version of the plugin.
fa_IR: شما در حال استفاده از آخرین نسخه این افزونه هستید.

en: You are using the outdated WordPress, please update it to version %s or higher.
fa_IR: شما از نسخه قدیمی وردپرس استفاده می‎کنید، لطفاً وردپرس را به نسخه %s یا بالاتر ارتقاء دهید.

en: You are using the recommended WordPress version.
fa_IR: شما از حداقل نسخه پیشنهادی وردپرس استفاده می‌کنید.

en: You can add custom thumbnail overlays with {{link}}Rank Math Pro{{/link}}.
fa_IR: می‌توانید با {{link}}Rank Math Pro{{/link}} همپوشانی‌های کوچک سفارشی اضافه کنید.

en: You can also activate, deactivate, or delete multiple items at once using the Bulk Actions dropdown.
fa_IR: همچنین می‌توانید چندین مورد را به طور همزمان با استفاده از بخش کشویی اعمال گروهی فعال یا غیرفعال کنید.

en: You can also redirect or delete multiple items at once. Selecting multiple items to redirect allows you to redirect them to a single URL.
fa_IR: همچنین می‌توانید چندین مورد را به طور همزمان ریدایرکت کرده یا حذف کنید. انتخاب چندین مورد برای ریدایرکت به شما این امکان را می‌دهد تا آن‌ها را به یک آدرس اینترنتی واحد ریدایرکت کنید.

en: You can customize the display of this screen's contents in a number of ways:
fa_IR: می‌توانید نمایش محتوای این صفحه را به چند روش تنظیم کنید:

en: You can decide how many items to list per screen using the Screen Options tab.
fa_IR: با استفاده از زبانه تنظیمات صفحه، می‌توانید تصمیم بگیرید چند مورد را برای لیست در هر صفحه تعیین کنید.

en: You can easily switch between modes at any point.
fa_IR: شما به راحتی می توانید بین حالت ها در هر نقطه جابجا شوید.

en: You can hide/display columns based on your needs.
fa_IR: شما می‌توانید ستون‌ها را بر اساس نیاز خود مخفی کرده و نمایش دهید.

en: You can import SEO settings from the following plugins:
fa_IR: می‌توانید تنظیمات سئو را از افزونه‌های زیر وارد کنید:

en: You can import settings in the next step.
fa_IR: می‌توانید تنظیمات را در مرحله بعدی وارد کنید.

en: You can integrate the Google Search Console with Rank math in the <a href="%1$s" target="_blank">Search Console tab</a>. of Rank Math's General Settings menu.
fa_IR: می‌توانید گوگل سرچ کنسول را با رنک مث در <a href="%1$s" target="_blank">تب سرچ کنسول</a> در منوی تنظیمات عمومی رنک مث ادغام کنید.

en: You can reorder the list by clicking on the column headings.
fa_IR: می‌توانید لیست را با کلیک روی عنوان‌های ستون ترتیب مجدد دهید.

en: You can search items using the search form at the top.
fa_IR: با استفاده از فرم جستجو در بالا می‌توانید موارد را جستجو کنید.

en: You can take part in shaping Rank Math by test-driving the newest features and letting us know what you think. Turn on the Beta Tester feature to get notified about new beta releases. The beta version will not install automatically and you always have the option to ignore it.
fa_IR: شما می‌توانید برای کمک به بهبود رنک مث در فرآیند سنجش ویژگی‌های نسخه‌های جدید شرکت کنید و به ما بگوئید که در مورد آن‌ها چه نظری دارید. گزینۀ «آزمایش‌کننده نسخه بتا» را روشن کنید تا از نسخه‌های جدید بتا مطلع شوید. نسخه بتا به طور خودکار نصب نمی‌شود و شما همیشه می‌توانید آن را نادیده بگیرید.

en: You can use the separator character in titles by inserting <code>%separator%</code> or <code>%sep%</code> in the title fields.
fa_IR: با وارد کردن <code>%separator%</code> یا <code>%sep%</code> در قسمت‌های عنوان می‌توانید از کاراکتر جداکننده در عنوان‌ها استفاده کنید.

en: You can use this as a more concise description than what you may have on the app store. This field has a maximum of 200 characters. (optional)
fa_IR: می‌توانید از این به‌عنوان توضیح مختصرتری نسبت به آنچه ممکن است در اپ استور داشته باشید، استفاده کنید. این فیلد حداکثر 200 کاراکتر دارد. (اختیاری)

en: You cannot turn on auto-updates to automatically update to stable versions of Rank Math as soon as they are released, because site wide plugins auto-update option is disabled on your site.
fa_IR: نمی‌توانید به‌روزرسانی‌های خودکار را برای به‌روزرسانی خودکار به نسخه‌های پایدار Rank Math به محض انتشار روشن کنید، زیرا گزینه به‌روزرسانی خودکار افزونه‌های گسترده سایت در سایت شما غیرفعال است.

en: You cannot turn on the Beta Tester feature because site wide plugins auto-update option is disabled on your site.
fa_IR: شما نمی‌توانید ویژگی آزمایشی بتا را فعال کنید چرا که گزینه به‌روزرسانی خودکار افزونه‌ها به صورت سراسری در سایت شما غیرفعال شده است.

en: You cant access this page.
fa_IR: شما نمی توانید به این صفحه دسترسی پیدا کنید.

en: You don't seem to be using a %1$s.
fa_IR: به نظر نمی رسد از %1$s استفاده کنید.

en: You have %1$s this Focus Keyword.
fa_IR: شما %1$s این کلیدواژه کانونی را دارید.

en: You have not entered a tagline yet. It is a good idea to choose one. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
fa_IR: شما هنوز یک شعار وارد نکرده اید. ایده خوبی است که یکی انتخاب کنید. می توانید این مورد را در %1$sسفارشی سازی%2$s اصلاح کنید.

en: You have not given the permission to fetch this data. Please <a href="%s">reconnect</a> with all required permissions.
fa_IR: شما اجازه واکشی این داده‌ها را نداده‌اید. لطفاً با کلیه مجوزهای لازم <a href="%s">مجدداً متصل شوید</a>.

en: You have not linked Google Search Console yet.
fa_IR: شما هنوز گوگل سرچ کنسول را متصل نکرده‌اید.

en: You have successfully activated Rank Math.
fa_IR: شما رنک مث را با موفقیت فعال کرده‌اید.

en: You have successfully activated Rank Math. If you find the plugin useful, %1$s feel free to recommend it to your friends or colleagues %2$s.
fa_IR: شما رنک مث را با موفقیت فعال کرده‌اید. اگر این افزونه را مفید می‌دانید، %1$s در صورت تمایل آن را به دوستان یا همکاران خود توصیه کنید %2$s.

en: You have used all the free credits which are allowed to this domain.
fa_IR: شما همه اعتبار رایگان که برای این دامین بود را استفاده کرده اید.

en: You haven't used this Focus Keyword before.
fa_IR: شما قبلاً از این کلمه کلیدی Focus استفاده نکرده اید.

en: You must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
fa_IR: باید به %1$sتنظیمات خواندن بروید%2$s و گزینه نمایش برای موتورهای جستجو را از حالت انتخاب خارج کنید.

en: You seem to be using a %1$s to break-down your text.
fa_IR: به نظر می رسد از %1$s برای تجزیه متن خود استفاده می کنید.

en: You've used up all available credits for this domain.
fa_IR: شما تمام اعتبارات موجود برای این دامنه را استفاده کرده‌اید.

en: You've used up all available credits from the connected account.
fa_IR: شما تمام اعتبارات موجود از حساب متصل شده را استفاده کرده‌اید.

en: YouTube Video Description
fa_IR: توضیحات ویدیوی یوتیوب

en: YouTube Video Script
fa_IR: اسکریپت ویدیوی یوتیوب

en: Your Own Keyword Manager
fa_IR: مدیر کلمات کلیدی خودتان

en: Your PHP Version: %s
fa_IR: نسخه PHP شما: %s

en: Your PHP Version: %s | Recommended version: 7.4 | Minimal required: 7.2
fa_IR: نسخه PHP شما: %s | نسخه پیشنهادی: 7.4 | حداقل مورد نیاز: 7.2

en: Your SEO title doesn't contain a number.
fa_IR: عنوان SEO شما حاوی عدد نیست.

en: Your Site
fa_IR: سایت شما

en: Your Site Tagline is set to a custom value.
fa_IR: شعار سایت شما روی یک مقدار سفارشی تنظیم شده است.

en: Your Site Tagline is set to the default value <em>Just another WordPress site</em>.
fa_IR: شعار سایت شما روی مقدار پیش‌فرض <em>یک سایت دیگر با وردپرس</em> تنظیم شده است.

en: Your Version
fa_IR: نگارش نسخه شما

en: Your Website: %s
fa_IR: وب سایت شما: %s

en: Your app ID in the Google Play (.i.e. com.android.app)
fa_IR: شناسه برنامه شما در Google Play (به عنوان مثال com.android.app)

en: Your app's custom URL scheme (must include ://).
fa_IR: طرح URL سفارشی برنامه شما (باید شامل :// باشد).

en: Your content contains images and/or video(s).
fa_IR: محتوای شما حاوی تصاویر و/یا ویدیو(ها) است.

en: Your current theme doesn't support title-tag. Enable this option to rewrite page, post, category, search and archive page titles.
fa_IR: قالب فعلی شما از تگ عنوان پشتیبانی نمی کند. این گزینه را برای بازنویسی عنوان‌های صفحه، نوشته، دسته، جستجو و بایگانی فعال کنید.

en: Your monthly Content AI credits have been fully utilized. To continue enjoying seamless content creation, simply click the button below to upgrade your plan and access more credits.
fa_IR: اعتبار ماهانه محتوای AI شما به طور کامل مورد استفاده قرار گرفته است. برای ادامه لذت بردن از تولید محتوای یکپارچه، کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید تا طرح خود را ارتقا دهید و به اعتبارات بیشتری دسترسی پیدا کنید.

en: Your monthly Content AI credits have been fully utilized. You can wait till %s for your credits to refresh or upgrade to continue enjoying seamless content creation
fa_IR: اعتبار ماهانه محتوای AI شما به طور کامل مورد استفاده قرار گرفته است. می‌توانید تا %s منتظر بمانید تا اعتبارات شما به‌روز شود یا ارتقا یابد و همچنان از ایجاد محتوای یکپارچه لذت ببرید.

en: Your name or company name intended to feature in Google's Knowledge Panel.
fa_IR: نام شما یا نام شرکت شما که قصد دارید در پنل دانش گوگل نمایش داده شود.

en: Your requested data is loading
fa_IR: داده های درخواستی شما در حال بارگیری است

en: Your server is correctly configured to use Rank Math.
fa_IR: سرور شما به درستی پیکربندی شده است تا از رنک مث استفاده کند.

en: Your server is correctly configured to use this plugin.
fa_IR: سرور شما به درستی پیکربندی شده است تا از این افزونه استفاده کند.

en: Your site appears in the best position for these keywords.
fa_IR: سایت شما در بهترین موقعیت برای این کلمات کلیدی ظاهر می شود.

en: Your site appears in the search results for these keywords, but not on the first couple of pages.
fa_IR: سایت شما در نتایج جستجوی این کلمات کلیدی ظاهر می شود، اما نه در دو صفحه اول.

en: Your site appears on the first page for these keywords, but not in the top 3 positions.
fa_IR: سایت شما برای این کلمات کلیدی در صفحه اول ظاهر می شود، اما نه در 3 موقعیت برتر.

en: Your site appears somewhere on pages 2-5 of the search results for these keywords.
fa_IR: سایت شما در جایی در صفحات 2-5 از نتایج جستجوی این کلمات کلیدی ظاهر می شود.

en: Your site has one or more sitemaps.
fa_IR: سایت شما دارای یک یا چند نقشه سایت است.

en: Your site is accessible by search engine.
fa_IR: سایت شما توسط موتور جستجو قابل دسترسی است.

en: Your site is now optimized.
fa_IR: اکنون سایت شما بهینه شده است.

en: Your site is ready!
fa_IR: سایت شما آماده است!

en: Your site may not be visible to search engine.
fa_IR: سایت شما ممکن است برای موتور جستجو قابل مشاهده نباشد.

en: Your sitemap index can be found here: %s
fa_IR: نقشه سایت شما در اینجا پیدا می‌شود: %s

en: Your theme may display the Site Tagline, and it can also be used in SEO titles &amp; descriptions. Set it to something unique. You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; General</a>.
fa_IR: قالب شما ممکن است شعار سایت را نشان دهد، و همچنین می‌توانید در سئو عنوان‌ها> توضیحات آن را روی چیزی منحصر به فرد تنظیم کنید. می‌توانید با رفتن به <a href="%s">تنظیمات> عمومی</a> تغییر دهید.

en: Your title contains %1$d power word(s). Booyah!
fa_IR: عنوان شما حاوی %1$d کلمه(های) قدرتمند است. بویه!

en: Your title doesn't contain a %1$s word.
fa_IR: عنوان شما حاوی کلمه %1$s نیست.

en: Your title doesn't contain a %1$s. Add at least one.
fa_IR: عنوان شما حاوی %1$s نیست. حداقل یکی اضافه کنید.

en: Your title has a positive or a negative sentiment.
fa_IR: عنوان شما دارای یک حس مثبت یا منفی است.

en: Your website is compatible to run Rank Math SEO
fa_IR: هووورا! وبسایت شما برای پیکربندی تنظیمات سئوی رنک‌مث سازگار است

en: [%s] An update is available for Rank Math
fa_IR: [%s] یک به‌روزرسانی برای رنک مث در دسترس است

en: [3. Unable to Encrypt]
fa_IR: [۳. امکان رمزنگاری وجود ندارد]

en: [Edit]
fa_IR: [ویرایش]

en: already used
fa_IR: قبلا استفاده شده است

en: and Many More…
fa_IR: و خیلی بیشتر…

en: and many other premium SEO features
fa_IR: و بسیاری از ویژگی های برتر SEO دیگر

en: attachments
fa_IR: پیوست ها

en: bbPress
fa_IR: بی‌بی‌پرس

[ctx: block description]
en: Automatically generate the Table of Contents from the Headings added to this page.
fa_IR: فهرست مطالب را از سرفصل های اضافه شده به این صفحه به صورت خودکار ایجاد کنید.

[ctx: block description]
en: Generate content without any hassle, powered by Rank Math's Content AI.
fa_IR: با استفاده از هوش مصنوعی محتوای Rank Math بدون هیچ زحمتی محتوا تولید کنید.

[ctx: block keyword]
en: ai
fa_IR: خوردن

[ctx: block keyword]
en: content
fa_IR: محتوا

[ctx: block keyword]
en: content ai
fa_IR: شما خوشحال هستید

[ctx: block keyword]
en: rank math
fa_IR: ریاضی رتبه

[ctx: block keyword]
en: rankmath
fa_IR: رتبه بندی

[ctx: block keyword]
en: seo
fa_IR: این

[ctx: block title]
en: AI Assistant [Content AI]
fa_IR: دستیار هوش مصنوعی [Content AI]

[ctx: block title]
en: Table of Contents by Rank Math
fa_IR: فهرست مطالب بر اساس رتبه ریاضی

en: click here
fa_IR: اینجا را کلیک کنید

en: configuration file
fa_IR: پیکربندی فایل

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /accessories/action-figures/
fa_IR: پیش‌فرض: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /accessories/action-figures/

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /product-category/action-figures/
fa_IR: پیش‌فرض: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /product-category/action-figures/

en: disable redirect attachments
fa_IR: غیرفعال کردن تغییر مسیر پیوست‌ها

en: e.g. 09:00-17:00
fa_IR: به عنوان مثال: 09:00-17:00

en: e.g. Italian, Chinese, Mexican
fa_IR: به عنوان مثال ایتالیایی، چینی، مکزیکی

en: e.g. Technology blog that covers latest gadgets, tech news, and reviews
fa_IR: به عنوان مثال، وبلاگ فناوری که آخرین ابزارها، اخبار فناوری و بررسی ها را پوشش می دهد

en: e.g. soup, salad, casserole
fa_IR: به عنوان مثال سوپ، سالاد، کاسرول

en: eCommerce
fa_IR: تجارت الکترونیک

en: example search
fa_IR: عنوان جستجو

en: filter
fa_IR: فیلتر کنید

en: free version
fa_IR: نسخه رایگان

en: here
fa_IR: اینجا

en: here.
fa_IR: اینجا

en: iFrame width and height, specified in pixels in the following format: 600x400.
fa_IR: عرض و ارتفاع iFrame، به صورت پیکسل در قالب زیر مشخص شده است: 600x400.

en: iPad App ID
fa_IR: شناسه اپلیکیشن آیپد

en: iPad App Name
fa_IR: نام برنامه iPad

en: iPad App URL
fa_IR: آدرس اپلیکیشن آیپد

en: iPhone App ID
fa_IR: شناسه اپلیکیشن آیفون

en: iPhone App Name
fa_IR: نام برنامه آیفون

en: iPhone App URL
fa_IR: URL برنامه آیفون

en: is the average Rank Math’s SEO score. This chart shows how well your posts are optimized based on Rank Math’s scoring system.
fa_IR: میانگین امتیاز رتبه ریاضی سئو است. این نمودار نشان می دهد که پست های شما چقدر بر اساس سیستم امتیازدهی Rank Math بهینه شده اند.

en: learn More
fa_IR: بیشتر بیاموزید

en: or
fa_IR: یا

[ctx: plugin name inside the review notice]
en: Rank Math SEO
fa_IR: سئو رنک مث

en: reach out to the support team.
fa_IR: با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

en: read here
fa_IR: اینجا را بخوانید

en: robots.txt file is not writable.
fa_IR: فایل robots.txt قابل نوشتن نیست.

en: schemas to add or update data.
fa_IR: این اسکیما‌ها برای افزودن یا به‌روزرسانی داده‌ها می‌باشند.

en: settings page
fa_IR: صفحه تنظیمات

en: single %s
fa_IR: تنها %s

en: username
fa_IR: نام کاربری

en: your product %s pages
fa_IR: صفحات محصول شما %s

en: your product pages
fa_IR: صفحات محصول شما

en: {{link}}Click here{{/link}} to learn how to use it.
fa_IR: برای یادگیری نحوه استفاده از آن، {{link}}اینجا را کلیک کنید{{/link}}.

en: ⛔️ Content AI Credit Alert!
fa_IR: ⛔️ هشدار اعتباری محتوا!
